Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

(Heroes 5) kampania 2 misja 3

4 posty w tym temacie

Kampania inferno, problem polega na tym że robie sobie armię, i przejmuję pierwsze miasto.
Następnie chodzę po okolicy, i nagle pojawiają się wrogowie(bohaterowie)
I nie mam żadnych szans na pokonanie ich, a ich armia rośnie.
Przejmują mi wszystko, a ja umiem tylko pare jednostek na tydzień wyszkolić.
Proszę niech mi ktoś napisze jak pokonać tych bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o misji gdzie masz do pokonania na samym początku jakiegoś elfiego bohatera przy garnizonie to podpowiem ci tak:
-nie atakuj pierwszego elfiego miasta jakie napotkasz, idż na północny zachów,( góra i lewo :P) gdzie znajdziesz inne elfie miasto, zdobądź je i jak już będziesz miał troche silniejszą armie (pamiętaj, żeby nie posiadac jednostek i elfickich i z inferno) podbij zamek na południu, który z pewnością mijałeś. Rozwijaj oba i gromadź wojska na ostatnie miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 11:37, Mistic napisał:

Jeśli mowa o misji gdzie masz do pokonania na samym początku jakiegoś elfiego bohatera przy
garnizonie to podpowiem ci tak:
-nie atakuj pierwszego elfiego miasta jakie napotkasz, idż na północny zachów,( góra i lewo
:P) gdzie znajdziesz inne elfie miasto, zdobądź je i jak już będziesz miał troche silniejszą
armie (pamiętaj, żeby nie posiadac jednostek i elfickich i z inferno) podbij zamek na południu,
który z pewnością mijałeś. Rozwijaj oba i gromadź wojska na ostatnie miasto.


Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo luda i to jeszcze przodownik!!!! słuchaj no ty nie widzisz takiego ślicznego temaciku przyklejonego na samej góże?? podpowiem nazywa się Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry
A więc radzę wypowiadać się w tym temacie, nawet nie mówię ci o wyszukiwarce bo skoro nie widzisz tematu na samej góże to wyszukiwarki też nie zobaczysz :\
mogę cię tylko odesłać do tego tematu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=847
poczytaj zapoznaj się i może się czegoś nauczysz.
Moderatora proszę o zamknięcie tematu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować