Zaloguj się, aby obserwować  
CZARNA_PANTERA

Toca Race Driver 2

128 postów w tym temacie

Witam!!Kupilem sobie Toce jakis czas temu ale nie mialem czasu i dopiero teraz mialem czas ja sprawdzc...ale mam problem...polega on na tym ze podczas gdy juz mam wyscig co jakis czas gra mi sie przycina...sprawdzalem juz nowe sterowniki do karty muzycznej...dawalem blokowanie klatek...i nowe stery z grafiki tez....i dalej nic...a wymagania spelniam....
DURON 1.8 GHz
Ati Radeon 9550 128Ram
512 Ramu
Pliska o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugi post z rzędu ale chciałem napisać że nie mam już problemu z Forumułą Forda (źle napisałem w poprzednim poście).
Teraz mam pytanie co do save''ów. Gdzie one się znajdują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze, mam ten sam problem co inni, na poczatku gra mi zadziałała, przejechałem z jeden wyscig a teraz ta kasza na sie dzieje, wyscig sie zaczyna i sie wiesza... mam Geforce 6600 atlona 64 3200+, nie wiem co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 14:21, Marcin08 napisał:

kurcze, mam ten sam problem co inni, na poczatku gra mi zadziałała, przejechałem z jeden wyscig
a teraz ta kasza na sie dzieje, wyscig sie zaczyna i sie wiesza... mam Geforce 6600 atlona
64 3200+, nie wiem co jest...


Mam to samo. Nie pomogła zmiana sterowników karty graficznej, nie wiem co z tym zrobić. Pisałem w piątek do pomocy technicznej więc odpowiedź dostanę pewnie w poniedziałek lub we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer to P4 3.0ghz, 1GB RAM, GeForce 7800GT, dźwięk zintegrowany (układ AC ''97).
Miałem ten sam problem. Wyścig się włączał i po sekundzie zawieszał. Znam jednak rozwiązanie. Wejdźcie w konfigurację gry->zakładka dźwięk i zaznaczcie opcję "Wyłącz obsługę dźwięku w systemie surround".
Od tej pory nie mam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 15:17, rafikn napisał:

Mój komputer to P4 3.0ghz, 1GB RAM, GeForce 7800GT, dźwięk zintegrowany (układ AC ''97).
Miałem ten sam problem. Wyścig się włączał i po sekundzie zawieszał. Znam jednak rozwiązanie.
Wejdźcie w konfigurację gry->zakładka dźwięk i zaznaczcie opcję "Wyłącz obsługę dźwięku
w systemie surround".
Od tej pory nie mam żadnych problemów.


Wielkie dzięki - pomogło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy wybieram pojedynczy wyścig w XKR Series i chcę wybrać tor to gra wychodzi do Windowsa. Wszystko inne działa. :( Wie ktoś, co może być przyczyną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kompa 512 DDR2, Atholn 2500+, Geforce 5200 gdybym wszystko ustawił na maksa gra chodziła by mi płynnie.

Ma ta gra jedną wade chodzi z płytą.
Wrescie ją dorwałem w kiosku.
Super gra nawet lepsza od colina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem strasznie sły i wku****ny i moge kórna przejść wyścigu F1 musze zajać 1,2 lub 3 miejsce. Jak jestem juz pierwszy to albo wpadne w poslisk albo ktos mnie zepchcnie jestem wku*****ny. Jest jakis inny sposób zeby gra chodzila beż plyty i jest jakiesułatwienie na przejscie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema mam pytanie gdzie znajduja sie save`y do toca race driver 2 bardzo proszę o szybka odp bo chce zrobic formata a nie wiem gdzie się one znajdują a mam ukończone 75% gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Save''y do ToCA Race Driver 2 znajdują się w głównym katalogu z grą. Domyślnie jest to C:\Program Files\Codemasters\ToCA Race Driver 2, a plik z zapisanymi stanami gry zaczyna się na SaveData i ma rozszerzenie .rd2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Niestety po kobinacjach z dzwiękiem gra za nic nie chce się odpalić. Mam sound blastera audigy, zainstalowane ostatnie stery do tejże karty i jak na razie kaszana. Swoją drogą głupawy pomysł aby na starcie gra wykładała się bądź co bądź na najpopularniejszej serii kart dzwiękowych. Ktoś ma jakiś pomysł jak ominąć ten irytujący problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować