Zaloguj się, aby obserwować  
Lechu2005

czepiać się czy nie czepiać? o to jest pytanie.....

23 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2006 o 22:17, Darkstar181 napisał:


> PS: pro? programiści?protestanci?a może prokuratorzy?
Raczej profesjonaliści. Nie słyszałeś o tym skrócie? Dziwne, bo jest dosyć popularny.


Jasne że słyszałem.Jaja sobie po prostu robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 15:50, TYHE napisał:

Napominanie dla samego postowania, bez treściwych informacji a tym bardziej nieprzyjemny ton
karane.

Się o tym przekonałem. :D


P.S. Ja także jestem za porządkiem i rygorem. Bo jak wszedłem na inne fora to jest niezły galimantians :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porządek - jasna sprawa musi być. I nie będę tu wypisywał już innych tego typu truizmów. Problem polega na tym, że naturalną reakcją dośiadczonych forumowiczów na (że tak powiem) szeroko rozumiany błąd w sztuce kogos z ich środowiska (forumowego) jest przymrużenie oczka ;) a żółtodziobom praktycznie zawsze się obrywa. Przyznaję się szczerze, że sam taki błąd raz popełniłem (choś do żadnego środowiska raczej nie należę, a do bycia doświadczonym wiele mi brakuje) i biję się w piers z tego powodu. Oczywiście można wyjść z założenia raz oberwie to już następnym razem nieco dłużej się zastanowi, ale mimo wszystko uważam, że troche to snobistyczne podejście ... Cóż etyka, etyka, etyka, a problem jest, był i będzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować