Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rayman Legends trafi na PS4 i Xboksa One tydzień wcześniej

5 postów w tym temacie

Kup wersję na platformę X, a dostaniesz bonus X1, kup grę na platformę Y, a dostaniesz bonus Y1... Ja wiem, że tutaj mówimy głównie o skórkach, ale mimo wszystko, po co tak ciąć grę? Nie mogą zrobić jednolitego produktu, który na każdym sprzęcie będzie oferować ten sam content? Jestem jeszcze w stanie zrozumieć to, że Xbox One dostaje ex. misje na Kinecta (jakoś nikt nie zauważył, że Kinect oficjalnie wyszedł też dla Windowsa), ale wycinanie zawartości, która bez powodzenia mogłaby istnieć w każdej innej wersji gry jest co najmniej chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2014 o 22:08, TTTr96 napisał:

(...) bez powodzenia (...)

Miało być ''bez problemów'', szybkie pisanie postów daje się we znaki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Kup wersję na platformę X, a dostaniesz bonus X1, kup grę na platformę Y, a dostaniesz
> bonus Y1... Ja wiem, że tutaj mówimy głównie o skórkach, ale mimo wszystko, po co tak
> ciąć grę? Nie mogą zrobić jednolitego produktu, który na każdym sprzęcie będzie oferować
> ten sam content? Jestem jeszcze w stanie zrozumieć to, że Xbox One dostaje ex. misje
> na Kinecta (jakoś nikt nie zauważył, że Kinect oficjalnie wyszedł też dla Windowsa),
> ale wycinanie zawartości, która bez powodzenia mogłaby istnieć w każdej innej wersji
> gry jest co najmniej chamskie.
Chodzi o hajs, może Ubi dostaje jakąś symboliczną sumkę od producentów konsol za ekskluzywny kontent. Zobacz jak to wygląda w przypadku muzyki - robią wersje Deluxe, ITunes bonus tracki, Japan bonus tracks itd. Każdy rejon dostaje coś innego, żeby fani wydali więcej hajsu, żeby mieć całą kolekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować