Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

No Man''s Sky

2 posty w tym temacie

Nie wiem, jak to mozliwe, ze ten tytul nadal nie ma swojego tematu. Sprawdzilem pod "no man''s sky", "no man", "sky" do 2011 roku wlacznie i nic. Jestem w lekkim szoku. Albo wyszukiwarka znowu dala plame.

Z niecierpliwoscia czekam na ten tytul. Zapowiada sie bardzo ambitnie i mam pewne obawy, ze byc moze nawet zbyt ambitnie. Nadal mam lekki niesmak po wtopie, jaka okazal sie "Starbound", dzialajacy na podobnych zalozeniach - ogromny, otwarty wszechswiat, niezliczone ilosci planet, surowce, ulepszanie itp. Taka przynajmniej byla teoria. W praktyce wygladalo to tak, ze ladowalo sie na planecie, schodzilo od razu pod ziemie, szukalo lokalnych surowcow, craftowalo najlepszy mozliwy sprzet, walczylo z bossem i lecialo na kolejna planete. Nic wiecej. Terraria, majaca JEDNA planete dawala wiecej frajdy. Naprawde mam nadzieje, iz fakt, ze NMS jest pelna gra, a nie tytule Early Access, zrobi roznice. Jesli tak bedzie, to szykuje sie hicior, od ktorego bedzie ciezko sie oderwac. A gdyby jeszcze dodali gospodarke oparta na dzialaniach graczy (a''la EVE Online), to wsiakne na dlugie godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na tę grę. Ciekawość mnie zżera co z tego wyjdzie, bo po zapowiedziach można sądzić, że szykuje się rewolucja. Poza tym już od dawna szukam gry, przy której będę mógł pozostać na dłużej, bo przechodzenie coraz to innych produkcji singlowych trochę mnie znudziło, a te wszystkie mmo, które istnieją nie pociągają mnie.
Tutaj mamy coś nowego, coś świeżego, i trzymam mocno kciuki, żeby wszystko się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować