Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

NiBiRu - mały kłopot

5 postów w tym temacie

Otóż mam malutki problem z ową grą dołączoną do obecnego "Ekszyna". Doszedłem do tej kopalni, otworzyłem dalsze przejście [ niiezły ponysł z tą swastyką ], byłem w archiwum i magazynie. Z magnesów ułożyłem trójkąt, zjechałem windą w dół i tu problem. Włączyłem palnik i teraz nie mam pojęcia, co dalej. Oprócz palnika nie ma w laboratorium innych przedmiotów do interakcji. Co teraz? Trochę głupi problem, bo zostało mi tylko to pomieszczenie w kopalni [chyba], a tam nic.
PS. Pisałem niedawno w wątku głównym, lecz nikt nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko zacząłem grać w tą gre i zatrzymałem sie w miejscu gdzie weszłam do domu tej barbory i wziąłem torebkę , weszłam do łazienki gdzie leży ten trup i nie wiem co mam dalej zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot z przejściem kopalni w grze. Jestem już przy wyjściu i jest brama. Zamek trzeba rozwalić strzelając do niego jeden raz bo drugą kule trzeba przeznaczyć na wilka jak ja strzelam do kłódki pudłuje i strzela jeszcze raz ale wtedy już nie mam kul i GAME OVER-ek bo zabija mnie wilczek ;] Fajnie to skąd mam wziąść więcej amunicji mam się wrócić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować