Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Survarium - co już jest, a co dopiero będzie

5 postów w tym temacie

Co będzie a nie jest nie pisze się w rejestr :P

Po akcjach z DayZ i tym, jak on się rozwija, cierpliwie będę obserwował rozwijający się Survarium i nie komentuję tego co obiecują. Zobaczymy jak w praktyce to będzie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co będzie a nie jest nie pisze się w rejestr :P
>
> Po akcjach z DayZ i tym, jak on się rozwija, cierpliwie będę obserwował rozwijający się
> Survarium i nie komentuję tego co obiecują. Zobaczymy jak w praktyce to będzie wyglądało.
>
No nieco się zmieniło w dayz standalone nie gadaj teraz dawno nie grałem wszedłem i nieco dodali system temperatury robienie paru prostych rzeczy jak ognisk możliwość zbierania pożywienia w lesie z roślinności np jagody zwierzęta tylko że nadal jest zabugowana to jej jedyny minus jak na razie czyli np przenikające zombie przez ściany przycinające się zombie
A survarium to jak dla mnie teraz tylko kolejne zwykłe pay2win może jak wprowadzą otwarty świat i eksplorację to będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W DayZ się ciągle coś zmienia, byle jak najdalej ukończenia gry. Beta na koniec 2015
> roku? Srlsly? heh
Nie grałeś to nie mów ale ja gram nadal w dayz i widzę że jest coraz to więcej rzeczy ja się tam cieszę że tak długo gra będzie dopracowana a nie jak te battlefieldy co roku wydają które są całkiem nieźle zabugowane poczekamy zobaczymy a premierę zawsze można przesunąć również tak żeby szybciej gra wyszła np teraz ostatnio tales from borderlands przesunęli premierę do tyłu i gra całkiem niezła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować