Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Aha co do tych potworów czy pokonam je mająć Łuk hebaowy+ogień i Wielki miecz obsydianowy+srebro+wieksza siął przebicia albo ostrejszy nie pamietam. Z tym że jeśli ich będzie więcej i będą gęściej to będeę używał tyko miecza. A jezeli tylko od czasu do czasu po 1-2 to łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie walka łukiem/kuszą się zwyczajnie nie opłaca. Po pierwsze podczas strzału nie możesz biegać, po drugie naprężanie cięciwy [w przypadku łuku] trwa zbyt długo, a od słabych strzałów pada mało obrażeń. Jak dla mnie duet miecz+magia to najlepsze rozwiązanie. Nakładając fizyczną tarczę, spowalniając czas przy walce i wspomagając się do tego furią i atakując podpaleniem nic nie jest w stanie nas pokonać. Do tego wiele uderzeń przy silniejszych wrogach i pośpiech zabójcy by uciec przed ciosem... Dla gracza, który dobrze skonfigurował swą postać gra może być aż za łatwa. Do tego nie rozumiem, jak można "nie mieć doświadczenia", by ulepszyć jakąś umiejętność. Ludzie, wystarczy się postarać, trochę łazić po lasach, używać mikstur doświadczenia przy większych mnożnikach [zwłaszcza w czasie pogoni za Rzeźnikiem, tam można sobie spokojnie nabić licznik do ponad 200, jak kto chce to nawet więcej, wystarczy używać Fizycznej tarczy] i ma się tyle expa, ze po jakimś czasie nie ma już na co wydawać. Korzystajcie z tych wszystkich dobrodziejstw i ułatwień, jakie daje Wam gra, a bez problemu będziecie rozbijać wszystkie stwory i z śpiewem na ustach przejdziecie cały wątek.
Co do tych "krzykaczy" - wystarczy mieć broń z ulepszeniami ognia, gromu lub srebra i giną, aż miło.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehem yslalem ze te zjawy silniejsze :PP A ja je raz rabnalem to padly :PP omg ! A teraz gram z Rzeżnikiem (blade) i jak mu juz wzialem pol zycia i zaczal sie unosic w powietrzu to jak ja mam go zabijac? I wszedzie sa miniony !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehem yslalem ze te zjawy silniejsze :PP A ja je raz rabnalem to padly :PP omg ! A teraz gram z Rzeżnikiem (blade) i jak mu juz wzialem pol zycia i zaczal sie unosic w powietrzu to jak ja mam go zabijac? I wszedzie sa miniony !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehem yslalem ze te zjawy silniejsze :PP A ja je raz rabnalem to padly :PP omg ! A teraz gram z Rzeżnikiem (blade) i jak mu juz wzialem pol zycia i zaczal sie unosic w powietrzu to jak ja mam go zabijac? I wszedzie sa miniony !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 15:09, Gawroon napisał:

Hehem yslalem ze te zjawy silniejsze :PP A ja je raz rabnalem to padly :PP omg ! A teraz gram
z Rzeżnikiem (blade) i jak mu juz wzialem pol zycia i zaczal sie unosic w powietrzu to jak
ja mam go zabijac? I wszedzie sa miniony !!


Z magi albo z łuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eidos już to z robiłem :PP TEraz się wam muszę pożalić: Nie pobrałem patcha pokonałem Jacka Rzeźnika numer 2 w tej innej postaci wywalilem napisy i.....musze od nowa !! ehh..

Mam pytanie: Jaka jest najlepsza broń w grze? Ja miałem Łzę Avo i nei jest taka dobra i nawalałem Siewcą Sierot. I mam pytanie odnośnie tego: CZemu Łza avo(240) i dodatek many zycia i czegos jescze kosztuje (gdy chcę sprzedać) ok 126 000 a Siewca Sierot (280)(Plus ogień 88) kosztuje 65 000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:38, Gawroon napisał:

/.../

Pewnie dlatego, ze Lza Avo to bron poblogoslawiona przez boga Avo [jak nazwa wskazuje :))], a Siewca Sierot to "tylko" bardzo dobra bron, nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szept po pokonaniu jej w arenie jest w Dębowej dolinie i mówi że musi stąd iść. Gdzie ją mogę spotkąć, jeżeli mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i właśnie jescze coś: Mam dać wiedźmie 4 grzybki. Jak miałem jedego to udałem siędo niej i powiedziała ''
musze miec wiecej grzybow'' i tak zawsze jej przynosilem jednego. Gdy przynioslem ostatniego...powidizala to samo ! To skad ja mam teraz te grzyby wytrasnac? Nie mam ich juz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:42, Gawroon napisał:

Aha i właśnie jescze coś: Mam dać wiedźmie 4 grzybki. Jak miałem jedego to udałem siędo niej
i powiedziała ''
musze miec wiecej grzybow'' i tak zawsze jej przynosilem jednego. Gdy przynioslem ostatniego...powidizala
to samo ! To skad ja mam teraz te grzyby wytrasnac? Nie mam ich juz !

Pierwszy grzyb znajdziesz w kurchanach , drugi od takiej babki na terenie pikniku , trzeci w jeziorku w gildii , a ostatni otrzmasz wtedy kiedy zaniesiesz wszystkie listy do mężczyzny który znajduje się w lasach gildii , i do babki która znajduje się obok studni w dębowej dolinie . Nie można umrzec ze starości . I nie dawaj tyle postów , bo nie długo możesz dostac Degrada , a wiem dlatego , bo kolega mi powiedział .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:42, Gawroon napisał:

To skad ja mam teraz te grzyby wytrasnac? Nie mam ich juz !

Niestety przepadło... Trzeba jej oddać wszystkie grzybki od razu. To taki wkurzający bug w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starzejesz się wydając doświadcznie.Jeśli zebrał byś tyle doświadczenia (w co wątpie) to byś mógł.Chociaż nie wiem czy wystarczyło by ci profesji.Ja siły uczyłem się do 50 roku życia.Odejmując od tego 18 lat z którymi zaczynasz grę to wychodzi 32 lata.Chociaż magii pewnie uczysz się dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 21:58, Gawroon napisał:

ja mam już 53 lata i nic nie mam w pełni :P Czyli może dociągne setki :P

maksymalnie to (z tego co miałem u siebie 2 razy, po pokonaniu 1 Rzeźnika i po 2) mieć mozna jedynie 65 lat !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanie gdzie można zdobyc czabkę użytkownika woli.
Szukałem w sklepach i u wendrownych kupców i nie moge znaleśc.
Na scenach z gry jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taka biały kapelusz? O ile dobrze pamiętam to za odstawienie odpowiedniej ilości wartościowych książek do szkółki w mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować