kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2010 o 11:57, Bithda napisał:

> > Dlaczego nie ma recenzji Starcrafta 2 w nowym CDA?
>
> Może dlatego że CDA było w druku, gdy była premiera SC 2?
>
Kiedyś wyrobili się z jakąś grą i była to pierwsza recka na świecie. Wiem, że było, ale
nie kiedy i w jakich okolicznościach. Mogliby wstawić bo będę ją czytać już w roku szkolnym...:/

To zapewne zależy od tego czy daną grę dostają przed premierą, jak producent im nie dostarczył przed premierą to nie ma jak tego obejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


..no i widzisz sam, ludzie z takiej kaszanki stopniowo rezygnują ;)

>>>Ale jakos duzo wolniej niz z innych pism branzowych. Tendencja do spadku czytelnictwa "papierowej" prasy jest ogolna i nie tyczy tylko pism komputerowych. Ale przypomne, ze w okolicach 2001 roku

KSG - srednio 120.000 -> dzis dwumiesiecznik i ok. 25.000
Play - srednio 80.000 -> dzis w okolicach 15.000
Click - sredni 60.000 -> dzis nie istnieje
CDA - srednio 140.000 -> dzis w okolicach 90.000

Nie wspomne o Resetach, SSach, Gamblerach, etc. ktore padly juz dawno temu. Jak widac ta kaszanka jakos sie ciagle trzyma.


od początku piję do waszego tekstu "zmiany, zmiany, od przyszłego nr.." itd co jakieś parę miesięcy, wątpię byś nie dostrzegał o co chodzi w moich (i nie tylko moich) postach.

>>>Jak pijesz do idz do AA. :]


opierasz swoje twierdzenia o wymogi rynku, ale głosów odchodzących czytelników już pod uwagę nikt nie bierze..

>>>>ROTFL!


nieładnie tak wprowadzać w błąd, ale jak widać kłamstwo wielokrotnie powtarzane staje się prawdą..

>>>Wlasnie to udowadniasz. :)

Ale czy napewno? z definicji niezmienną prawda jest, albo to nieprawda ..a punkt widzenia, to już co innego, nawet z klapami koń go ma.

>>>Ze co? A moglbys mniej natchnionym tonem i po ludzku bardziej?

..i już nie charcz z tym gimnazjum, przywrócono twór ten gdy już skończony ekonomik miałem :)

<<<Tym gorzej dla ciebie. "Gimbusizm" to nie tylko wiek ale i "state of mind".

sprawa teraz najważniejsza, ktoś inny niż redakcja podejmuje decyzje związane ze strategią rynkową, więc błysk wątpliwego geniuszu zostawmy Bajerowi ]:>

>>>KOlejne genialne odkrycie. :)


..jak widać czasem w ostrych słowach tkwi konstruktywna krytyka, gdym życzył pismu źle to bym się z uśmiechem ulgi na was wypiął. traktowanie przez Bauera wiernych czytelników CDA widzę jako odcinacie kuponów od popularności pisma.

>>>Nie bardzo kumam te koncowe stwierdzenie. Po prostu poszerzenie bazy potencjalnych nabywcow. Jest oczywiste, ze tych na skrzydlach - niektorych - to zniecheci i oleja pismo, ale jesli ogolnie sie wyjdzie na plus, to z punktu widzenia wydawnictwa wsztystko jest OK.


nieraz czytałem tutaj opinie różnych forumowiczów że do kibelka oni CDA zabierają.. czy te sugestie nic dla Legendy nie znaczą?


>>>Mnie to bardzo cieszy, bo ja do kibelka byle g... do czytania nie biore. A "Legenda" to moze w waszych oczach, bo my po prostu robimy swoje, statusy "pism kultowych" pozostawiajac tym, co juz dawno wyciagneli kopyta. Jak kiedys CDA padnie (a na kazdego przychodzi koniec...) to bedziecie mogli pisac o Legendzie i Kulcie. :) Ale nie wczesniej.


Adan

Jaki jest sens zamieszczania opinii innych autorów, którzy nawet nie grali w opisywaną grę? Tak było w recenzji Demon''s Souls gdzie Smuggler, Q''nik i bodaj CormaC pisali tylko jak widzieli jak enki gra.

>>>Dobrych 8-10 godzin. :) No i ja naprawde nie musze chwycic pada w lape, zeby wiedziec ze jakas gierka po prostu mi nie pasuje z roznych przyczyn, gdy widze jak sobie z nia radzi kto inny i co sie dzieje na ekranie. No i uczciwie mowie - nie gralem, a nie sciemniam ze opinie wydalem po 6x zaliczeniu calej gierki.

Dodatkowo Q''nik stwierdził, że gry nigdy nie uruchomi, ale nie dałby jej nigdy więcej jak 6. Aha. I jaki jest sens pisania takich bzdur?

>>>Taki, ze wyrazam swoje zdanie na jej temat. Rameczka nieduza, przymusu czytania nie ma.


W innych pismach autorzy dorzucają coś od siebie jak w grę grali i mają coś do powiedzenia na jej temat. Tutaj wygląda to jakby koniecznie musieli coś napisać nie mając pojęcia o danej grze.

>>>To naprawde fajny symulator lotniskowca, no co!


Nie lepiej by napisała coś jedna osoba, a nie trzy, która faktycznie grała i może krótko przedstawić swoją opinię?

>>>Ta jedna osoba napisala dluga recenzje :D



PJ_MW

To i tak mało. W podsumowaniu ubiegłego roku Smuggler do swojego topu dodał Batmana:AA, w którego nie grał, a tylko widział, jak robił to Qnik... Potem zagrał i uznał, że był to dobry wybór, ale...

>>>Ale? Patrz wyzej - uczciwie wyznalem, ze nie gralem i napisalem to takze po to, zeby niektorzy za bardzo sie moja opinia nie sugerowali.


Szejkon

No tak, teraz wyjdzie, że pisząc komputerowym mieliście na myśli też konsole.

>>>No przykro mi ale NIE mielismy TYLKO na mysli PC. Moze dlatego, ze sami juz gralismy na tylu roznych sprzetach (od Speca poczawszy), ze naprawde nie uwazamy, iz na PC konczy sie swiat.

Twoje odpowiedzi są z postu na post głupsze. :(

>>>Powoli dostosowuje sie do poziomu interlokutora, jak widac z rosnacym powodzeniem.

Teraz CDA to pismo dla graczy. Żądam poświęcenia co miesiąc dziesięciu stron na opis technik podrywu i zaciągnięcia kobitek do łóżka, jako, że chcę być lepszym graczem niż jestem obecnie.

>>>A prosze bardzo. Jesli z 10.000 ludzi cie poprze, dostaniesz to. W czym problem.

Twoje gadki niczego nie zmienią, a twoje tłumaczenia stawiają cię tylko w coraz gorszym świetle.

>>>LOL. Podoba mi sie ta dyskusja: "po pierwsze cie nie slucham, po drugie cokolwiek powiesz uznam za brednie. A teraz porozmawiajmy..." :). Przymusu prowadzenia ze mna dyskusji nie ma, jak cie mecza moej teksty to je olewaj. Ja odpowiadam, bo za to mi placa poniekad. :)

Brak jakiejkolwiek ankiety po zmianach, czy przed zmianami to śmiech na sali.

>>>A ten znowu z ankieta. Po to sie robilo badania warte KUPE kasy, zeby potem negowac ich sens za pomoca ankiety, najlepiej na stronie WWW. Pelen profesjonalizm.

To, że ciągle podkreślasz, żę TOBIE się to nie podoba, a nie WAM, niczego nie zmieni, bo osoba do osoby i wychodzi 80% czytelników.

>>>A skad wiesz, ze nie 79% Robiles ankiete? :). Ja tez moge powiedziec, ze (na podst. opinii z d... wzietej) iz 123% ludzi chce tekstow o konsolach w CDA.

CDA zmienia się w multiplatformowego gniota. Powodzenia.

>>>Alez dziekuje. PC - dobrze, multi - zle. Beeee. (Czytales "Folwark zwierzecy"? To pewnie pamietasz tamtejsze owieczki i ich metoda rozumowania. "4 nogi - dobrze, 2 nogi - zle". Widze tu pewne mentalne pokrewienstwo).


Komputer = kalkulator
Dlaczego w morde jeża do tej pory nie było recenzji kalkulatorów!

>>>Dobre pytanie. W sumie mozna zrobic np. inzynierskich, choc raczej za wielu inzynierow wsrod czytelnikow nie mamy.


Brawo smugg dajesz więcej, pośmiejemy się.

>>>I cala ironia poszla sie...

Do błędu się nie potrafisz przyznać.

>>> Najpierw go musze popelnic.


I jeszcze jedno. Często czytałem w CDA jakimi to wy PCtowcami jesteście, że ubolewacie nad tym, że PC nie zajmuje należnego mu miejsca jako platforma do gier itp, itd, a sami przyczyniacie się obecnym zachowanie do tego.

>>>BO powinnismy krzyczec "precz z konsolami! Konsole nie istnieja" i to by na pewno poprawilo sytacje w branzy. Naprawde doceniam jak bardzo wierzysz w opinitworcza role CDA na swiecie. Duzy komplement.


PS. Stworz wlasne pismo, ustal mu profil, pisz o czym chcesz. Powodzenia. :) Obstawiam 3 miesiace na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:55, knopfler napisał:

Zawsze było ale nikt nie mówił że zawsze będzie. W tym momencie jest jedynym czasopismem
multiplatformowym i mi to pasuje. Są jeszcze inne czasopisma z grami na pieca, nikt ci
nie każe kupować CDA.

No co ty? Myślałem, że jak nie kupię, to przyjdą do mnie panowie w czarnych garniturach. :(

CDA jest jedno, kupuje je od 12 lat i boli mnie to co się teraz za kaszanki z nim dzieją. Gdybym nie miał aktualnej prenumeraty to bym rozważył czy nadal je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:51, Bithda napisał:

Dlaczego nie ma recenzji Starcrafta 2 w nowym CDA?



Dlatego, ze gdy dostalismy ja do recenzji to mielismy 24 godziny do wysylki CDA do drukarni. Pech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:51, Bithda napisał:

Dlaczego nie ma recenzji Starcrafta 2 w nowym CDA?

nie zdążyli.. terminy, konkurencja nie śpi..
..ot taka baśń o dziesięciodniowym przyspieszeniu w sierpniu CDA.. czy to źle? oczywiście.. że nie!
..jestem tylko ciekaw jakie będą korzyści dla klienta z tej walki, a wyjść jakieś przecież muszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:49, Szejkon napisał:

> A skąd takie dane, że 20 % ? Ankiete przeprowadzałeś czy jak?
Niech CDA ją na swojej stronie przeprowadzi, a moje dane się potwierdzą.


>>>A jak sie nie potiwerdza, to sie powie, ze sfalszowali wyniki, bo sie boja PRAWDY. Skads to znamy... :)

Dnia 03.08.2010 o 11:49, Szejkon napisał:

Kiedy PC był mega popularny w polsce to nikt w PSX nie recenzował gierek na pieca.


>>>I moze dlatego maja z 20.000 gora sprzedawanych egz. co miesiac?


CDA

Dnia 03.08.2010 o 11:49, Szejkon napisał:

nie musi się zamieniać w Bravo by pisać o wszystkim co jest popularne.


>>>Bo ty tak mowisz, a jak wiadomo to ty wykladasz kase na druk pisma i nasze pensje.


Mają wieloletnich

Dnia 03.08.2010 o 11:49, Szejkon napisał:

czytelników które zmiany w kierunku konsolowości idrytują i denerwują.


>>>Dlatego do dzis powinnismy jezdzic dylizansami i oswietlac domy lampami naftowymi...

Dnia 03.08.2010 o 11:49, Szejkon napisał:

Ja cały czas podkreślam, że CDA zawsze było pismem o grach na pieca. Na pieca. Na pieca.


>>>A do tego pisane alfaberem arabskim. Arabskim. Arabskim! No i skoro tyle lat TV byla czarnobiala, to po co teraz ten kolor i Full HD? Teraz to kolorowy kicz, a nie jak kiedys artystyczny black & white na 18" wypuklym kineskopie lampowego odbiornika. Precz ze zmianami! Chcemy "po staremu!".


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:05, deusER4 napisał:

> Dlaczego nie ma recenzji Starcrafta 2 w nowym CDA?
nie zdążyli.. terminy, konkurencja nie śpi..
..ot taka baśń o dziesięciodniowym przyspieszeniu w sierpniu CDA.. czy to źle? oczywiście..
że nie!
..jestem tylko ciekaw jakie będą korzyści dla klienta z tej walki, a wyjść jakieś przecież
muszą ;)



Jakie przyspieszenie CDA? 10-dniowe?! ja nic nie wiem na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze CDA już kupione, zaraz nakręcę unboxing i wrzucę na YT.
BTW. Rozszyfrował ktoś z Was tajny przekaz?
EDIT Kod rozszyfrowany:

Spoiler

Zaprawde powiadam wam: wrzesien bedzie goracy... usmiechniecie sie radosnie i szeroko!


Spoiler

Smuggler pisał wcześniej, że przekaz będzie dotyczył pełnej(bądź pełnych) wersji dołączonych w przyszłym numerze, no cóż, trzeba czekać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:15, PJ_MW napisał:

Najnowsze CDA już kupione, zaraz nakręcę unboxing i wrzucę na YT.
BTW. Rozszyfrował ktoś z Was tajny przekaz?


Naturalnie

"Przeciwnicy konsol potepieni beda!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

Nie lepiej by napisała coś jedna osoba, a nie trzy, która faktycznie grała i może krótko
przedstawić swoją opinię?

>>>Ta jedna osoba napisala dluga recenzje :D

Odwracaj kota ogonem dalej.

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

>>>Ale? Patrz wyzej - uczciwie wyznalem, ze nie gralem i napisalem to takze
po to, zeby niektorzy za bardzo sie moja opinia nie sugerowali.

To nie zmienia faktu, że takie zachowanie to głupota.

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

>>>No przykro mi ale NIE mielismy TYLKO na mysli PC. Moze dlatego, ze sami juz
gralismy na tylu roznych sprzetach (od Speca poczawszy), ze naprawde nie uwazamy, iz
na PC konczy sie swiat.

No i? Nazywanie komputerem konsoli w dzisiejszych czasach to głupota, muszę napisać to po raz kolejny, przykro mi.

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

>>>Powoli dostosowuje sie do poziomu interlokutora, jak widac z rosnacym powodzeniem.

Nie wiem kto to, ale domyślam się, że jedziesz sam po sobie.

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

Teraz CDA to pismo dla graczy. Żądam poświęcenia co miesiąc dziesięciu stron na opis
technik podrywu i zaciągnięcia kobitek do łóżka, jako, że chcę być lepszym graczem niż
jestem obecnie.

>>>A prosze bardzo. Jesli z 10.000 ludzi cie poprze, dostaniesz to. W czym problem.

A ile ludzi poparło zwiększenie działo konsolowego kosztem innych działów, czekam na jakieś konkretne statystyki.

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

>>>LOL. Podoba mi sie ta dyskusja: "po pierwsze cie nie slucham, po drugie cokolwiek
powiesz uznam za brednie. A teraz porozmawiajmy..." :).

Skoro tak ci będzie łatwiej, to tak to sobie tłumacz. Prawda jest taka, że jak ktoś gada głupoty i ty stwierdzisz, że gada on głupoty to nie jest to dowodem tego, ze jesteś ignorantem i nie słuchasz tego co on mówi. Taki właśnie przypadek mamy tutaj. Wmawiasz mi, że pisząc "komputerowym" CDA miało na myśli konsole. Jest coraz lepiej.

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

Przymusu prowadzenia ze mna dyskusji
nie ma, jak cie mecza moej teksty to je olewaj. Ja odpowiadam, bo za to mi placa poniekad.
:)

Męczą, ale jednocześnie pozwalasz mi poprawić moja samoocenę, bo to naprawdę dowartościowuje kiedy okazuje się, że jesteś inteligentniejszy niż gwiazda CDA, którego od wielu lat uważałeś za bardzo bystrego gościa. :)

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

>>>A ten znowu z ankieta. Po to sie robilo badania warte KUPE kasy, zeby potem
negowac ich sens za pomoca ankiety, najlepiej na stronie WWW. Pelen profesjonalizm.

Wiesz, nie wiem czy mówisz o badaniu rynku, ale jeśli tak, to sam byłem na kilkunastu takich spotkaniach, z kilkoma znajomymi i to co się rzuca nam w oczy to to, że są one kupę warte. Tam się gada rzeczy które ktoś chce usłyszeć, albo które fajnie brzmią na takim spotkaniu. Często chodzą na nie ludzie którzy nie mają o danym temacie kompletnie pojęcia. :)

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

>>>A skad wiesz, ze nie 79% Robiles ankiete? :). Ja tez moge powiedziec, ze
(na podst. opinii z d... wzietej) iz 123% ludzi chce tekstow o konsolach w CDA.

No to sobie mów, ale to niczego nie zmieni. :)

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

>>>Alez dziekuje. PC - dobrze, multi - zle. Beeee. (Czytales "Folwark zwierzecy"?
To pewnie pamietasz tamtejsze owieczki i ich metoda rozumowania. "4 nogi - dobrze, 2
nogi - zle". Widze tu pewne mentalne pokrewienstwo).

Nie czytałem, niemniej z tego co napisałeś porównanie jest głupie. Dajcie pół pisma o treściach wędkarskich i jak się czytelnicy oburzą, to przywołaj porównanie jeszcze raz. Będzie fajnie.

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

>>>Dobre pytanie. W sumie mozna zrobic np. inzynierskich, choc raczej za wielu
inzynierow wsrod czytelnikow nie mamy.

Ale macie na pewno wielu czytelników w ieku 10-15 lat, więc dawajcie artykuły o tym, że justin bieber gra na nintendo DS, a Doda ostatnio powiedziała, że lubi pośmigać na ps3.

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

>>>I cala ironia poszla sie...

Znam to. Ironicznie metaforcyznie.

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

>>> Najpierw go musze popelnic.

Znów nie potrafisz się przyznać. Nazywanie konsoli komputerem to był właśnie błąd.

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

>>>BO powinnismy krzyczec "precz z konsolami! Konsole nie istnieja" i to by
na pewno poprawilo sytacje w branzy. Naprawde doceniam jak bardzo wierzysz w opinitworcza
role CDA na swiecie. Duzy komplement.

Nie, lepiej pisać, że konsole są mega fajne, a kilka stron dalej pisać, że PC rządzi. Hipokryzją się to nazywa.

Dnia 03.08.2010 o 12:04, smuggler napisał:

PS. Stworz wlasne pismo, ustal mu profil, pisz o czym chcesz. Powodzenia. :) Obstawiam
3 miesiace na rynku.

Nie podoba ci się to co robi Activision ze swoimi DLC? Stwórz własne studio, wydaj własny hit i sprzedawaj WŁASNE DLC! Oj smuggler...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:24, Szejkon napisał:

I naucz się odpowiadać na posty, bo nie chce mi się tego rozszyfrowywać.



Nie czytaj, moj swiat od tego sie nie zawali.

Ja tam jakos dalem rade z twoja nieumiejetnoscia argumentacji, no ale rozumiem ze chcesz sie honorowo wycofac z dyskusji... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Smuggler pisał wcześniej, że przekaz będzie dotyczył pełnej(bądź pełnych) wersji dołączonych

Dnia 03.08.2010 o 12:15, PJ_MW napisał:

w przyszłym numerze, no cóż, trzeba czekać :)



A nieprawada. Mowilem tylko, ze dotyczy on nr 09/10. To nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:10, smuggler napisał:

Jakie przyspieszenie CDA? 10-dniowe?! ja nic nie wiem na ten temat...

terminy różne w historii bywały, ostatnio rzucaliście CDA na ladę bliżej połowy miesiąca, tak więc baśń nie taka z kaka :>
..co do Legendy, pismo pismem, do kogo innego piję ..aaAA ;p

dane o spadku nakładów oraz wspomnienia o niobecnych od lat potwierdzają co wiadome wszystkim jest.. na rynku utrzyma się tylko ten kto potrafi, jednak internet skutecznie wypiera zacny papier ..to że to głównym powodem zmian w piśmie jest nie da się ukryć. co zrobić? niewiele, można tylko o łaskę pana prosić i odwlekać zgon.. przykre to, ale to niestety prawda ..tyle powiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, pisałeś, ale to nie zmienia faktu, że umieszczenie gry(bądź czegokolwiek) w swoim topie(w tym przypadku podsumowującym całe 12 miesięcy) nawet w to nie grając/nie mając z tym czymś bezpośredniej styczności nie jest chyba normalne i do uzasadnienia, nie sądzisz(a gdy piszesz, żeby się tym nie sugerować to zaprzeczasz chyba sam siebie).

BTW. Tak wygląda najnowszy numer w przekroju, unboxing będzie dostępny na moim GSie za kilkanaście minut.

20100803124252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.08.2010 o 12:42, deusER4 napisał:

terminy różne w historii bywały, ostatnio rzucaliście CDA na ladę bliżej połowy miesiąca,
tak więc baśń nie taka z kaka :>


>>>Jakis bullshit :) CDA wychodzi co 28 dni, wiec gdzie 10 dni do 3? (bo jesli np. w lutym wychodzi 10 lutego, to nastepny 7 marca, 4 kwietnia itd.)

Dnia 03.08.2010 o 12:42, deusER4 napisał:

..co do Legendy, pismo pismem, do kogo innego piję ..aaAA ;p


>>>Nie pij, to szkodzi zdrowiu... :0)


można tylko o łaskę pana prosić i odwlekać zgon.. przykre to, ale

Dnia 03.08.2010 o 12:42, deusER4 napisał:

to niestety prawda ..tyle powiem :(


>>>Nie pesymizujmy. Kiedys mowiono, ze radio zabije ksiazke, telewizja wyprze radio, itd. A jak widac wszystko jakos swe miejsce na rynku znajduje. Tyle, ze konczy sie era "papierowych mediow", tzn. nie beda one dominujace. Ale ndal wielu do kibelka wezmie cos wydrukowane na papierze, a nie laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:43, PJ_MW napisał:

No dobra, pisałeś, ale to nie zmienia faktu, że umieszczenie gry(bądź czegokolwiek) w
swoim topie(w tym przypadku podsumowującym całe 12 miesięcy) nawet w to nie grając/nie
mając z tym czymś bezpośredniej styczności nie jest chyba normalne i do uzasadnienia,
nie sądzisz(a gdy piszesz, żeby się tym nie sugerować to zaprzeczasz chyba sam siebie).


Na pewno nie ejst to typowe, ale co poradze, jak sobie podsumowalem rok, to mi wyszlo ze najbardziej sie jaralem patrzac jak oni w to graja :/. Pretensje raczej do deweloperow, ze nie dali nic takiego, co by mnie powalilo.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:38, smuggler napisał:

Ja tam jakos dalem rade z twoja nieumiejetnoscia argumentacji, no ale rozumiem ze chcesz
sie honorowo wycofac z dyskusji... :]

Moja argumentacja była tak nieumiejętna, jak CDA pisząc komputery ma na myśli konsole. Brak odpowiedzi na mój post to pokaz twojej nieumiejętności argumentacji. Ja wycofywać się z dyskusji nie chcę, bo dobrze jestem świadom kto tu ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 12:43, PJ_MW napisał:

No dobra, pisałeś, ale to nie zmienia faktu, że umieszczenie gry(bądź czegokolwiek) w
swoim topie(w tym przypadku podsumowującym całe 12 miesięcy) nawet w to nie grając/nie
mając z tym czymś bezpośredniej styczności nie jest chyba normalne i do uzasadnienia,
nie sądzisz(a gdy piszesz, żeby się tym nie sugerować to zaprzeczasz chyba sam siebie).

To głupota, nazwijmy sprawę po imieniu. I to, że autor się do tego przyznaje nie ma tu nic do rzeczy. Złodziej którzy przyznał się do kradzieży wciąż jest złodziejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się