• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiek12233

Telefony komórkowe

Pytanie

Witam wszystkich, myślę nad kupnem nowego telefonu. Aktualnie moim faworytem jest HTC sensation xe, lecz ten telefon jest produkowany i przysyłany z Wielkiej brytani. Razem z ładowarką i innymi rzeczami. Czy ten telefon bedzie mógł funkcjonować normalnie? Od brata słyszałem, że mogą być problemy , jeżeli ktoś wie cos na ten temat to bardzo prosze o szybką odpowiedz! Dziekuje wszystkim za przeczytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.12.2013 o 16:07, Karanthir666 napisał:

>
No cóż. Zamiast telefonu kup sobie słownik ortograficzny. Zrobić błąd w takim wyrazie
i jeszcze w tytule?

Widze, ze kultura na poziomie :) Dziękuje szczerze za pomoc, ale nie okazala sie zbyt pomocna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2013 o 16:07, Karanthir666 napisał:

>
No cóż. Zamiast telefonu kup sobie słownik ortograficzny. Zrobić błąd w takim wyrazie
i jeszcze w tytule?

zresztą ciekawe czy ty pisząc coś w 10 sekund byle by przekazac cos bo potrzebuje info na 17 bys zwazał jak wyrazy piszesz skarbie :P bo chyba nie. Ale prawda śmieszny błąd popełniłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2013 o 16:19, Krzysiek12233 napisał:

zresztą ciekawe czy ty pisząc coś w 10 sekund byle by przekazac cos bo potrzebuje info
na 17 bys zwazał jak wyrazy piszesz skarbie

Zawsze zważam, zawsze. I bez żadnych poufałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2013 o 16:47, Karanthir666 napisał:

> zresztą ciekawe czy ty pisząc coś w 10 sekund byle by przekazac cos bo potrzebuje
info
> na 17 bys zwazał jak wyrazy piszesz skarbie
Zawsze zważam, zawsze. I bez żadnych poufałości.

No to bardzo przepraszam za popełniony błąd, niestety nie zauważyłem, że napisałem powyższy wyraz niepoprawnie. Zawsze na następne razy będę zważać, zawsze. Mimo wszystko bym prosił kolegę o kulturę i nie pisanie tekstów tego typu ,gdyż nie było to miłe. Dziękuje za uwagę. Jeśli mógłbyś pomóc w moim temacie to zapraszam. Jeśli nie to przepraszam serdecznie za popełnione wykroczenie i obiecuje poprawę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam kupiłem jakiś czas temu Xperie J oddałem z gwarancją i po wgraniu nowego oprogramowania mam strasznie cichy dźwięk dzwonka ;/.Szukałem odpowiedzi kilka dni w internecie wgrywałem jakieś aplikacje do poprawiania głośności ale nic nie pomaga a gwarancja się skończyła .Wie ktoś co zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.02.2015 o 20:41, Rafi19954 napisał:

Witam kupiłem jakiś czas temu Xperie J oddałem z gwarancją i po wgraniu nowego oprogramowania
mam strasznie cichy dźwięk dzwonka ;/.Szukałem odpowiedzi kilka dni w internecie wgrywałem
jakieś aplikacje do poprawiania głośności ale nic nie pomaga a gwarancja się skończyła
.Wie ktoś co zrobić ?

Nie lepiej się skontaktować z serwisem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2013 o 15:59, Krzysiek12233 napisał:

Witam wszystkich, myślę nad kupnem nowego telefonu. Aktualnie moim faworytem jest HTC
sensation xe, lecz ten telefon jest produkowany i przysyłany z Wielkiej brytani. Razem
z ładowarką i innymi rzeczami. Czy ten telefon bedzie mógł funkcjonować normalnie? Od
brata słyszałem, że mogą być problemy , jeżeli ktoś wie cos na ten temat to bardzo prosze
o szybką odpowiedz! Dziekuje wszystkim za przeczytanie


Używany? Z jakiej sieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 25.02.2015 o 09:06, NicoMarcin napisał:


Używany? Z jakiej sieci?

Tak używany i jest z T-mobile ale bez sim lock ,a gwarancja mi się skończyła ,przed tym problemem miałem wgranego nowego "Softa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.02.2015 o 20:41, Rafi19954 napisał:

.Wie ktoś co zrobić ?


Skoro nie wiesz co zrobić, proponowałbym jednak skontaktowanie się z jakimś serwisem, żeby nie pogorszyć sprawy. Jeśli jesteś z Wwy lub okolic, mogę polecić GSM4You ( http://www.gsmforyou.pl/), parę razy korzystałem z ich usług (co ciekawe, byli w stanie naprawić również moje GoPro Hero3, w którym szlag trafił gniazdo USB) i zawsze byłem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie widzę problemu, angielska wtyczka może nim być, ale w Polsce kupisz przełączkę w każdym sklepie z elektroniką. Co do samego telefonu, to ma on już trochę na karku, system dosyć stary, i tylko 768 MB RAM. Sugeruję zastanowić się nad czymś innym. Po Tym HTC cudów się nie spodziewaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 25.02.2015 o 09:51, Ring5 napisał:


Skoro nie wiesz co zrobić, proponowałbym jednak skontaktowanie się z jakimś serwisem,
żeby nie pogorszyć sprawy. Jeśli jesteś z Wwy lub okolic, mogę polecić GSM4You ( http://www.gsmforyou.pl/),
parę razy korzystałem z ich usług (co ciekawe, byli w stanie naprawić również moje GoPro
Hero3, w którym szlag trafił gniazdo USB) i zawsze byłem bardzo zadowolony.

Jestem z Siemianowic Śląskich i jestem ciekaw ile by kosztowała naprawa tego dźwięku a raczej poprawienie go.Może to nie być nic poważnego a kasę tylko wyciągną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować