Flurry

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  4776
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Flurry

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. P.S. Jak by ktoś jest bardzo ciekawy , jak wygląda figurka w całej okazałości , oraz list z blizzarda tutaj link : http://warcraft.blizzpro.com/2015/01/16/blizzard-thank-you-gift-now-official/
 2. Szczerze to ja na pewno tej figurki nie dostanę, troszkę krócej gram w WOW jak 10 lat i nie mogę się szczycić regularnym płaceniem abonamentu, no niestety. Bardzo miły gest ze strony Blizzarda, w końcu zadajmy sobie pytanie, kto by nie chciał takiej figurki na swoim biurku ?
 3. Piękna sprawa, w ten sposób Blizzard pokazuje swój niepowtarzalny styl i klase ! Poezja :)
 4. Flurry

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Tak !!! Dziękuję ! Co ja bym bez Was zrobił ! :) Tak stare gry, a jednak chce się do nich wracać :) Dziękuję Firefly94 i zarówno Tobie ManweKallahan :)
 5. Flurry

  Szukam pewnej gry - ale nie znam nazwy

  Nie wiem czy ktoś aby nie szukał tej gry przede mną, ale zaryzykuje nie szukając wśród tych 35 stron, otóż : Szukam gry która dawno temu była dodana do CD-Action , to była gra turowa, mianowicie grało się wynajętą przez siebie grupą ludzi, którzy na celu mieli zniszczenie wrogów. Pamiętam , że na początku przeglądało się ich CV w laptopie i kompletowało, początek gry wyglądał tak , że pilot rozbił się i wylądowali na planszy gdzie panowała Zima . Turówka, Strategia, Strzelanina . 2. Rodzaj, Styl gry na podobnej podstawie , tylko początkowa akcja toczyła się w Tybecie , tej nazwy już całkiem nie pamiętam, ale grało się na początku takim brunetem z wąsami, jeździło na osiołku ... I zabijało Faszystów . Grafika bardzo ładna jak na te czasy, powiedziałbym Cukierkowa...
 6. Flurry

  Daddy Was A Thief - recenzja

  Troszkę zalatuję Icy Towerem ...
 7. Flurry

  Diablo III - temat ogólny

  > Mi to już od wczoraj lipnie dropiło, także Cię świetnie rozumiem :D
 8. Flurry

  Prace w Photoshopie

  Jestem pod wrażeniem - piękna praca :) Pełen profesjonalizm .
 9. Flurry

  Diablo III - temat ogólny

  Wiesz, zależy na czym Ci zależy najbardziej. Jeżeli jesteś w fazie kompletowania podstawowego/ zaawansowanego eq to dobrze grać na normal/hard , z kolei jak chcesz nabić sobie exp warto grać na wyższym poziomie. Fajne legendary lecą od t3.
 10. Flurry

  Diablo III - temat ogólny

  Ooo super dziękuję :) !
 11. Flurry

  Diablo III - temat ogólny

  Czy ktoś ma jakiś wstępny link o 2 dodatku do Diablo 3 ? Jakąś zapowiedz, spekulacje opisaną w necie :D ? Bo wydaje mi się coś przeoczyłem :(
 12. Jak myślicie wydawać golda na wejścia na arenki czy lepiej kupować paczki kart , aby powiększyć swoją kolekcje ? Ta kolekcja nie jest dość liczna .
 13. Wczoraj zagrałem w grę jako pierwszy raz, zmotywowała mnie obiecana nagroda Wierzchowca w grze World of Warcraft. Co się okazało - gra naprawdę wciąga , osiągnąłem już 10 level, ale mam wielki dylemat na temat jaką postacią będę grał dłuugo - wybór chyba padnie na wojownika.
 14. > Dokładnie, nie ma się czym przejmować, stwórz sobie nowe konto na innym e-mail i jazda ! :D