Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.11 już dziś na serwerach World of Warcraft!

189 postów w tym temacie

Ale mam złą wiadomość... Z tego co mówia na forach i na czatach można zauważyć że serwery leżą :/ Wiele osób już ściągnęła patcha i nie może się zalogować. I chciałbym wyjaśnić : Osoby które nie logowały się wczoraj nie zalogują się dzisiaj do północy! Jest to związane z aktualizowaniem serwerów logujących.
Pozdro
Endi @ Dentarg
For The Horde! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

omfg 84% fajnie sie zapowiadalo ale moj ulubiony wydawca BLOGOSLAWIE GO blizzard wymyslil sobie ze mam jakiegos firewalla i nie chce sie z peerami laczyc...nawet jak disablne p2p to moj ulubiony wydawca BLOGOSLAWIE GO blizzard nie pozwala mi sciagac :S 256 kb w pol godziny :<
ok teraz z innej beczki ALLIANCE SUX nikt chyba nie zaprzeczy :P i tak to rpawda blizz faworyzuje horde-juz bardziej wygladu charow z alliancea (optrocz ludzi :)) spartolic nie mogl...tak samo z odglosami :S ludzie jak myslicie ze horda jest gorsza to se porownajcie odglosy jakie wydaja postacie....kolejna : stiolice to prawda ich "piekno" zalezy od punktu widzenia ale miasta hordy w porownaniu do allianca sa o niebo przystepnijsze, zreszta na moim servie(outland) ludzie to rozumieja :P i pro graja tylko po naszej stronie :) mamy 40& populacji serva mozliwe ze gorsze ceny na ah ale jesli o bg chodzi..w ostatnich miesiacach ally wygral ze mna 3 razy :O a gram czesto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:21, Aranval napisał:

Btw, Balky, poknij mnie na którymś BG... Bo jestem pewien że conajmniej raz cie ganknąłem =)
A jak nie to sie poprawie *salute*


Bleh, w zergu to to mnie kazdy najchetniej rozszarpal i raczej nie udaje mi sie dlugo przetrwac, ale 1vs1 to mnie jeszcze nie rozniosles ;) ale mozesz zgadywac kim jestem :P


woot! 87% .... hahhaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja... Kilkoma.

Ja wczoraj grałem cały boży dzionek na BG, więc dziś będę mogł sie zalogować ;) Balky, nie wstydź sie, że jesteś Hordziakiem, i przyznaj sie do swego imienia... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, ja mam 52% w 5 minut.

Urugwaju? Bonewolf? Czy kto tam?

Jeśli Urugwaju to raz cie zjechałem kiedy piłeś mane i siedziałeś na wzgórzu na AV... A i nie trzymałeś ochrony przy sobie. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Palladyn bardziej niż wkurza Ciebie, wkurza sie na samego siebie...

Gdybyś znał jakiegos palladyna dobrze to bys non-stop słyszał jak narzeka na swoją klase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:29, Aranval napisał:

Racja... Kilkoma.

Ja wczoraj grałem cały boży dzionek na BG, więc dziś będę mogł sie zalogować ;) Balky, nie
wstydź sie, że jesteś Hordziakiem, i przyznaj sie do swego imienia... :P


Bym sie wstydzil jakbym byl Ally, szczegolnie na AD (no offence, ale sporo macie.. glupkow :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:31, Aranval napisał:

No widzisz, ja mam 52% w 5 minut.

Urugwaju?


..........no comment... nawet z gosciem nie gadalem :P keep trying ;)

cos mi sie wydaje, ze powoli bo powoli, ale blizz dl odzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:32, Aranval napisał:

Palladyn bardziej niż wkurza Ciebie, wkurza sie na samego siebie...

Gdybyś znał jakiegos palladyna dobrze to bys non-stop słyszał jak narzeka na swoją klase...


Pierwsze słyszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować