• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Baklazan

Brak polskich znakow - dziwny problem

Pytanie

Czesc Wszystkim!

Zwracam sie do ludzi dobrej woli o pomoc w rozwiazaniu nastepujacego problemu. Otoz w pewnym momencie moja klawiatura przestala reagowac na tworzenie polskich znakow. Komenda wykonana z Alt''em nic nie wnosi, litera sie po prostu nie tworzy.

- Mam ustawiony jezyk Polski Programisty, bawilem sie juz jezykiem w systemie i nic nie wskoralem.
- W przegladarce litery sie nie generuja, natomiast w programie LibreOffice Alt + O otwiera zakladke "Format", Alt + A Tabele, Alt + E Edycje, z i c nie reaguja.

Niestety nie pamietam niczego szczegolnego, co moglo by spowodowac ten stan rzeczy. Tak jakbym standardowo uzytkowal komputer i w pewnym momencie "cos" sie (ja) przestawilo (em).

Z gory dziekuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Zapewne masz laptopa, bo to ostatnio powszechny problem. Winien jest sterownik do "gładzika" o nazwie synaptics. Wywal go, i nie pozwól Windows Update ponownie zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.06.2015 o 13:28, S1G napisał:

Zapewne masz laptopa, bo to ostatnio powszechny problem. Winien jest sterownik do "gładzika"
o nazwie synaptics. Wywal go, i nie pozwól Windows Update ponownie zainstalować.


Bardzo dziękuję Tobie za pomoc!

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować