kris2005a

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  480
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kris2005a

 • Ranga
  Przodownik
 1. Ostatnimi czasy praktycznie pożuciłem pudełkowe wersje gier i przeszedłem na cyfrowe oraz gry MMO, a także z powodu braku czasu ze względu na kontynowane przeze mnie studia, dlatego wydaje mi się zbędne trzymanie pudełek z grami, w kóre już nie gram od dawna a tylko się kurzą i zajmują miejsce a mogę posłużyć do dobrej zabawy komuś innemu. Postanowiłem sprzedać część swoich pudełkowych gier Większość to tzw. reedycje, są też premierowe edycje. Wszystkie pudełka z grami są kompletne, w oryginalnym opakowaniu, praktycznie nie noszą one śladów użytkowania tak samo jak nośniki CD/DVD. Poniżej zamieściłem listę gier, którę chce sprzedać a także z jakiej edycji pochodzą a także co zawierają oraz proponowaną cenę (niską mam nadzieje) - z tym ostatnim to nie jest to cena ostateczna, jest to tylko propozycja ceny (należy do niej także doliczyć koszt wysyłki gry) zatem oferty z propozycją cen są jak najbardziej mile widziane. W przypadku zainteresowania daną grą/grami proszę o kontakt poprzez forum lub przez e-mail kris2005a[at]go2.pl lub GG: 11352989. W razie potrzeby mogę też zrobić zdjęcia danego pudełka z grą. Istnieje również możliwość wystawienia na allegro. 1. Test Drive Unlimited - edycja premierowa - pudełko, nośnik, ulotki CDP, poradnik, instrukcja, mapa drogowa z gry (rozkładana) - cena: 25 PLN; 2. Immortal Cities: Children of the Nile - edycja premierowa - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 15 PLN; 3. Lords of EverQuest - edycja premierowa - pudełko, nośnik - cena: 9 PLN; 4. Mortyr III: Akcje Dywersyjne - edycja premierowa - pudełko, nośnik - cena: 9 PLN; 5. Made Man: Prawa Ręka Mafii - edycja premierowa - pudełko, nośnik - cena: 9 PLN; 6. Hearst of Iron II - Złota Edycja - edycja Super$eller - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 14 PLN; 7. Rise of Nations - Złota Edycja - edycja Super$eller - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 14 PLN; 8. Tom Clancy''s EndWar - edycja Kolekcja Klasyki - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 10 PLN; 9. Infernal - edycja Kolekcja Klasyki - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 10 PLN; 10. Faces of War - Oblicza Wojny - edycja premierowa - pudełko, nośnik, instrukcja, Kompendium - cena: 20 PLN; 11. Company of Heroes - edycja XK HIT - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 12 PLN; 12. Jade Empire - Edycja Specjalna - edycja XK HIT - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 12 PLN; 13. BlackSite - edycja XK HIT - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 12 PLN; 14. JTF Joint Task Force - edycja XK HIT - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 12 PLN; 15. Kompania Braci - Na Linii Frontu - edycja XK HIT - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 12 PLN; 16. Tycoon City New York - edycja TopSeller - pudełko, nośnik, instrukcja - cena: 16 PLN; 17. UberSoldier II - edycja premierowa - - pudełko, nośnik - cena: 5 PLN;
 2. Sama gra jeżeli będą zachowane dobre elementy z I to będzie tego warta :D
 3. Szkoda, że kreator nie będzie tak rozbudowany ale gra i tak się zapowiada się bardzo ciekawie..... Już sobie ją zamówiłem :D
 4. kris2005a

  Gra w skojarzenia

  Chemia > Cola
 5. Za drogo :( Zdecydowanie coś się im pomyliło....... DLC do Dragon Age ostatnio sobie pokupowałem i jest naprawdę w co grać. Kilkanaście zabawy jak nie więcej mam. A cena każdego takiego dodatku to cena tego DLC. Ale są one tego warte!
 6. Wiesz może i się przyłożyli ale przykładają się moderzy. Mod Free Ride już jest. Teraz robią już multi a idzie to mocno do przodu. Bo na stronie (tego modu) i youtube aż huczy - coraz nowe pokazy możliwości. Tylko patrzeć jak wyjdzie za darmo multi do Mafii II.
 7. No czyli około 31 PLN będzie to kosztować. Jutro dopiero to kupię - kasa na Paypal.com powinna już dojść!
 8. Hmm. Ciekawe. Zapłaciłem 140 PLN za Mafię II. Dało mi to tylko 5 godzin gry. Mod Free Ride dał mi za darmo możliwość rozwałki miasta. Teraz za 30 misji (ciekawe ile to będzie czasu) mam zapłacić 10 $? Bez przesady. Może to kupię ale Mafia II jest dobra ale kolejne wyciąganie pieniędzy - i niedosyt pozostaje? 10 $ - to będzie jakieś 30 PLN - dołożę 20 PLN i kupię sobie Dragon Age: Początek - Przebudzenie - gdzie dostanę na pewno ze 20 godzin gry. Jak nie więcej!
 9. Ufff. A zamówiłem tę grę w sklep.gram.pl Całe szczęście, że premiera nie jest jednak opóźniona!
 10. kris2005a

  Mafia II - multiplayer w drodze

  Ciekawe :) Już nie mogę się doczekać.
 11. He he. Zestaw pierwsza klasa. A ten posąg zombiaka to mód po prosto. Można by wykorzystać do straszenia :)
 12. kris2005a

  Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

  W sumie powinno dać Ci to najwyższe detale ale o Psyhix zapomnij. Wiem co mówię bo na stacjonarnym pc mam kartę GT8600. Ale w sumie to nie korzystam z niego bo w końcu mam nowego, dobrego laptopa (Intel Core 2 Duo (2,20 GHZ), 4 Gb Ram i Geforce GT240M (1 GB)
 13. kris2005a

  Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

  Najlepsza grafika jest na Pc. Mam swoją Mafię II na pc i jest znakomita na najwyższych ustawieniach. Grałem na XBOX360 u znajomego i jakoś nie grafika w porównaniu do pc mnie nie zachwyciła!
 14. kris2005a

  Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

  Premiera w naszym kraju była wczoraj :P 8 lat czekania to mało? Nie zauważyłeś, że od dobrego miesiąca serwisy o grach lub z grami praktycznie mówiły albo o Mafii 2 lub StarCrafcie 2?