Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Graj z nami w multiplayer GTA V!

33 postów w tym temacie

Heh nie, to serwery nie dają rady. To było do przewidzenia, że stado ludzi rzuci się do multi. Ja próbowałem z pięć razy i jedyne, co się udało to stworzyć postać, póki co dałem sobie spokój. Może wieczorem coś się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jak dołączyć do waszej ekipy? Bo jak są tutaj to nie ma waszych nazw i nie wiem co zrobić bo nie chce iść do jakiś Angielskich grup ;) Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2013 o 19:08, Sitthe666 napisał:

Musisz utworzyć konto na Rockstar Social Club, a następnie na tej stronie dodać się do
grupy http://socialclub.rockstargames.com/crew/gram_pl_trzy - przydzielanie jest automatyczne.
:)
PS. Tymczasowo wywaliło stronę, pewnie z przeciążenia. Dwie wcześniejsze grupy mają po
300 osób i są pełne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, na laptopie pokazuje ,że jestem w tej grupie. A jak wchodze na PS3 w GTA online i patrze w Moje ekipy to nie mam żadnej. Albo jak jest opcja "Dołącz do członków ekipy" to pisze "Wyszukaj i dołącz do sesji, w której bierze udział przynajmniej jeden z członków ekipy" Sorki za pytania ale jeszcze tego zbytnio nie ogarniam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dalej lipa z próbą wbicia do gry. Trochę to jednak irytuje. Bo nie trzeba nawet być jasnowidzem, by wiedzieć ile osób rzuci się na tryb online. Wspominali, że GTA Online będzie mieć parę błędów na początku, ale nie wspomnieli pewnie, że będzie w ogóle problem z wbiciem do gry przez cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ogólnie, na laptopie pokazuje ,że jestem w tej grupie. A jak wchodze na PS3 w GTA online
> i patrze w Moje ekipy to nie mam żadnej. Albo jak jest opcja "Dołącz do członków ekipy"
> to pisze "Wyszukaj i dołącz do sesji, w której bierze udział przynajmniej jeden z członków
> ekipy" Sorki za pytania ale jeszcze tego zbytnio nie ogarniam ;/

Wydaje mi się, że tutaj "ekipą" zastało nazwane po prostu "party" - czyli drużyna - tak jak w grach mmo, a "gildią" jest to, co tworzymy na Rockstar Social Club.

Btw. mimo że na Xboxie działa, to występują błędy i bugi, które praktycznie uniemożliwiają spokojną rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 01:15, cky666 napisał:

mi zacina się na pierwszym wyścigu, jak oczekuję na innych graczy.


Mam dokładnie to samo. Może ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktoś powiedzieć jak dodać znajomego w gta 5 online? Wiem, że jest opcja w telefonie ale wyświetla mi tam graczy tylko tych z danej sesji, a chciałem pograć z kumplem, a nie możemy sie zgrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować