Zaloguj się, aby obserwować  
Phenomenalny

Problem w Skatopii THUG 2 !!

8 postów w tym temacie

Witam! Mam problem Jestem "Skatopia" i Jessie James Powiedział że mam znaleźć piłę łańcuchową. Wiem że jest na jakimś drzewie ale nie wiem na jakim!Czy ktośmoże mi pomóc? Będę wdzięczny za pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 15:01, Krystian-03 napisał:

Witam! Mam problem Jestem "Skatopia" i Jessie James Powiedział że mam znaleźć piłę łańcuchową.
Wiem że jest na jakimś drzewie ale nie wiem na jakim!Czy ktośmoże mi pomóc? Będę wdzięczny
za pomoc!!


Tesh miałem ten problem i sie poddałem! To jest totalnie do kitu... Jak ktoś wie to gadać, bo.... nic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłeś chyba kilka tematów na ten sam temat - wynika to z korzystania z wyszukiwarki. Jeśli nikt ci tam nie napisał co masz zrobić w grze to weź nie spamuj i nie zakładaj kolejnych tematów o THUG2. Jak ktoś będzie wiedział i zobaczy twój temat to ci pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłbys zacytować zadanie , bo przeszedłem Thug2 i może mógłbym Ci pomóc. Tylko musisz mi odświeżyć pamięć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 15:19, Rafcio Master napisał:

A mógłbys zacytować zadanie , bo przeszedłem Thug2 i może mógłbym Ci pomóc. Tylko musisz mi
odświeżyć pamięć ;)


Oto fotka z treścią misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piła jest na szczycie drzewa, w najwyższym punkcie planszy. Obok tego drzewa jest taka chatka i gościu. Oczywiście jeśli nie pomyliłem zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 16:00, Rafcio Master napisał:

Piła jest na szczycie drzewa, w najwyższym punkcie planszy. Obok tego drzewa jest taka chatka
i gościu. Oczywiście jeśli nie pomyliłem zadania.


Wielkie dzięki Rafcio Master!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

luz. Po to jest to forum żeby pomagać w takich sytuacjach. A że bardzo lubię tą serię to chętnie pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować