Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Książę Persji podbije Wii

36 postów w tym temacie

Hmm... walki w PoP są bardzo widowiskowe, pełne akrobacji i używa się w nich najczęściej dwóch broni. Jakoś nie widzę, jak to można zrealizować przy pomocy pilota i podpiętej do niego "gałki". Podobnie z bieganiem po ścianach. Zaś co do fabuły, to ciężko nazwać jej czymś nowym. Wszak z opisu wynika, że będzie to po prostu PoP Two Thrones skonwertowany na Wii! Zapewne zatem nowy podtytuł ma po prostu podłoże marketingowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Microsoft i Sony się biją, tam Nintendo korzysta ;) A co do gry zapowiada się kolejna bardzo ciekawa gra, coraz bardziej zastanawiam się nad kupnem Wii, głównie dla Rayman''a no i PoP''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nunchucka - natychmiastowe skojarzenie z Chuck Norrisem xD

Heh PoP (co za skrót) to była jedna z mojich najbardziej ulubionych serii :)) - a wymachiwanie mieczem może być nawet niezłe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to jeszcze była trylogia połączona w jedną grę, można by się zastanawiać... ale tak? Wygląda na to, że będzie kilka na siłę dodanych elementów (bieganie po ścianach i związany z tym ruch wiimote''a? po co i jaki to ma sens? Za mocne wychylenie i książę spada?), stara fabuła i udawanie, że chodzi o coś nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 14:26, Silencer_pl napisał:

Heh 2 trony z PC maja inna nazwe pod Wii bardzo oryginalne. Lepszego pomysłu nie mieli ?


Kiedyś trzecia część na PC miała się tak nazywać gdzieś słyszałem.


Pomysł ogólnie mi się podoba, choć jest trudny do zrealizowania może im się uda ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna nazwa Dwóch Tronów to ''Kindred Blades'' (bliźniacze/braterskie ostrza?).
Chętnie bym to zobaczył na własne oczka... trudno jednak byłoby się odzwyczaić od myszki/klawy lub pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm http://wii.ign.com/articles/751/751136p1.html tak na razie prezentują się gry na Wii ... bez chlubnych wyjątków jak Zelda ... Ja rozumiem, że grafika nie jest ważna, ale jak człowiek widział Xboxa360 w akcji , a nawet gry na ps2 ... to żal w dołku ściska jak się widzi takie "hity". Początki są trudne, ale strach się bać bo takie gry wychodzą ostatnio z rąk speców z Ubisoftu ... Jak długo tak będzie, oby jak najkrócej... Pomimo tego, że fanem Wii nie jestem, cieszy mnie jak największa ilość firm na rynku elektronicznej rozrywki bo to wymusza konkurencję, a w ostateczności polepsza się graczom. Więc trzymać kciuki za Wii ;) ... no chociaż tak leciutko ...no ;P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze w grach na Wii jest to, aby jak najlepiej wykorzystac mozliwosci kontrolera. Miejmy nadzieje ze w PoP na Wii kontroler zostanie wykorzystany jak najlepiej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Deytonus

to i tak podkreśla fakt, że zmienili nazwe skoro ta ma Rival Swords (niby podobna nazwa) i zapewne twoje tłumaczenie wyjdzie na polski (albo zblizone bo akurat bliźniacze można by bylo tutaj wstawić), albo zamiast 2 trony będą 2 miecze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować