Zaloguj się, aby obserwować  
SimFury

Fable - Zapomiane Opowieści - Temat Ogólny

7430 postów w tym temacie

Dnia 07.02.2007 o 23:32, Gawroon napisał:

Ejj wydaje mi się, że więej niż 65 lat. Bo mam 62 lata i nie mam NIC w pełni opanowanego w Woli :)

Ale wiek nie zależy od tego ile grasz, a od tego jakie są postępy w grze :)
Czyli zabijasz ostatniego bossa - masz 65 lat (ale wcześniej tego wieku nie osiągniesz choćbyś nie wiem ile grał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe racja. Miałem 65 lat. Nakupiłem tyl rzeczy i zdobyłem tyle doświadczenia że powinienem już mieć ponad 70 :P Ale mam dalej 65 :) Crazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 16:29, Gawroon napisał:

Crazy

Nie, po prostu twórcy tyle przewidzieli na maksymalny wiek. Możesz sie odmłodzić teraz o 20 lat. Najpierw w Świątyni Avo, a potem w Kaplicy Skorma (albo na odwrót).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:07, Abi Dalzim napisał:

> Crazy
Nie, po prostu twórcy tyle przewidzieli na maksymalny wiek. Możesz sie odmłodzić teraz o 20
lat. Najpierw w Świątyni Avo, a potem w Kaplicy Skorma (albo na odwrót).

hmm - ciekawe czy można się odmłodzić do wieku 5 lub 15 lat ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 19:02, Gol Galad napisał:

hmm - ciekawe czy można się odmłodzić do wieku 5 lub 15 lat ;]

Jak wychodzisz z Gildii w świat to masz chyba 18 :) Ale teoretycznie powinno się dać. Choć pewnie wtedy i tak po Jacku miałbyś 65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakimi sierodkami można się odmłodzić? Narazie na kompie nie mogę grać ale za kilka dni napewno...Co do mojego bohatera z tego co pamiętam to już ma koło 45 lat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 19:12, deih napisał:

A jakimi sierodkami można się odmłodzić? Narazie na kompie nie mogę grać ale za kilka dni
napewno...Co do mojego bohatera z tego co pamiętam to już ma koło 45 lat. ;)


w kaplicach oraz jest chyba eliksir który odmładza o 10-20 lat ale nie jestem co do niego pewien :) i to wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 19:42, SimFury napisał:

> A jakimi sierodkami można się odmłodzić? Narazie na kompie nie mogę grać ale za kilka
dni
> napewno...Co do mojego bohatera z tego co pamiętam to już ma koło 45 lat. ;)

w kaplicach oraz jest chyba eliksir który odmładza o 10-20 lat ale nie jestem co do niego pewien
:) i to wszystko :P

nie - tak naprawdę to w Kaplicy Avo albo Skorma musisz złożyć odpowiednią ofiarę o danej porze dnia. Wtedy otrzymasz punkty dobra/zła / broń / odmłodzenie o 10 lat / tytuł Paladyna/Nekromanty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avo - najlepiej tuż przed południem chyba. Skorm - najlepiej tuż przed północą chyba. W obu przypadkach jednak nie jest pewne otrzymanie nagrody, więc sugeruję, by przed daniem datku/złożeniem ofiary z towarzysza zapisać grę i powtarzać, jeśli nie wychodzi. Tyle , że by dostać prezent w kaplicy Avo trzeba być raczej dobrym i vice versa - dar od Skorma dostają głównie źli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avo - tuż przed południem chyba, Skorm - tuż przed północą chyba. W obu przypadkach otrzymanie nagrody nie jest jednak pewne, sugeruję więc, by przed wrzuceniem datku do puszeczki/zabiciem "kozła" ofiarnego zapisać grę i jak się nie uda powtarzać, może w końcu się trafi. Pamiętać jednak trzeba, że dar od Avo otrzymują przeważnie osoby dobre i vice versa - nagrody Skorma dostają przeważnie źli.
Informacje te są również zawarte na stronie 72 w poradniku dołączonym do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 20:18, Liqid napisał:

dar od Skorma dostają głównie źli.

Nieprawda. Ja byłem na maxa dobry i dostałem Łuk Skorma za pierwszym razem (ofiara z najemnika z obozu Dwóch Ostrzy).
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avo - tuż przed południem chyba, Skorm - tuż przed północą chyba. W obu przypadkach otrzymanie nagrody nie jest jednak pewne, sugeruję więc, by przed wrzuceniem datku do puszeczki/zabiciem "kozła" ofiarnego zapisać grę i jak się nie uda powtarzać, może w końcu się trafi. Pamiętać jednak trzeba, że dar od Avo otrzymują przeważnie osoby dobre i vice versa - nagrody Skorma dostają przeważnie źli.
Informacje te są również zawarte na stronie 72 w poradniku dołączonym do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest pewien bardzo fajny sposób na ofiarowanie całej swojej kasy w świątyni avo i nie stracenie jej ;]...no więc...należy dać całą swoją kase w ofierze i po tym jak kapłani sie wypowiedzą od razu...jak najszybciej trzeba znowu "uruchomić" ołtarz...i ta-dam...kasa znów jest twoja....a nagrody i tak dostajesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łee, sorry za te kilka postów pod rząd, ale coś mi nawala z internetem. Jeśli można to proszę o skasowanie zdublowanych postów [wlącznie z tym].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale ja chcę o całość - nie tylko kiedy mi lat doda. CZy tylko przed południem sie daje kasiore a on albo robi to albo to..? I jak sie składa ofiare z kogoś ? I Drzwi chyba w.....Porzuconej drodze albo okolicahc chcą najpierw Rycerza w ślniącej zbroi - załątwiłem. A potem chcą złego maga ! Gdzie ja znajde stroj złego maga ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda że w tej grze są takie miejsc gdzie nie można wejsć . Gdzieś tam słyszałemże nici z wolnych przechadzek . czy to prawda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jak się idzie na góze wisielców czy jakoś tak. Jest taki jakby las, ruiny a naprzeciw nich.....jakby użyte już demoniczne drzwi. o co bhodzi z tymi drzwiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować