Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

Gry na sonyericsson

11 postów w tym temacie

ja mam pytanie...mam od qmpla pare gierek do telefonow na plytce.Mam se k700i i nie wiem jak je skopiowac na kom zeby dzialaly...pomoze ktos? bo jak je kopiuje to nie mam mozliwosci skopiowac je bezposredniodo folderu z grami tylko moge je skopiowac do: motywy dzwieki obrazki i inne.Jak skopiuje mi pliki to i tak nie moge ich uzywac...o co chodzi?? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 20:10, RadeXMaster napisał:

ja mam pytanie...mam od qmpla pare gierek do telefonow na plytce.Mam se k700i i nie wiem jak
je skopiowac na kom zeby dzialaly...pomoze ktos? bo jak je kopiuje to nie mam mozliwosci skopiowac
je bezposredniodo folderu z grami tylko moge je skopiowac do: motywy dzwieki obrazki i inne.Jak
skopiuje mi pliki to i tak nie moge ich uzywac...o co chodzi?? pomocy


Twoje pytanie jest już stare ale i tak na nie odpowiem (chyba że już znasz odpowiedź). Najprostsza przyczyna to ta ze gry do telefonu nie pasują. Np. gra która wchodzi na SE k700i nie bedzie działać na SE k750i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 20:10, RadeXMaster napisał:

ja mam pytanie...mam od qmpla pare gierek do telefonow na plytce.Mam se k700i i nie wiem jak
je skopiowac na kom zeby dzialaly...pomoze ktos? bo jak je kopiuje to nie mam mozliwosci skopiowac
je bezposredniodo folderu z grami tylko moge je skopiowac do: motywy dzwieki obrazki i inne.Jak
skopiuje mi pliki to i tak nie moge ich uzywac...o co chodzi?? pomocy

Skopiuj gry do folderu Others ( inne ). Potem włącz telefon, wejdź w folder inne kliknij zainstaluj i graj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 10:44, choper napisał:

Skopiuj gry do folderu Others ( inne ). Potem włącz telefon, wejdź w folder inne kliknij zainstaluj
i graj ;)


Ale widziałeś datę posta, na którego odpowiadasz, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 11:04, Ringno5 napisał:

> Skopiuj gry do folderu Others ( inne ). Potem włącz telefon, wejdź w folder inne kliknij
zainstaluj
> i graj ;)

Ale widziałeś datę posta, na którego odpowiadasz, prawda? ;)


tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2008 o 12:07, Radek i Błażej napisał:

tak


Tyle, że ja nie Ciebie pytałem ;) Pytanie o datę skierowane było do Chopera, nie do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować