• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Zozol32

Problem z rozdzielczością na nowym PC

Pytanie

Witam, mam problem z rozdzielczością 1900x1200 na nowym PC, myślę, że chodzi o przejściówke D-Sub>DVI. Sprawa wygląda tak, że w nowym PC mam kartę graficzną Radeon R9 270x, która posiada tylko dwa wejścia DVI i jedno HDMI, a mój monitor(samsung SyncMaster 2443) obsługuje tylko D-Sub. Tak więc kupiłem przejściówkę i rozdzielczość poszła w dół... Może to wina czegoś innego, ale odrazu uprzedzam pytania o sterowniki - próbowałem wiele razy reinstallu, pobierania innych itp, w tym momencie mam najnowsze i nie wydają się być wadliwe bo mam problem tylko z rodzielczością. Tak więc pytanie: czy da rade jakoś uzyskać rozdzielczość 1900x1200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Próbowałeś ustawić ręcznie rozdzielczość korzystając z panelu sterowania i ustawić 1920x1200 taką rozdzielczość natywną ma twój monitor.Karta z automatu ustawia (powinna ustawić)natywną czyli zalecaną rozdzielczość danego monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Oczywiście, że próbwałem... Wiem, że monitor domyślnie powinien mieć rozdzielczość 1920x1200 i własnie dlatego tutaj pisze... Problem w tym, że nie mam takiej opcji, maksymalna rozdzielczość jaką mogę ustawić to 1600x1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować