Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Problem z Oblivionem

8 postów w tym temacie

Mam problem z gra The Elder Schrools Oblivion a wiec zaczynam misje wszystko spoko , nagle mój bohater zaczyna chodzic bardzo bardzo wolno przycisk ,,shift" nic nie pomaga , a co dziwne to nie dzieje sie zawsze tylko nagle ( od czasu do czasu ) nie z powodu obciażenia ale jak juz mówiłem nagle , a jedznym sposobem na to jest wyjscie do Windowsa i wejsce ponownie ale znowu tak jest ! Prosze o pomoc !

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem. Rozwiązanie jest bardzo proste wystarczy że odłączysz od peceta inne kontrolery gier(kierownice i pady) i wszystko wraco do normy:) PZDRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 11:40, milten 166 napisał:

gdy gram w obliviona to wyskakuje błąd

Po pierwsze to mieliście już TU nie pisać o błędach a po drugie to może byś napisał co to za błąd (niech zgadne: masz 9 albo 10 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 11:40, milten 166 napisał:

gdy gram w obliviona to wyskakuje błąd


Po pierwsze dopisz się do istniejącego tematu:
Oblivion -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=250

Po drugie podaj więcej szczegółów np.: Kiedy ten błąd wyskakuje? Jaki to błąd? Dobrze by było screena błędu zrobić. Czy masz jakieś mody zainstalowane? Ogólnie musisz więcej szczegółów podać, bo w tej chwili to Ci nie bardzo możemy pomóc, ale to jak już napisałem należy kontynuować w podanym przeze mnie temacie.
Ten temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować