Zaloguj się, aby obserwować  
barteg

Krawędzie Świata - Forumowa gra RPG dla dwóch osób

31 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2006 o 19:00, barteg napisał:

kurcze napewno nikt nie chce grac ?

Ja mogę zagrać! Zmieniam postać!
Imię: Mara Jade
Klasa: Paladyn
Charakter: Neutralny
Płeć: Kobieta
Historia: Agentka Imperium, postanowia wyruszyć w świat by zdobyć złoto itp.!
To grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2006 o 21:35, Black Dog napisał:

Hej, tylko człowiek może być paladynem!


Nie no sory, że się tu wtrące, ale jak ktoś takie rzeczy pisze, to mnie skręca ... Gdzie ci tak pisze ??? Jakieś źródła podaj.
Przed chwilą nawet z ciekawości włączyłem NWN i jakoś każdą rasą, od człowieka, do pół orka można wybrać klasę paladyna.
A słynna Aribrth, która teakże jest w Neverze, raczej człowiekiem nie jest (elfka, lub pół-elfka, nie pamiętam dokładnie). Jakoś mój kumpel, w D&D gra Krasnalem paladynem i nikt nic takiego nie mówi.
Nie wprowadzaj następnym razem ludzi w błąd i lepiej poczytaj o D&D zanim sie z czymś takim wypuścisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sory ale taka prywata na forum nie powinna się odbywać. Oczywiście podczas sesji lepiej aby była ustalona ilość graczy, ale albo gra będzie dla wszystkich, albo nie widzę przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 23:57, Monte Christo napisał:

No sory ale taka prywata na forum nie powinna się odbywać. Oczywiście podczas sesji lepiej
aby była ustalona ilość graczy, ale albo gra będzie dla wszystkich, albo nie widzę przyszłości...

Z wieksza liczba graczy trudniej by było zrealizowac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge grac tylko zobacz co napisał Monte Christo ! To tez trzeba wziazc po uwage !Chyba nic z tego ale pomysle troche jakby zmodyfikowac te gre zeby grało w niej duzo osób !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynym rozwiązaniem jest to zeby gra to czyła sie jak w temacie ,,Zapomniane Krainy,, (tzn.długie posty bez zadnego levelu i i punktów bylczego ) Kazdy pisze sam długie posty o losach swoiego bohatera jakby wam to pasowało to ja stworze nowa fabułe rasy itd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2006 o 09:45, barteg napisał:

Jedynym rozwiązaniem jest to zeby gra to czyła sie jak w temacie ,,Zapomniane Krainy,, (tzn.długie
posty bez zadnego levelu i i punktów bylczego ) Kazdy pisze sam długie posty o losach swoiego
bohatera jakby wam to pasowało to ja stworze nowa fabułe rasy itd .

Mi pasuje! Napewno będę grał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra chłopaki robimy gre w stylu Zapomniane Krainy jutro bedzie fabuła ja teraz podam klasy rodzaj broni itd. oto i one

rycerz - długi miecz półtora ręczny , krótki słapby miecz i tarcza ( mozecie wybrac którys z zestawów )
arcy mag - różdżka maga , laska maga
barbarzyńca / gladiator / najemnik - krótki miecz tarcza , włócznia , topór i tarcza ( jeden zestaw do wyboru )
korsarz umysłu - nic ale za to czar wyssanie many i podkradanie życia
najemnik - długi dwuręczny miecz
pirat- stara rewolwer , szbla ( to jest jeden zestaw )
rosjanska piechota - karabiny wolno strzelne , szbla ( dwa zestawy ,jeden do wyboru )
amerykańska piechota - karabin szybko strzelny , rewolwer magnumn ( dwa zestawy ,jeden do wyboru )
francuska armia Napoleona- szabla , karabin szybko strzelny , karabin wolno strzelny ( trzy do wyboru )
amerykański oddział Ghost Recon ( oczywiscie jedna osoba ) -1 zestaw- karabinek szturmowy , granat 2 zestaw karabin snajperski
SWAT - zestaw 1 - shotgun , pistolet zestaw 2 - karabinek wolno strzelny , granat
Armia Chinskich samuraji (starazytnosc )- katana ( tylko jedna bron do wyboru )
Nowoczesna armia Chinska - 1 zestaw - bazooka .... 2 zestaw karabin szybko strzelny

I to wszytko nie dziwcie sie ze mozna wybrac i sredniowiecze i nowożytnosc niedługo zobaczycie fabułe

ps 1. wybieramy tylko jeden zestaw
ps 2 . gramy tylko jedna psotacia z danego odziału
ps 3 wszystkie armie np. rosyjska z z czasów Napolena

po drodze kazdy z wasz bedzie znajdował nowe bronie nie dziwcie sie jak złonierz SWAT znajdzie miecz ... niedługo poznacie fabułe najpózniej jutro

PRZYPOMINAM GRA JEST W STYLU ZAPOMNIANE KRAINY FORUMOWA GRA RPG
DAWAJCIE SWOJE KARTY POSTACI KTÓRE MUSZA ZAWIERAC : zestaw broni , imie nazwisko , wiek , historie itd
Graczy bedzie tylko pięciu na karty postaci czekam do jutra 20.00

W RAZIE CZEGO NP. JAKBYM COS ZLE NAPISAŁ TO PYTAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 19:56, barteg napisał:

PRZYPOMINAM GRA JEST W STYLU ZAPOMNIANE KRAINY FORUMOWA GRA RPG


Przypominam, gra fabularna o FR już jest:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=912&u=2909

Odkopaliście martwy wątek i wymyśliliście nowe zasady, które dodatkowo są dublem innego tematu...
Gier forumowych nie brakuje.

Temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować