Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Zamierzam sprubować tej gry a jestem nowicjuszem tego typu grach. Gralem troche w dragon age ale troche za wysoki poziom trudnosci a miałem ustawiony nolmalny a z koleji poziom latwy byl za łatwy. Czy tej grze dam rade sobie na nolmalnym poziomie trudności lub wyższym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest znacznie bardziej skomplikowana od Dragon Age i nie chodzi tu o poziom trudności ale o ilość statystyk (nie mówiąc już o całym zatrzęsieniu klas i ras do wyboru) oraz różnorodność strategii jakie należy stosować.
Ułatwieniem jest tu jednak to że poziom trudności można zmieniać w trakcie rozgrywki więc najlepiej zacznij na łatwym i zwiększ go jak już opanujesz podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2010 o 14:02, malaczek1 napisał:

a wiesz jak to czarne usunąć?

"To" czarne to ramka chatu do multi, problem dość znany. Z reguły pomaga zwykle naciśniecie pare razy entera ale niektórzy nie maja tyle szczęścia. Niektórym pomagał reinstal a niektórzy musieli się bawić np:

http://nwn2forums.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=512035&forum=109

PS: Nie wiem czy z którymś patchem tego nie naprawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Czy ktoś mi morze powiedzieć gdzie znajde wodza jaszczorow. Po oswobosdzeniu jaszczurów w ruinach zamku byla umowa z uratowanym jaszczurem wcześniej ze pokaże mi droge do niego faktycznie pojawił sie dialog z tą opcją lub przełorzenia wizyty na kiedy indziej kiedy bede gotów. Kiedy postnowiłem się tam udać za pomocą mapki bo opcja dialogowa z tym jaszczurem ktory jest druzynie jest niedostępna przynajmiej tak mi sie zdaje to na mapie niema zaznaczonego miejsca pobytu tego wodza co zrobic(jest to troche dalszy poczatek gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

W jaskini trolii znajdziesz skrzynię niestabilnych sfer ognia. Jak już je będziesz miał, podejdź do kamieni, powinna się uruchomić nowa scenka w której je wysadzasz. Tylko nie wiem czy nie potrzebujesz Qary w drużynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Musisz iść w "górę mapy" (nie umiem Ci tego dokładnie opisać, gdy będziesz szedł spotkasz bandę orków i jeżeli masz odpowiednio rozwiniętą umiejętność (nie pamiętam jaką) to możesz ich przestraszyć i wpadną na trolle które będziesz musiał potem i tak pokonać), aż trafisz do jaskini gdzie przesiadują trolle. na końcu jej jest bodajże skrzynka która zawiera sfery ognia. Gdy je weżniesz to wracasz do tej sterty głazów i potem jakaś postać na filmiku ją wysadza. ;)


PS: Mam nadzieję, że o tą stertę głazów Ci chodziło. :)
EDIT: MetaL2 - Quary nie potrzeba. Wiem to po sobie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam smieszny problem ponieważ mimo uwolnienia poslańca z jaskini kościozujcow (kazałem mu samemu dotrzeć) to i tak wudz klasnolut koło studni mowi mi ze do niego niedotarł i kaze mi go szukac co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Gdy spowrotem podróżowałeś do Studni Starej Sowy powinieneś natrafić na taka scenkę w której trafisz na grupę orków. Trochę z nimi powalczysz, jednak w czasie walki pomoże Ci paladyn wraz ze swoją wierną drużyną (mówił Ci o nim ten krasnolud ze Studni Starej Sowy). Po krótkiej rozmowie dołącza do twojej drużyny i tym samym na mapie świata powinieneś mieć odblokowaną nową lokację.
EDIT: Nazwa nowej kolacji to chyba "podejście do obozu Wydłuboków."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować