Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar ma już pomysły na GTA VI, ale na razie skupia się na GTA Online

45 postów w tym temacie

> Franklin i Chop
> Nowa postać dziewczyna która ma psa (suczkę)
> Franklin i ta dziewczyna są w związku.Żeby były szczeniaki
> misja na konie i żeby oni mieli dwa domy jeden na farmie i drugi w mieście
> na farmie oczywiście zwierzęta farmerskie .
> I jak jest Chop to aby były inne zwierzęta.
> I więcej misji
zgadzam się z tobą ja nie wiem jak wy ale ja bym chciał żeby w GTA VI był Trevor,Michael,Franklin jak ktoś zna numer do Rockstar''a to niech mu powie to XD i żeby było bardzo dużo misji gdzieś koło 150 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 18:05, mati285 napisał:

A może by tak kontynuację RDR?


Serią Red Dead zajmuje się osobny oddział Rockstara, który nie wydał już niczego od 3 lat, więc kto wie... ;D Na plus z tego co kojarzę parę miesięcy temu ktoś z R* wypowiedział się, że seria RDR razem z GTA jest stałą marką firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W GTA - właściwiej w każdej części - brakuje typowych amerykańskich zabudowań, czyli przedmieść z wielkimi osiedlami domków jednorodzinnych, wielkimi parkingami, marketami i szerokimi autostradami. Wiem, że to mogłoby przynieść ze sobą wiele nudy, ale miasto nabrało by autentyczności. Zamiast wprowadzać teren, który nie jest grywalny - mam tutaj na myśli prawie cały obszar poza miastem w piątce - można stworzyć coś właśnie na taki kształt, o którym wspomniałem. GTA VI na pewno wyjdzie nie prędzej niż w 2017 roku, więc do tego czasu moc obliczeniowa będzie już potężna - przynajmniej na PeCetach, z gry będzie się więc dało wiele wycisnąć. Gorzej z konsolami, bo czas premiery GTA IV pewnie zbiegnie się z powolnym dogorywaniem PS4, a może...GTA VI wyjdzie wprost na PS5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować