• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Bergmanssen

Social Club GTA V

Pytanie

Witam , mam taki problem , a konkretnie ze zdjęciami jakie robie w grze i przesyłam je na Social Club . W grze Gta V jak z was juz duzo wie jest super opcja że sie robi zdjęcie z gry i potem je mozna przesłac do SocialClub na swoje konto . Ta opcja w Social Club nazywa sie Snapmatic , jak wybieram ten snapmatic to mam kilka kategori wyboru min: Most Recent czyli Najnowsze zdjęcia , szukałem tam swoich zdjęc ale nieznalazłem , potem sie kapłem że będa moje zdjęcia w kategori My Photos czyli moje zdjęcia i są tam moje zdjęcia tylko teraz moje pytanie jest takie i prosze was o pomoc drodzy użytkownicy czy np: Moje fotki jak przegladaja je inni użytkownicy to są w kategori Most Rcent ? Czy wogóle je widzą te moje zdjęcia inne osoby ? Bo zrobiłem duzo zdjęc nawet pięknych zdjęc z krajobrazami z gry i myslałem ze ktos może je docenic ale ciągle mam, 0 głosów . Jeśli posiadacie konto w Social Club to zapraszam na swój profil nazywam sie Bergmansson84 , pozdrawaim i pomózcie mi z tym problemem , z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować