Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zakończono beta-testy S.K.I.L.L. - Special Force 2, premiera gry uczczona nowymi mapami i trybem rozgrywki

4 posty w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Nowa, sieciowa strzelanka free-to-play S.K.I.L.L. - Special Force 2 zadebiutowała już oficjalnie – ogłosił wydawca, firma Gameforge. W czasie trwania bety gra była dostępna wyłącznie w wersji angielskiej i niemieckiej, teraz pakiet językowy został poszerzony m.in. o wersję polską.

Przeczytaj cały tekst "Zakończono beta-testy S.K.I.L.L. - Special Force 2, premiera gry uczczona nowymi mapami i trybem rozgrywki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer żenująco kiepski. O grze nigdy nie słyszałem, ale gameplay wygląda na coś pomiędzy CoD MW1 a MW2, czyli coś co bardzo kochałem. Z pewnością ogarnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nudów postanowałiłem przetestować. Ta gra startuje w gorszej sytuacji niż MOH. Polski język fajnie tylko szkoda ze nie ma polskich czcionek . Po uruchomieniu migoczacy napis VIP jakies bronie vip w skrocie kolejna gra P2W. Postanowiłem zagrać serwery gry na ta chwile sa tak zlagowane ze co 3 sek jest lag :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

#up
Gdzie ty masz tutaj p2w ;O gram w to od początku close bety i wcześniej grałem w CBT US i jakoś nigdy nie doświadczyłem jakiejś większej przewagi ludzi którzy wydają kase... poczytaj co ci daje VIP żeby póżniej pisać P2W...

Rzeczy za kase które dają przewage ?
Broń z celownikiem EOTech czy Red Dot, skin postaci ktory niby daje przewage bo ma 50armoru... tyle samo możecie mieć za free wydając kase w grze SP.

A co do gry to jest strasznie zbugowana od hitmarków aż po perspektywe, gra to czysty random lecicie na pałe i albo zabijecie albo nie, wczoraj wyszedł patch do anti cheata i już wieczorem ludzie biegali z aimbotem czy 10000hp i regeneracja -.- jednym słowem SYF2.

Jutro wychodzi kolejna CBT Warface EU, polecam sie zarejestrować na stronie www.warface.com może sie wam poszczęści i dostaniecie zaproszenie ;) możliwe że w tym miechu wyjdzie OBT ;) ale nie mam pewności w 100% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować