• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Lukasz1231

Rise of Legends - dziwny problem

Pytanie

Otóz gram sobie w misje Bitwa o Feligno.Gdy zaczynam szturmowac miasto i licznik wlasnie sie konczy, pojawia mi sie napis "misja ukonczona".I wlasnie zaraz po tym ekran robi się czarny i gra się wyłącza.Miałem w tej grze wczesniej ten sam problem, ale po jakimś czasie się sam usunął, a teraz powrócił.Ale chciałbym wiedzieć jak się tego pozbyc na zawsze.Mam System XP Proffesional, 512 MB RAM, Radeon 9600 XT, AMD Athlon XP 1700+ 1.47 GHz.
Bardzo proszę o pomoc.Z góry dziękuję.
Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Skorzystaj proszę z formularza zgloszeniowego do pomocy tehnicznej, dostępnego pod poniższym linkiem:
http://www.gram.pl/pomoc_formularz.asp?g=446

Opisz prosze dokładnie kedy pojawia się problem, dołąc raport z programu dxdiag oraz save z gry poprzedzający występowanie problemu. Podaj także wyszystkie wymagane dane w formularzu.

Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

numer wrsji mozesz chyba pominac a klucz rejestracji elektronicznej powinien byc na bialej "karcie rejestracji elektronicznej" z logo gram.pl w pudelku z gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Numer wersji to po prostu nr w stylu 1.0, który można powiększać wgrywając patche,aby poprawiać błędy w grze, a klucz rejestracji elektronicznej powinieneś mieć na karcie rejestracji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.07.2006 o 13:19, Łukasz123 napisał:

Ok, już mam prawie wszystkie informacje, tylko nie wiem o co chodzi z Numer wersji i klucz
rejestracji elektronicznej.Grę mam oryginalną.


Karta rejestracji elektronicznej jest w każdym opakowaniu z grą wydawaną przez naszą firmę w polsce.
Pod tym linkiem zobaczysz jak mniej więcej wyglądają te karty odszukaj ją i podaj jek kod.
https://www.gram.pl/rejestracja_01.asp
Co do wersji możesz wpisać np "premierowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a załatales gre? jak zaraz po instalacji wcisnalem szukanie aktualizacji to zassalo mi 5 poprawek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Acha juz wiem o co chodzi.Taka mała biała karteczka.Niedługo uzupełnie formularz zgłoszeniowy.gmx dobry pomysł.Spróbuje ściagnać patche i zobacze wtedy.Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wysłałem zgłoszenie do centrum pomocy i po bardzo krótkim czasie otrzymałem odpowiedź!!Naprawdę mozna na was liczyć.Dziękuję za bardzo szybką pomoc!.Zaktualizowałem gre, odpaliłem tą misję i poszło! :D Narazie wszystko działa dobrze.Jeszcze raz dziękuję!
Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować