Zaloguj się, aby obserwować  
asior34

PES6 vs. FIFA 07

244 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 15:17, Ari Zmc napisał:

Ej taki temat już jest gratuluje umiejętności urzywania wyszukiwarki !


Niema,jest Fifa07vPro evo 5 a jak jest już taki to ten zostal zrobiony szybciej,więc ty pierw sprawdz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam obie gry i z pełną odpowiedzialnością mowię, że PES jest lepszy. Jego podstaowe zalety to realizm, realizm i jeszcze raz... dynamika gry:)). W FIFIE pooba mi się Tryb Menedżerski, bo jest on naprawdę fajnie zrobiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam tez obie gry i uwazam ze fifa jest O WIELE lepsza! W pes non stop są zolte kartki niewiadomo za co, spalone tez sa chociaz 4 zawodnikow jeszcze jest za mna to jest po prostu pes idityczna gra! Fifa ma lepsza grafe lepiej sie gra, kariera jest o 100 razy lepsza, sa polskie zespoly, komentarz jest o 10000000000 razy lepszy ogolnie jest lepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ostro pojechałeś mojemu ukochanemu PES-kowi:). Nie zgodzę się co do lepszej grafiki: w FIFIE wszystko wygląda sztucznie, gdy są zbliżenia nic nie widać tylko jakieś rozmazane postacie. Kometnarz może i lepszy, ale to jest druga gra duetu Szpak&Szaran, a Mati&Roko;) dopiero pierwszy raz pracują przy grze komputerowej, więc za rok zobaczymy czy masz rację:p. Co do kartek... W FIFIE prawie każdy wślizg kończy się kartką. W PESie sęziował Ci pewnie pan Ito, a on jest bardzo ostry i może dlatego było dużo kartek. Z resztą i tak PES rządzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 17:32, kobe92 napisał:

No, ostro pojechałeś mojemu ukochanemu PES-kowi:). Nie zgodzę się co do lepszej grafiki: w
FIFIE wszystko wygląda sztucznie, gdy są zbliżenia nic nie widać tylko jakieś rozmazane postacie.
Kometnarz może i lepszy, ale to jest druga gra duetu Szpak&Szaran, a Mati&Roko;) dopiero pierwszy
raz pracują przy grze komputerowej, więc za rok zobaczymy czy masz rację:p. Co do kartek...
W FIFIE prawie każdy wślizg kończy się kartką. W PESie sęziował Ci pewnie pan Ito, a on jest
bardzo ostry i może dlatego było dużo kartek. Z resztą i tak PES rządzi:P


Nie sędziowal caly czas kto inny i byl faul i zolta nawet za to ze sobie normalnie bielgem a ktos zrobil wslizg 5 m odemnie wogle mi sie pes nie podoba szkoda kasy na niego bylo, lepsza jest o WIELE fifa i co do tych zoltych w fifie to się z tobą sie nie zgodze apsolutnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a zwróć uwagę na tempo rozgrywki i mnogość animacji w PESie. W FIFIE wszystko dzieje się powooli, gdzieś na poziomie, hmmm.... PES-a 3. Nie rozumiem Twojego przykładu załego sędziowania. Możesz jaśniej?


P.S. Tnij cytaty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 18:02, kobe92 napisał:



No bo jest beznadziejne, spalone sa wtedy kiedy nie maja byc i faule tak samo, ogolnie gra mi sie o wiele gorzej niż w fife!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PESa mam i siekam w fife 07 gralem. Fifa ma duzo lepsza grafe (nie wiem czemu mowicie ze pes lepszy jak gram w pesa czuje sie jak bym praccowal na swoim starym kompie 166 mhz :) tzn prawie jak w dosie xD) ale grywalnosc duuzo lepsza.Ogolnie pes gora (chyba ze jakies patche macie do pesa ?? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem,że większość ma odmienne zdanie,ale ja bardziej lubie fifke 07 chociaż z tego powodu,że była pierwsza i do ustawień przyzwyczjony jestem troche bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 17:32, pro evo napisał:

Fifa żądzi!Ma więcej licencji,grafika!i super parady bramkarzy.


po co Cie przekonywac skoro wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie PES6 jest lepszy a posiadam oby dwie gry . W PES-ie jest lepsza grafa (tak mi się wydaję) w PES-ie bardziej mi się podoba ocena piłkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 17:32, pro evo napisał:

Fifa żądzi!Ma więcej licencji,grafika!i super parady bramkarzy.


To prawda żądzi FIFA!!! Ale rządzi PES :P
Licencje i grafika to nic. FIFA jest sztuczna i szablonowa, a PES jest dla ludzi kreatywnych i lepiej rozwiniętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 15:54, ko?nik napisał:

> Fifa żądzi!Ma więcej licencji,grafika!i super parady bramkarzy.

To prawda żądzi FIFA!!! Ale rządzi PES :P
Licencje i grafika to nic. FIFA jest sztuczna i szablonowa, a PES jest dla ludzi kreatywnych
i lepiej rozwiniętych.


To ja jestem niedorozwinięty bo gram w fife?Dlamnie lepiej gra sie w fife,jest miła,niewiem bardzo ją lubie,fajnie robii się tricki i chyba zostane fanem gry EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować