Zaloguj się, aby obserwować  
8bit

This War of Mine

3 posty w tym temacie

Myślę, że już każdy słyszał o tej grze, dlatego bardzo dziwi mnie brak tematu dla niej.

Jeśli są jednak tacy, którzy jakimś sposobem o niej nie słyszeli, tu krótkie info:

This War of Mine jest grą surrvivalową polskiego studia 11 bit studios. Akcja rozgrywki jest osadzona w czasach współczesnych podczas konfliktu wojennego. Nie ma tu żadnych zadań, misji, itp. Chodzi po prostu o to, żeby przetrwać wojnę, a łatwe to wcale nie jest.
Na początku mamy do dyspozycji trzech losowych bohaterów, oraz zniszczony dom, który z czasem rozbudowujemy. Robimy to za dnia, ponieważ tylko w nocy można wyjść ze schronienia i pobuszować po okolicy i zebrać nieco surowców i jedzenia.


Ja sam przetrwałem na razie tylko 17 dni (wiem, że niezbyt imponujący wynik, ale popełniłem straszną gafę) dlatego mam też pytanie do tych, którzy zaszli nieco dalej:
Czy można w jakiś sposób wytworzyć jakiś plecak, który zwiększy ilość miejsc w ekwipunku danych postaci? Bo obecnie wylosowało mi drużynę, gdzie każda postać ma po 10 miejsc i to nieco tragiczne. Wcześniej miałem Bruno z 17...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, na ile ta gra jest regrywalna? To znaczy czy rozpoczynając rozgrywkę od nowa mogę liczyć na to, że wylosuję jakiś inny scenariusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować