Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa technologia wibracji od Immersion

31 postów w tym temacie

Bobo ... widać diabeł tkwi w szczegółach ;) ... a co do braku wibracji w ps3 ... to PORAŻKA ... i mam nadzieję, że plotki z E3 jakoby miały się jednak pojawić będą prawdziwe ... trzęsienie padem jakoś mnie nie podnieca (nawiązując do pomysłu np. wytrzęsania kasy z przeciwników w MGS kpina). pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bóg zapłać Sony, że pad do PS3 bez wibracji! Jak to człowieka denerwuję tę wibrację (przynajmniej mnie) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze że wibracji nie będzie, jak ktoś bedzie chciał to sobie kupi pada z wibracjami od Logitecha i tez pogra a Immersion jak troche popłynie z kasą to może obniży ceny za lecencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:13, Nitro.Aurox napisał:

Pad bez wibracji to już nie jest pad!


Oj nie przasadzasz troszeczkę?:P Ja u siebie w domu mam 2 stare pady od wysłużonego szaraczka. To są jeszcze te modele sprzed wprowadzenia szarych dualshocków. Nie mają żadnych wibracji a mimo to grało mi się na nich świetnie. Nadal też nazywam je padami;)

Kolotko Tanker

Dnia 22.06.2006 o 10:13, Nitro.Aurox napisał:

to wyjdzie później z wibro i z żyro i tyle, a gracze na tym zyskają- cena spadnie


Muszę powiedzieć, że bardzo śmieszy mnie Twoja postawa:P Wychodzisz z założenia, że co by Sony nie zrobiło to i tak wyjdzie to graczom na dobre:P Ja tak sobie myślę, że skoro konsola ma kosztować 600$ to te kilka dodatkowych dolarów za wibracje w padzie nie byłyby taką wygórowaną ceną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować