Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2012 o 00:20, meryphillia napisał:

Huehue...
Kto pamięta to coś z tak obleśną grafiką?

Nie pamiętamy, bo wszyscy katujemy Krajzisy i inne Batllfildy, huehue.

Co smutne - są takie osoby ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 00:20, meryphillia napisał:

Huehue...
Kto pamięta to coś z tak obleśną grafiką?

Nostalgia mnie jakaś naszła... :D

Ehh te czasy... Mówiło się, że już lepszej grafy nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 00:19, Mohair napisał:

Nie wierzę! Stały bywalec tego tematu dezerteruje, nie wiem jak my sobie tu bez Ciebie
poradzimy do rana ;)

Tylko, że ja za dnia nic nie spałem. A ty po zarwanej nocy nad nauką biologi pewnie żeś spał... poza tym gdybym mógł to bym siedział ale..... warunki zewnętrzne też nie pozwalają.

Nie bój się.
"Lannister zawsze spłaca swoje długi." ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

boże, tak dawno mnie tu nie było, że aż dla przyzwoitości zamelduję, że nie zrezygnowałem z wampirzego trybu życia, tylko po prostu spędzam noce w innych barach ostatnio. ale nie zapomniałem o was. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 00:20, Renzov napisał:

Nie no, właśnie nie :-). Mu tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, egzystujemy w
świecie, w którym gniew moderatorski nie jest tak dobitnie eksponowany.
To jest piękne, czyż nie? :)


Hmm, ale wywołać gniew moderatorski jest strasznie łatwo.xD Tylko po co to robić(w życiu nie dostałem na żadnym forum nawet ostrzeżenia).xD
Ogółem rzecz biorąc to na forum FM występuje taki temat jak nasz tutaj, tylko zasady są jeszcze bardziej luźne, i można w nim pisać 24h na dobę. Z tym, że tam zazwyczaj jest trzymany odpowiedni poziom, więc i modzi nie mają za wiele do roboty.xD

Dnia 04.05.2012 o 00:20, Renzov napisał:

Nie przebywam z takimi personami to nie wiem. Ale faktycznie - jest to ciekawe chociażby
z socjologicznego punktu widzenia :-). W sumie to zawsze intrygowały mnie takie "skrajne"
przypadki ludzkich osobowości.


Ja też nie przepadam. Gorzej, że znam takich, którzy kiedyś byli w miarę normalni, a teraz sobie szaleją aż za bardzo(przez co praktycznie już ich nie znam w sumie). Cóż, nic się na to nie poradzi.

Dnia 04.05.2012 o 00:20, Renzov napisał:

Hm, zero obowiązków? Bo ja wiem - czegokolwiek? Ciekawe.


Nie no, to by była strasznie nudna utopia.xD W wolne dni dalej muszę jakieś tam codzienne prace wykonywać(czasami nawet sporo mi to zajmuje).xD

Dnia 04.05.2012 o 00:20, Renzov napisał:

A u mnie dzisiaj padało, z czego jestem rad niezmiernie, bo w ostatnich dniach funkcjonować
nie szło po prostu.


Mnie minęła burza, jak zwykle ostatnio. Nie lubię jak tak mija, bo mam głupi zwyczaj w chodzeniu sobie na deszczu w czasie burzy. A jak nie ma takiej poważnej, to ostatnio nawet nie chce mi się moknąć.:/

Dnia 04.05.2012 o 00:20, Renzov napisał:

Kiedy następuje pora "zawieszenia się"? :>


Jak za dużo myślę o rzeczach, które chciałbym robić, a nie mogę(a jak dochodzi świadomość spierdol**** czegoś wcześniej samemu, to już w ogóle reset). Właśnie dlatego ostatnio lubię grać w LoLa, bo tam cały czas robię coś, i zastępuje mi to myślenie. Chyba, że przychodzi to o czym wspomniałem w nawiasie(ostatnio coraz częściej), i wtedy się nie nadaję do niczego.xD

Noc zła dzisiaj, jak zwykle. Muszę sobie posiedzieć do tej 2, żeby potem się obudzić o 14, wtedy już polowa dnia znika i 'zaraz' można znowu iść spać.xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejki Wejki !!!

Nie spać, zwiedzać !!! Jak mawiał mój wychowawca naq wycieczkach :)

Kurcze - Beastie Boys to klasyk - nie jestem wielkim fanem, ale kiedyś nieźle się przy nich kminiło imprezki w akademiku.
R.I.P. Adam.

Co spicie jednak - czy koniec długiego wk-endu odciska powoli piętno na braku snu i wątrobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2012 o 01:31, Nephren-Ka napisał:

Hmm, ale wywołać gniew moderatorski jest strasznie łatwo.xD Tylko po co to robić(w życiu
nie dostałem na żadnym forum nawet ostrzeżenia).xD

Ja drzewiej w niepamiętnych czasach kiedy spam był swego rodzaju przepisem na życie otrzymałem skromny, acz dobitnie przekazany prezent w postaci degrada. Jak zwykle przez moją porywczość i chęć przeciwstawieniu się hipokryzji, oczywiście :-). No ale było, minęło - ostatnio staram się nie reagować gwałtownie na emanującą z komentarzy głupotę.

Dnia 04.05.2012 o 01:31, Nephren-Ka napisał:

Ogółem rzecz biorąc to na forum FM występuje taki temat jak nasz tutaj, tylko zasady
są jeszcze bardziej luźne, i można w nim pisać 24h na dobę. Z tym, że tam zazwyczaj jest
trzymany odpowiedni poziom, więc i modzi nie mają za wiele do roboty.xD

Forum FM?
Że się tak po staropolsku zapytam - was ist das?

Dnia 04.05.2012 o 01:31, Nephren-Ka napisał:

Ja też nie przepadam. Gorzej, że znam takich, którzy kiedyś byli w miarę normalni, a
teraz sobie szaleją aż za bardzo(przez co praktycznie już ich nie znam w sumie). Cóż,
nic się na to nie poradzi.

No nie, niestety. Ja również znam kilkoro takich ludzi i kurde, aż szkoda patrzeć jak się stoczyli.
To jest trochę takie wyzbywanie się dawnych wartości. Smutne jest to, że ten proces zaczyna się zwykle w młodym wieku. Później się jeno pogłębia :|.

Dnia 04.05.2012 o 01:31, Nephren-Ka napisał:

Nie no, to by była strasznie nudna utopia.xD W wolne dni dalej muszę jakieś tam codzienne
prace wykonywać(czasami nawet sporo mi to zajmuje).xD

Czyli, że w dni robocze coś robisz (mniejsza z tym co, praca, nauka?), to dobrze.
Z życia powinno się korzystać, najlepiej rozsądnie. Ja np zapisałem dzisiaj 13 A4 swojej "powieści" i ktoś powie - marnotrawstwo czasu. Ja powiem - szlifowanie umiejętności i rozwijanie jedynej pasji. Trochę odbiegam od tematu teraz, ale warto mieć właśnie jakiś pomysł na żywot - wtedy wszystko wydaje się rozsądniejsze.

Dnia 04.05.2012 o 01:31, Nephren-Ka napisał:

Mnie minęła burza, jak zwykle ostatnio. Nie lubię jak tak mija, bo mam głupi zwyczaj
w chodzeniu sobie na deszczu w czasie burzy. A jak nie ma takiej poważnej, to ostatnio
nawet nie chce mi się moknąć.:/

U mnie w sumie to była burza... Tyle, że ja preferuję obserwowanie jej z domu - ciepło, miło i przyjemnie. A jak jeszcze mam komputerek z notatkami, to już w ogóle bajka.

Dnia 04.05.2012 o 01:31, Nephren-Ka napisał:

Jak za dużo myślę o rzeczach, które chciałbym robić, a nie mogę(a jak dochodzi świadomość
spierdol**** czegoś wcześniej samemu, to już w ogóle reset).

Chciałbyś, a nie możesz? Wiesz, ja nie wnikam, ale zastanawiające toto jest. No bo wszystko ma przyczynę, czyli jest jakaś przeszkoda. Zastanawiałem się nad tym wczoraj, ale coś mi nie pasuje... Nvm, gadanie głupca, nie przejmuj się.

Dnia 04.05.2012 o 01:31, Nephren-Ka napisał:

Właśnie dlatego ostatnio
lubię grać w LoLa, bo tam cały czas robię coś, i zastępuje mi to myślenie. Chyba, że
przychodzi to o czym wspomniałem w nawiasie(ostatnio coraz częściej), i wtedy się nie
nadaję do niczego.xD

Z własnego doświadczenia wiem, iż gry nie są dobrym substytutem myślenia. Chyba, że już nic nie widzisz przed sobą i wiesz, że takie "zatracenie się" jest dobre, ale to nie ma sensu...

Dnia 04.05.2012 o 01:31, Nephren-Ka napisał:

Noc zła dzisiaj, jak zwykle. Muszę sobie posiedzieć do tej 2, żeby potem się obudzić
o 14, wtedy już polowa dnia znika i ''zaraz'' można znowu iść spać.xD

Ja nigdy nie pojmowałem tej logiki :-D. To już nie lepiej wstać wcześnie i pójść spać o tej 22 na przykład?
Chociaż - co kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 01:55, Martimat napisał:

Co spicie jednak - czy koniec długiego wk-endu odciska powoli piętno na braku snu i wątrobie?

No właśnie nie bardzo. Siedzę no ja sobie i piszę katując naprzemiennie Skyrima i zabijam mamuty :3.

Chociaż faktycznie pusto tu dzisiaj - ludzie spać pewno poszli.

Cóż, w takim wypadku mnie też może za długo tu nie być. Przesyłam na koniec kilka zabawnych foci z pola bitwy tj "Świata Bugów" :-).

20120505020735

20120505020756

20120505020809

20120505020820

20120505020832

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikogo tu ni ma?

Dobra, ja zabieram się stąd na dzisiaj. Późnawo się zrobiło, a ja przez ostatni kwadrans zapisałem tylko jedną stronę :|. Co dobitnie świadczy o tym, że pora już spać.

Branoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 23:39, Zatha napisał:

True, true.

Panu godziny się czasem nie pomyliły? Ostrzeżenie za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2012 o 03:14, Renzov napisał:

Ja drzewiej w niepamiętnych czasach kiedy spam był swego rodzaju przepisem na życie otrzymałem
skromny, acz dobitnie przekazany prezent w postaci degrada. Jak zwykle przez moją porywczość
i chęć przeciwstawieniu się hipokryzji, oczywiście :-). No ale było, minęło - ostatnio
staram się nie reagować gwałtownie na emanującą z komentarzy głupotę.


Spam to imo pojęcie względne jest, zwłaszcza na forum, gdzie jest mnóstwo tematów stworzonych do spamowania(wszelkie gry, quizy, komentarze). Sam kiedyś siedziałem trochę w ''jaki to piłkarz''(czy coś takiego xD), i lidze typerów polskiej ekstraklasy(ale tam bardziej aktywnie, bo jako prowadzący), ale to tylko ze względu na niegdysiejsze zainteresowanie piłką.xD

Dnia 05.05.2012 o 03:14, Renzov napisał:

Że się tak po staropolsku zapytam - was ist das?


Forum serii Football Manager(kiedyś Championship Manager). Chyba jedyna gra ''bez netowa'' w którą zdarza mi się jeszcze pograć czasami. Z tym, że ja tam paradoksalnie nie siedzę w tematach dotyczących gry, tylko w takim ''około wszystko-niczego''. Jest tam stała grupa ciekawych ludzi, których lubię sobie poczytać.

Dnia 05.05.2012 o 03:14, Renzov napisał:

To jest trochę takie wyzbywanie się dawnych wartości. Smutne jest to, że ten proces zaczyna
się zwykle w młodym wieku. Później się jeno pogłębia :|.


Ano.:/ Szczerze mówiąc to chyba z kolei nie znam nikogo, kto będąc młodym by szalał, a potem mu przeszło. Chociaż nie, jakby się jednak zastanowić to jednego kojarzę.xD Z tym, że z niego kobieta(a teraz żona) zrobiła normalnego człowieka.xD

Dnia 05.05.2012 o 03:14, Renzov napisał:

Czyli, że w dni robocze coś robisz (mniejsza z tym co, praca, nauka?), to dobrze.
Z życia powinno się korzystać, najlepiej rozsądnie. Ja np zapisałem dzisiaj 13 A4 swojej
"powieści" i ktoś powie - marnotrawstwo czasu. Ja powiem - szlifowanie umiejętności i
rozwijanie jedynej pasji. Trochę odbiegam od tematu teraz, ale warto mieć właśnie jakiś
pomysł na żywot - wtedy wszystko wydaje się rozsądniejsze.


Jakbym nic nie robił, to bym zwariował.xD
Samo pisanie jest fajnie, szczególnie jak to lubisz. Ja daaaaaaaaaaawno temu też lubiłem(dlatego z polskiego zawsze szalałem xD), ale w pewnym momencie zacząłem więcej czytać, potem jeszcze więcej i wpadłem w przekonanie, że nigdy nic tak fajnego nie stworzę, więc lepiej poświęcić czas na ''jeszcze jeszcze'' więcej czytania.xD

Dnia 05.05.2012 o 03:14, Renzov napisał:

U mnie w sumie to była burza... Tyle, że ja preferuję obserwowanie jej z domu - ciepło,
miło i przyjemnie. A jak jeszcze mam komputerek z notatkami, to już w ogóle bajka.


Obserwacja z domu nie jest zła, ale sam wolę nieco większy zastrzyk adrenaliny.xD Zwłaszcza, że komp wtedy i tak raczej mam zgaszony(to przekonanie wszystkich, że burza spali wszystko, co tylko włączone do prądu xD).
Ogółem, to wczoraj w końcu przeszło coś, co można było przez 5 minut nazwać burzą(czyli błysk i dźwięk w tym samym czasie niemal), i jak zwykle nic mnie nie trafiło.xD

Dnia 05.05.2012 o 03:14, Renzov napisał:

Chciałbyś, a nie możesz? Wiesz, ja nie wnikam, ale zastanawiające toto jest. No bo wszystko
ma przyczynę, czyli jest jakaś przeszkoda. Zastanawiałem się nad tym wczoraj, ale coś
mi nie pasuje... Nvm, gadanie głupca, nie przejmuj się.


Gadanie głupca to moja domena.:P Wiesz, ogólnie to nvm dobrze pasuje, bo tamto zdanie(że chcesz, ale się nie da) pasuje do kilku płaszczyzn. Cóż, trzeba będzie albo poradzić sobie z przeszkodami, albo wegetować dalej.xD

Dnia 05.05.2012 o 03:14, Renzov napisał:

Z własnego doświadczenia wiem, iż gry nie są dobrym substytutem myślenia. Chyba, że już
nic nie widzisz przed sobą i wiesz, że takie "zatracenie się" jest dobre, ale to nie
ma sensu...


Ale jak fajnie pomaga, można trochę skupić się na czymś, gdzie są jakieś jasne zasady w miarę. A jak polegniesz, to klikasz ''play again'' i znowu można próbować wygrać.xD

Dnia 05.05.2012 o 03:14, Renzov napisał:

Ja nigdy nie pojmowałem tej logiki :-D. To już nie lepiej wstać wcześnie i pójść spać
o tej 22 na przykład?
Chociaż - co kto woli.


Kiedyś chodziłem spać o 23, kiedyś o północy. Ale od dłuższego czasu daję radę dociągnąć do 2-3, wstać o 7 i potem normalnie funkcjonować(czasami ładując baterię w niedziele spaniem do 12 xD). No chyba że jest taki długi weekend jak teraz, to można się bawić w różne eksperymenty.xD Ogólnie to mając wolny czas wolę wędrować gdzieś po nocy słuchając muzyki przy tym(w zimę przy -20 i w śniegu po kolana też się zdarzało xD), w dzień nie ma takiego fajnego klimatu.

Dnia 05.05.2012 o 03:14, Renzov napisał:

Nikogo tu ni ma?


Ja byłem, ale się(nietypowo) zagadałem chwilę na fb(osoba z cyklu ''której się nie odmawia''), a potem porządek na hdd trzeba było w końcu porobić, i się tak jakoś z forum rozminąłem.:/

Dobra noc wszystkim.:>
Ogólnie dzisiaj ''bored day'' maksymalnie, tyle co 2-3h posiedziałem u znajomego. Ale to chyba normalne, więc w sumie nie ma co się rozwodzić.xD
Widzę też, że ktoś się pospieszył nieco z postem.xD Ja prawie zrobiłem to samo już 2 razy - pierwszy, kiedy pisałem odpowiedź jakoś tak po 14, i drugi jak widziałem temat na wierzchu(spojrzenie na zegarek na chwilę przed kliknięciem w ''dodaj post'' xD).

Planu co dalej robić nie mam za bardzo. W WoTa mi się nie chce grać, w LoLa też nie. Czyli pewnie popykam w FM, poświęcając wtedy w sumie więcej uwagi na książkę i muzykę.
Przy okazji, fajny kawałek na wieczór: http://youtu.be/78r8GdHS9J8 Elektronika i skrzypce, pochodzące z ost z Silent Hill 3, czyli wszystko co dobre.:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że komuś się za bardzo śpieszyło z odpowiedzią albo nie znał warunków tutaj panujących.
Jednak widać, że nasi czuwają. 1 minuta i już do akcji wkraczają :D kara musi być, nie ma że boli. Sam kiedyś dostałem od tego samego Pana co wyżej warna dał również i ja warna dostałem bo ktoś kiedyś Marki odpalił po południu. Ja będąc grzeczny poinformowałem go o przypietym poście no nic to również zostało podpięte pod spam trudno Zbrodnia i Kara oooo tak xD
Co tam u Wos.? U mnie to widzę, długi rosną ale Lannisterowie/Wampiry zawsze spłacają swe długi. :P

EDIT: Widzę, że Renov tez będzie miał co "spłacać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 00:04, Nephren-Ka napisał:

Planu co dalej robić nie mam za bardzo. W WoTa mi się nie chce grać, w LoLa też nie.
Czyli pewnie popykam w FM, poświęcając wtedy w sumie więcej uwagi na książkę i muzykę.
Przy okazji, fajny kawałek na wieczór: http://youtu.be/78r8GdHS9J8 Elektronika i skrzypce,
pochodzące z ost z Silent Hill 3, czyli wszystko co dobre.:>


Soundtrack ze Silent Hill 2 jest nieskończnie lepszy (a jeszcze lepszy jest tylko ten z Diablo 2). ;P Panie, taki tam klimat, że nawet w grę nie trzeba grać bo ma się ją w uszach. ;P

http://www.youtube.com/watch?v=bSol7vjUugs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2012 o 00:06, Braveheart napisał:

Co tam u Wos.? U mnie to widzę, długi rosną ale Lannisterowie/Wampiry zawsze spłacają
swe długi. :P

Teraz Ciebie karma dotknęła, huehue. Nareszcie.

Dnia 06.05.2012 o 00:06, Braveheart napisał:

EDIT: Widzę, że Renov tez będzie miał co "spłacać"

Ekhem.

I wybacz Nephren-Ka, ale dzisiaj tego swojego "długu" chyba nie spłacę. Ja tutaj dzisiaj wyjatkowo przelotnie, bo muszę jeszcze coś zrobić. Tak więc witojcie i żegnojcie jednocześnie.

Do jutra i branoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować