• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Hunteerq

Saints Row IV-wyrywanie kabli

Pytanie

Witam mam pewien problem w Saints Row IV otóż wszystko działało dobrze podczas jednej misji kiedy muszę wyrwać te kable i cały czas w połowie lub pod koniec przerywa i tak cały czas. W poprzednim punkcie miałem tak samo ale w końcu po którymś razie wyrwał te kable a tutaj cały czas tylko do połowy dochodzi. Tutaj jest filmik przedstawiający to https://www.youtube.com/watch?v=LEgCN_T1CJs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 01.09.2013 o 11:28, Karanthir666 napisał:

Proste. Kup oryginał. Bo normalnie miałbyś grę po polsku. Nieważne gdzie ją kupisz. W
sklepie czy na Steam.

Niektórzy lubią grać po angielsku? Steam pozwala w większości wypadków na ustawienie takiego języka?
http://store.steampowered.com/app/206420/?snr=1_7_7_151_150_1
Nie twierdzę, że to nie jest wina pirackiej wersji, ani że to jest właśnie pirat, ale osądzenie tego wyłącznie po tekstach w grze jest moim zdaniem niepoważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Grę kupiłem w Wielkiej Brytanii na wakacjach, ponieważ polskie dialogi są żenujące po tym jak usłyszałem w pewnej grze słowo "matko-jebco" zwątpiłem i już w żadną grę nie gram po polsku. Więc chciałbym wrócić teraz do głównego wątku tego tematu jak rozwiałem już wasze wątpliwości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kojarzysz może moment ze spadającą kulą w SR3? Tam nie dało się przejść gry na słabszych komputerach
jeżeli masz słabszy sprzęt jest to właśnie prawdopodobne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2013 o 19:39, SaoKao12 napisał:

Kojarzysz może moment ze spadającą kulą w SR3? Tam nie dało się przejść gry na słabszych
komputerach
jeżeli masz słabszy sprzęt jest to właśnie prawdopodobne :)

Właśnie komputer powinien być w normie z tego co pamiętam SR 3 ma wyższe wymagania od SR 4 (patrząc na wymagania w gry-online.pl) i w SR 3 nie miałem żadnych problemów z kulą :). Dodatkowo próbowałem zmniejszyć ustawienia grafiki również nie przyniosło skutków. :/ Macie jeszcze jakieś rady?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować