Zaloguj się, aby obserwować  
xXxChristoferxXx

SpellForce 2 - Czas mrocznych wojen problem z wczytaniem i zapisaniem stanu gry.

3 posty w tym temacie

Witam Wszystkich.
Mam dwa problemy odnośnie SP2.
Pierwszym z nich jest błąd przy zapisywaniu stanu gry, mianowicie na mapie "Dragh Lur" w pewnym momencie nie mogę zapisać gry, wyskakuje następujący komunikat (Podczas próby zapisania pliku wystąpił błąd!).
Kolejnym błędem jaki się pojawił jest problem z wczytaniem stanu gry, wybierając w menu KAMPANIA swoją postać która ma 28 poziom, widzę postać która ma 1 poziom z nazwą mojej postaci z 28 poziomu, nie ma również zapisanych stanów gry w oknie obok postaci co jest widoczne na podanym przez mnie screenie.

Czego Próbowałem: przeinstalowałem grę, directX-a 11, usunąłem też ostatnie stany gry z mapy"Dragh Lur", próbowałem wczytać inne stany gry z kampanii ale wyskakiwał ten sam błąd. Najciekawsze jest to iż w KAMPANII "Władca smoków" mogę wczytać i zapisać stan gry. Może być to związane z tym, że nie mam miejsca na dysku C?Stany gry zapisują się w Dokumentach a grę mam zainstalowaną na innym dysku.
Jeżeli ma ktoś chęć i wie jak mi pomóc, Proszę o odpowiedź.

20140317174815

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2014 o 19:03, xXxChristoferxXx napisał:

Witam Wszystkich.
Mam dwa problemy odnośnie SP2.
Pierwszym z nich jest błąd przy zapisywaniu stanu gry, mianowicie na mapie "Dragh Lur"
w pewnym momencie nie mogę zapisać gry, wyskakuje następujący komunikat (Podczas próby
zapisania pliku wystąpił błąd
!).
Kolejnym błędem jaki się pojawił jest problem z wczytaniem stanu gry, wybierając w menu
KAMPANIA swoją postać która ma 28 poziom, widzę postać która ma 1 poziom z nazwą mojej
postaci z 28 poziomu, nie ma również zapisanych stanów gry w oknie obok postaci co jest
widoczne na podanym przez mnie screenie.

Czego Próbowałem: przeinstalowałem grę, directX-a 11, usunąłem też ostatnie stany gry
z mapy"Dragh Lur", próbowałem wczytać inne stany gry z kampanii ale wyskakiwał ten sam
błąd. Najciekawsze jest to iż w KAMPANII "Władca smoków" mogę wczytać i zapisać stan
gry. Może być to związane z tym, że nie mam miejsca na dysku C?Stany gry zapisują się
w Dokumentach a grę mam zainstalowaną na innym dysku.
Jeżeli ma ktoś chęć i wie jak mi pomóc, Proszę o odpowiedź.


POszukaj w tym wątku
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15219&u=413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować