Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Ghosts - znamy szczegóły pierwszego DLC

12 postów w tym temacie

Dnia 13.01.2014 o 12:02, kris090 napisał:

Taaa... "mikrodaodatkach" za 50zł ponad

To jest "mikrododatek" pod względem zawartości a cena tych "dodatków" zawsze mnie bawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche w Ghost i wrocilem do Black Ops 2.
W Ghost wszystko wyglada dziwnie, najbardziej bawia mnie animacje postaci , jakos tak szybko, nienaturalnie biegaja..
Mial byc Hit ,wyszedl Shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkich którzy tworzyli tą grę lub dodatki do niej powinno się wywalić na zbity ryj
ostatni prawdziwy CoD to było MW 2 i world at war, póżniejszch crapów nie warto kupować
powiem więcej nie warto nawet o nich myśleć jak o grze bo na to nie zasługują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> wszystkich którzy tworzyli tą grę lub dodatki do niej powinno się wywalić na zbity ryj
> ostatni prawdziwy CoD to było MW 2 i world at war, póżniejszch crapów nie warto kupować
>
> powiem więcej nie warto nawet o nich myśleć jak o grze bo na to nie zasługują

Jeszcze BO2 był świetnym codem.Nie dość, że singiel był na bardzo wysokim poziomie, to jeszcze na multi i w zombie zarywało się nocki z kumplem.Broń, mapy, gadżety...to sprawiało, że w multi i zombie chciało się ciągle grać, ale wiem, że tego coda nawet nie ruszę, bo czytałem recenzję.Mapy ponure i takie nijakie, a sam gameplay podobno dupy nie urywa.Czekam na BO3! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeszcze BO2 był świetnym codem.Nie dość, że singiel był na bardzo wysokim poziomie, to
> jeszcze na multi i w zombie zarywało się nocki z kumplem.Broń, mapy, gadżety...to sprawiało,
> że w multi i zombie chciało się ciągle grać, ale wiem, że tego coda nawet nie ruszę,
> bo czytałem recenzję.Mapy ponure i takie nijakie, a sam gameplay podobno dupy nie urywa.Czekam
> na BO3! :)

Tak wszystkie kody do MW2 rządzą+BO2 które było da mnie niesamowicie pozytywnym zaskoczeniem, bo spodziewałem się crapa, a wyszedł świetny i niesamowicie grywany FPS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak wszystkie kody do MW2 rządzą+BO2 które było da mnie niesamowicie pozytywnym zaskoczeniem,
> bo spodziewałem się crapa, a wyszedł świetny i niesamowicie grywany FPS :)

Ja tak samo myślałem, jak nie widziałem żadnych zwiastunów, ale jak zobaczyłem z 2 zwiastuny, to coś mnie zaczęło ciągnąć do tej gry.Fajnie wyglądała ta przyszłość na zwiastunach i na szczęście się nie myliłem.Dokładnie tak samo było w grze, a gra jest naprawdę grywalna i ma w miarę dobry soundtrack.I jeśli chodzi o tą ostatnią rzecz, to już chyba żaden cod nie pokona pod tym względem MW i MW2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy w ogóle gadacie.
Wraz z nowym CoDem dostaliście psa i inteligentne ryby, a jeszcze narzekacie!!!
To na pewno wymagało mnóstwa pracy. Doceniajcie główne elementy gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> ostatni prawdziwy CoD to było MW 2 i world at war, póżniejszch crapów nie warto kupować
>
> powiem więcej nie warto nawet o nich myśleć jak o grze bo na to nie zasługują

dzięki za informację, bo właśnie zamierzam kupić 2-3 CoD-y na PS3 i trochę pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, czasami żal mi idiotów, którzy mają dziesięć lat, grali w MW2 mając pięć i teraz wspominają owe ''stare dobre czasy''. Nie rozumiem ani hejtu na coda ghosts, który jest jednym z najlepszych codów wogóle ani zachwytów BO2, które miało kampanię na siłe zbrutalizowaną i nijaką, o multi i "futurystyce" nie wspomnę. Najpierw zagrajcie w ghosts potem hejtujcie @Rayner28 - akurat misja podwodna w ghosts to najlepsza misja po mcmilanie więc wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować