Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze 80 tur z Civilization: Beyond Earth na nowym materiale wideo

9 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Materiał został nagrany przez jednego z użytkowników YouTube - Northeliniona - podczas specjalnego eventu zorganizowanego przez 2K Games. Choć uczestnicy mogli nagrać tylko 100 tur, to dość, by wyrobić sobie pojęcie o grze.

Przeczytaj cały tekst "Pierwsze 80 tur z Civilization: Beyond Earth na nowym materiale wideo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Powiem, że to trochę bardziej przypomina moda do "Piątki".
Jednak mam nadzieję, że rok po wydaniu wersja full edition będzie zawierała dość nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, tyle fajnych gier wychodzi tej jesieni... Kiedy w to grać?
Divinity (czekam na polonizację), Wasteland 2, ta Civ właśnie, PoE, może nowy Dragon Age (zależnie od recenzji)...
A jeszcze syn mi się drugi urodzi pod koniec października, to już w ogóle czasu nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku przez pierwsze tygodnie będzie głownie spać, więc spoko, czas się znajdzie :)
Jeżeli nowa cywilizacja będzie tak samo grywalna jak poprzednie części, to ja biorę urlop. Zapowiada się ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję na reedycję Alphy Centauri a dostanę zmodowanego Civa 5. Chyba jednak wrócę do moich dron do czasu kiedy nie pojawi się mocno przeceniona paczka zawierająca podstawkę i wszystkie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2014 o 12:11, Abi_Dalzim napisał:

A jeszcze syn mi się drugi urodzi pod koniec października, to już w ogóle czasu nie będzie
:)


No to Simsów już nie musisz kupować ;)

Gratulacje za drugiego potomka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować