• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
beerte

fatal error

Pytanie

Hej, dzisiaj zrobilem formata, instaluje w3 i nie chce dzialac. Wczesniej dzialal bez problemow, a sterowniki jakie teraz mam mialem poprzednio, jedynie co sie zmienilo to monitor. Mam windowsa xp, radeona. Wyskakuje mi taki blad > www.republika.pl/baku/blad.jpg , prosze Co mam zrobic zeby dzialalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 24.06.2006 o 18:18, beerte napisał:

Hej, dzisiaj zrobilem formata, instaluje w3 i nie chce dzialac. Wczesniej dzialal bez problemow,
a sterowniki jakie teraz mam mialem poprzednio, jedynie co sie zmienilo to monitor. Mam windowsa
xp, radeona. Wyskakuje mi taki blad > www.republika.pl/baku/blad.jpg , prosze Co mam zrobic
zeby dzialalo?

to napwno nie wina monitora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Często błąd pojawić się może po instalacji patcha jeżeli sterowniki do karty graficznej są stare.
Zainstaluj Catalyst''a 6.5 na nowo zainstaluj grę oraz Patch i powinno wszystko być już dobrze, jeżeli nadal będziesz miał ten problem wyślij zgłoszenie za pomocą formularza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0



Po uruchomieniu gry/podczas gry otrzymuję komunikat "Fatal Error, c0000005 Memory could not be read"
Upewnij się, że posiadasz wgraną najnowszą wersję patcha do gry.
Poprawki do gry dostępne są tutaj.


Następnie sprawdź, czy posiadasz aktualne wersje sterowników płyty głownej, karty graficznej, karty dźwiękowej oraz DirectX. Informacje jak zaktualizować sterowniki dostępne są tutaj


W ustawieniach karty dźwiękowej zmniejsz poziom przyspieszenia sprzętowego. Prosimy wejść w Start, następnie uruchom i wpisać komendę "dxdiag". W zakładce Dźwięk należy przesunać suwak maksymalnie w lewą stronę.


Przed uruchomieniem gry należy również wyłączyć wszystkie działające w tle aplikacje np. antywirus, antydialer. W przypadku, gdy w komputerze zainstalowane są kodeki, pakiety kodeków zalecamy je odinstalować.



o nas|kontakt|praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować