Zaloguj się, aby obserwować  
Big_Papa

50Cent czy go znacie i lubicie? Wasze poglądy na ten temat

948 postów w tym temacie

/.../

Niech się schowa twój Wu Tang bo to na pewno nie jest klasyka rapu. Klasyke rapu to śpiewał/rapował ten ktoś kogo masz na avku :)

DreaN - NO właśnie czy on musi cię zachwycać? Każdy lubi tego kogo lubi. A mnie np. nie zachwyca WTC. No i reszte to sobie jeszcze raz przeczytaj posta jakoktochce. I jeszcze no i co z tego że Eminem ma pare ksywek, czy to oznacza że ktoś jest lepszy? np. jako ma jedno imię a ja mam dwa to znaczy że jestem lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.01.2008 o 21:05, trutututu napisał:

Niech się schowa twój Wu Tang bo to na pewno nie jest klasyka rapu. Klasyke rapu to śpiewał/rapował
ten ktoś kogo masz na avku :)

Heh, jeśli Wu-Tang to dla Ciebie nie jest klasyką, to masz chyba jakieś inne pojęcie o Rapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po prostu jakoś tak To WTC to takie szczerze znane nie jest, tzn. może i jest, No ale zapytaj się bojętnie kogo czy wie kto to 2pac to raczej odpowie ci ze tak, A o WTC to tak dużo osób to raczej by nie wiedziało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:29, trutututu napisał:

Po prostu jakoś tak To WTC to takie szczerze znane nie jest, tzn. może i jest, No ale zapytaj
się bojętnie kogo czy wie kto to 2pac to raczej odpowie ci ze tak, A o WTC to tak dużo osób
to raczej by nie wiedziało ;)

Wu Tang Clan nie jest znany?! Człowieku, w jakim ty świecie żyjesz?! Kto nie zna Method Mana albo Raekwona..? Każdy kto słucha DOBREGO rapu ich zna. I nie odpowiadaj na tego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A ja ci zrobię an złość i odpowiem. Chodzi mi oto że nie jest tak znany jak 2pac.
A ten Method Man to to jakiś nowy superbohater "" człowiek metody? :)
A dlaczego twierdzisz że WTC to dobry rap, może według ciebie, każdy ma inny gust.

Ale zakończmy już o WTC, to jest temat o 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 Cent... Za młodu handlował narkotykami... Kiedy wdawał się w bójki z gangami dostał aż 9 kul i wyszedł z tego. od kiedy go uratowano, zaczął nowe życie, w którym inspiracją jest muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:40, ShaDoW Energy napisał:

50 Cent... Za młodu handlował narkotykami... Kiedy wdawał się w bójki z gangami dostał aż 9
kul i wyszedł z tego. od kiedy go uratowano, zaczął nowe życie, w którym inspiracją jest muzyka.

Może i był w gangu, ale dostał 3 kule ;] W ramię, dłoń i miał dostać w czoło ale faceta który strzelał spłoszył krzyk i trafił w szczęke 50 ;] A ja też wolę Wu Tang Clan od waszego 50 ;] A w G-Unit chyba tylko Young Buck ma jakieś koknretne umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

YYYYYY. wiesz co? Raczej wszyscy albo nawet większość wiedzą o tym więc nie wiem po co był ten post. I on dostał 3 kule jak już tutaj kto powiedział, a jeśli chcesz widzieć więcej to poszukaj w Wkipedii, ale po angielsku bo tam jest dokładniej, ale anpisane że 9 kul dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:50, Araondoion napisał:

WTC bylo juz znane 100 lat wczesniej niz 50 cent, 50 cent w stosunku do WTC to mlodzieniaszek,
gwoli scislosci.


Dobra już zakończmy z tym WTC bo od tego mi się już ży... wymiotować chce. Ale na serio
P.S sry za dubla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O gustach też już możemy zakończyć bo to że ty nie lubisz 50 to już tylko twój gust, a że ja nie lubię (mało powiedziane) WTC to już mój gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 21:59, trutututu napisał:

O gustach też już możemy zakończyć bo to że ty nie lubisz 50 to już tylko twój gust, a że ja
nie lubię (mało powiedziane) WTC to już mój gust

Błąd kolejny. Nigdzie nie napisałem, że nie lubie 50 a lubie WTC. Wytknalem, ze sie nie znasz, bo "WTC jest malo znany", bys sie troche znal to bys wiedzial.

Dnia 08.01.2008 o 21:59, trutututu napisał:

poszukaj w Wkipedii, ale po angielsku bo tam jest dokładniej, ale anpisane że 9 kul dostał

nie radzilbym korzystac z wikipedi jako źródło faktow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50 cent... Słaby, płytki twór, który ktoś omylnie nazwał rapem...
Nie mam siły go słuchać, jak mówicie, że każdy ma prawo do własnego zdania, to nie naskakujcie od raz (psychofanie, ślinisz się do wynajętych tancerek na teledyskach). A w razie czego? Zapraszam do dyskusji, ostrzegając, że trudno będzie Wam z nich wyjść nie czując do mnie odrazy..:)
Tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, a ja mam do ciebie pytanie: czy ty wiesz o czym 50 Rapuje? On jest z East Coast, a zachowuje się, jakby był najbogatszym Raperem z Dirty South. Fakt, Rap i Hip Hop z Dirty South uważam za jeden z Najlepszych na swiecie, ale Dirty South jest do wyluzowania się czy na melanż a West Coast i East Coast to Gangsta. Teksty West Coast i East Coast są głównie o życiu w Gettcie i życiu Czarnego Gangsta. A 50 jest takim pseudo Gangsta. 3 kulki to każdy by mógł dostać jakby sie ładnie prosił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

W zasadzie no to rzeczywiście wkipedia to nie jest jakieś źródło faktów, ale poczytać sobie można, fajnie jest

To miał być tylko przykład, a nie stwierdzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wyznacznikiem czy ktoś jest gangsta raperem ma być to, że handlował narkotykami, dostał kulkę czy inne pierdoły, to wszyscy bandyci w gangach są zajebistymi raperami ;D - to tak do wcześniejszych postów jakiegoś gościa.
W sumie 50 cent mi zwisa i powiewa, dobre bity, ale co z tego? Z najnowszej płytki podobają mi się 2 (!) kawałki. 2 na ile? 16? Nawet nie wiem ile ich jest, ale reszta to kupa i tyle.
--->trutututu, nie zgrywaj znawcy skoro mówisz, że WTC jest mało znany. Ehhh, co za młodzież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie martw się, wiem o czym on śpiewa/rapuje, w większości o kasie. Może i 50 jest pseudo gangstą, tego nie wykluczam, ale lubie jego muzykę, taki już mój gust xD

MastAlol - ja wcale nie zgrywam znawcy, przynajmniej tak mi się wydaje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pseudo Gangsta" :) A to ci dopiero... 50 Cent był gangsterem i temu nikt nie zaprzeczy :) pseudo to kibice mogą być... chociaż mnie to określenie denerwuje bo przecież jednak są kibicami i dopingują swoich idoli ;) No... i 50 Cent też jest Gangsta bo w tym świecie nie ma litości dla niezdecydowanych... albo się jest gangsta albo nie.

Wielu raperów przecież nie było gangsta i jakoś im się powodzi w świecie muzyki choć ostatnio mam wrażenie, że nowa fala raperów to komercha jest...

Natomiast powiem to co już kiedyś powiedziałem: jeżeli ktośsłucha 50 Centa to nie znaczy w cale, że nie słucha innych raperów, którzy są równie dobzi jak on :) Taki spontan :) No... i ja głównie słucham 50 Centa nie z tego powodu, że ma jakieś głębokie teksty bo spójrzmy prawdzie w oczy nie są one tak głębokie jak teksty WTC (World Trade Center xD) tylko z powodu mocnej muzy... WTC nie ma takowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować