Zaloguj się, aby obserwować  
JackXPPL

Sprzedaż/promowanie/reklama w internecie - Dyskusja [M]

3 posty w tym temacie

Witam wszystkich,

Zakładam nowy wątek bo nie wiedziałem gdzie można o tym porozmawiać. I mówię też na wstępie - ten wątek nie jest żadną reklamą, nie to było celem jego stworzenia. :) Ale do rzeczy.
To temat w którym chciałbym porozmawiać na temat promowania własnych dzieł (jak np ebooków) w sieci, czyli jak promować, co jest skuteczne i co nie. Jak reagują ludzie i co ich zachęca a co odstrasza... No, tyle w dużym skrócie. :)

Na początek opiszę swój własny przypadek. Z prośbą o porady...

Mój znajomy z moją pomocą stworzył E-Booka o motoryzacji, tematy oszczędnej jazdy, prawidłowej eksploatacji samochoduitp. Ma to 48 stron w pdf`ie.
Jakie polecalibyście metody promocji, reklamy? Staramy się go reklamować pisząc ciekawe artykuły na forach, pisząc regularne wpisy na bloga, robiąc reklamę na Facebooku, mamy oczywiście własną stronę sprzedażową i zapisową do bezpłatnego kilkudniowego newslettera (który jest zalążkiem problemu porusznego w płatnym ebooku), mamy własny "fanpage" na FB, ostatnio wystawiliśmy ebooka również na Allegro. Co robić więcej?

Myślałem o tym aby napisac do branżowych pism pokroju AutoŚwiat, Top Gear Polska, Motor itp aby... no właśnie - co? Ocenili, powiedzieli co o tym uważają? Jakie macie pomysły?

Dałbym link do aukcji Allegro abyście sami ocenili jak to wygląda i czy byście coś zmienili, ale wolę tego nie robić dopóki nie dowiem się, że mogę. :)

Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porządku, ale jeśli zobaczymy w tym wątku reklamy, linki do aukcji, oferty sprzedaży itp. to wątek zostanie zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować