Zaloguj się, aby obserwować  
szydyr

Freestyle: czyli co sądzicie o szkole!

29 postów w tym temacie

nienawidze szkoły to nawieksze bagno siedzi sie tam tyle lat a g*wno z tego tak naprawde sie przydaje a nawet jakby sie przydało to i tak nie pamietam prawie nic z lekcji po cholere mi obliczanie jakieś wartości funkcji po co mi to do zycia co jak bede coś kupował w spożywczaku to bede tam wartośc funkcji obliczał albo po jaka cholere mi to co sie działo w jakiej erze podałbym jeszcze kilka przykładów ale napisze krótko gdybym miał uczyć sie w szkole tego co naprawde bedzie mi w życiu potrzebne to siedziałbym tam 10 razy krócej i to jest prawda przede mna jeszcze 3 i pół roku nauki a za te 3,5 roku jak dostane ten pieprzony papierek ukończenia szkoły po którego siedziałem tam i gniłem 4 lata to uchleje sie jak świnia i bede jeszcze przez miesiac balował żeby to uczcić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że nauka dwóch języków jest niepotrzebna. Wystarczy tylko jeden język, niemiecki albo angielski, ale i tak cały świat uczy się angielskiego więc jednak w Polsce powinna obowiązywać nauka tylko języka angielskiego. Niemiecki trudny jest w wymowie na dodatek, a informatykom wystarczy do pracy w programach bez polskiej wersji tylko angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 16:55, klaser2 napisał:

kto wymyślił szkołe?? jakiś ************! nie lubię tam chodzić


O tak, świat pełny analfabetów, nie mających o niczym pojęcia, to piękna perspektywa xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 17:42, walgierz napisał:

> kto wymyślił szkołe?? jakiś ************! nie lubię tam chodzić

O tak, świat pełny analfabetów, nie mających o niczym pojęcia, to piękna perspektywa
xD

znaczy chodzić można alę żeby lekcje sie później zaczynały mniej zadawali albo wcale;)nie robili kartkówek,dłuższe wakacje to było by fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować