Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars - nowa tapeta

21 postów w tym temacie

Domek

Na oficjalnej stronie Guild Wars pojawiła się nowa tapeta z gry. Powinno to ucieszyć jej fanów - ostatnią dostaliśmy wszak już dość dawno temu. Obraz związany jest oczywiście z Halloween, a znajdziecie go tradycyjnie w dalszej części informacji.

Przeczytaj cały tekst "Guild Wars - nowa tapeta" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tapeta swietna, poprzednie mi sie az tak bardzo nie podobaly. Ta sie udala ;) Troche odmiany na pulpicie musi byc... tu WoW tam WoW, troske GW nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SimFury - WoW... kiedys tez tak mowilem, ale to jest gra na miesiac moze 2... szybko sie nudzi 60 level mozna w 15 dni zdobyc i ogolnie potem nic ciekawego tam nie ma, szczegolnie dla osob, ktore jednakoz preferuja RPG, a i trzeba za to placic, by sobie wejsc na 2h czy cos raz na tydzien by zobaczyc postac... GW jest o tyle fajnie, ze placi sie za niego tylko raz [plus dodatki] i mozna sobie wejsc kiedy sie chce, bez myslenia o tym, ze zaplacilo sie 50 zł i w ogole sie nie gralo, bo gra sie znudzila... ogolnie jak sobie teraz kupie kompa przerzucam sie na GW z gier MMORPG ;p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 20:19, Night Elf napisał:

SimFury - WoW... kiedys tez tak mowilem, ale to jest gra na miesiac moze 2... szybko sie nudzi 60 level mozna w 15 dni zdobyc
i ogolnie potem nic ciekawego tam nie ma, szczegolnie dla osob, ktore jednakoz preferuja RPG, a i trzeba za to placic, by
sobie wejsc na 2h czy cos raz na tydzien by zobaczyc postac... GW jest o tyle fajnie, ze placi sie za niego tylko raz [plus
dodatki] i mozna sobie wejsc kiedy sie chce, bez myslenia o tym, ze zaplacilo sie 50 zł i w ogole sie nie gralo, bo gra
sie znudzila... ogolnie jak sobie teraz kupie kompa przerzucam sie na GW z gier MMORPG ;p...


No ja gram od 5 miesięcy i jakoś mi sie nie znudziła:) A gram często:) Dobry jesteś ja 60 lvl miałem po 3 miesiącach grania:) Teraz zajmie mi to jakieś 2 miesiące;) No skoro jesteś grinderem i farmerem co tylko LvL ki liczy to sie nie dziwie że gra cie sie znudziła:) Ja preferuję czasem dobre RPG i WoW mi to daje W 100% na serwerach RP:) Tam sie świetnie RPG-uje z zywymi postaciami to świetna rzecz i polecam każdemu!:) A 50 zeta to tak dużo?? Nie kupuj 2 pączków czy drożdżówki dziennie a będziesz mieć na WoW-a:):) Więc to zależy co ci sie podoba:) Ja będe grać jeszcze długo:) i na 60 lvl to dopieo zabawa sie zaczyna:))) Mi ta gra zastąpiła wszystkie inne:) bo gram prawie tylko w to:) i najlepsze że gram tyle czasu ze znajomymi:) więc jak dla mnie to gra na miesiące:) I tu klimat tworzą ludzie:) Polecam, pozdrawiam i przepraszam że komętuję WoW-a w temacie GW:) już nie zaśmiecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo mi sie, ze jasno napisalem, iz zabardzo nie preferuje latania i lania jak w diablo... WoW nawet na serwerach RPG jest calkiem... do dupy. Kiedys na serwerach NWN byl wyrabisty klimat, niedługo premiera NWN2 i mam nadzieje, ze powroca stare dobre czasy. Te 50 zł... mnie na to stac, jednakoz to sa pieniadze w bloto jesli ci sie znudzi gra i sie logniesz moze na 2h... czy cos nawet nie codziennie. Moze gralbym dalej jakby byla mozliwosc kupienia czasu online np. 60h... wtedy byloby git. Bo ludzie co maja czas np. raz na tydzien, czy cos mogliby sobie pograc. Ja jakbym chcial mogłbym codziennie grac, ale poco sobie marnowac zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować