Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Myślałem, że będzie lepiej ale koniec końców może być. Było sporo lepszych GS''ów więc trzeba się cieszyć. Tak podejrzewałem, że rob006 wygra ale zaskoczył mnie wynik Piotrka K. IMO powinien znaleźć się na podium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 21:53, bombel1981 napisał:

(..)ale zaskoczył mnie wynik Piotrka K. IMO powinien znaleźć się na podium.

Żartujesz? Jego gramsajt nie był na tyle dobry aby zająć miejsce na podium. 4 pozycja dla tegoż sajta to i tak za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 22:41, Obi-wan Kenobii napisał:

> (..)ale zaskoczył mnie wynik Piotrka K. IMO powinien znaleźć się na podium.
Żartujesz? Jego gramsajt nie był na tyle dobry aby zająć miejsce na podium. 4 pozycja dla tegoż
sajta to i tak za wiele.


Każdy ma swój gust. Według Ciebie nie zasługuje a moim zdaniem powinien być w pierwszej trójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 23:33, bombel1981 napisał:

Każdy ma swój gust. Według Ciebie nie zasługuje a moim zdaniem powinien być w pierwszej trójce.

Ano tak, ja nawet twój sajt wyzej cenie :)
Sajt zgłoszony przez Piotrka. K nie miał tego "czegoś", prawdę mówiąc niczym szczególnym się niw wyróżniał.
To jest (chyba) tylko moje zdanie ale sądzę że ludzie głosowali na niego "bo tak wypada"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 00:00, Obi-wan Kenobii napisał:

To jest (chyba) tylko moje zdanie ale sądzę że ludzie głosowali na niego "bo tak wypada"



No raczej tylko twoje zdanie, ja zagłosowałem, bo mi się spodobał, tak ciekawie złożony :)
No ale sajt Roba006 też extra i wygrał naprawdę słusznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 10:05, Mr.M napisał:

> To jest (chyba) tylko moje zdanie ale sądzę że ludzie głosowali na niego "bo tak wypada"

No nie do końca, bo oczywiście o wszystkich nie mówię, ale ja zazwyczaj głosuję na najbardziej wyróżniające się GS''y pod różnymi względami i także dla tego, bo zwracam uwagę na tematy prowadzone na nich oraz ich sposób ukazywania, a przecież to jak już kiedyś mówiłem Konkurs Na Najlepszy, a nie Najładniejszy czy Najbardziej popularny Gramsjat.

Dnia 10.07.2007 o 10:05, Mr.M napisał:

No raczej tylko twoje zdanie, ja zagłosowałem, bo mi się spodobał, tak ciekawie złożony :)
No ale sajt Roba006 też extra i wygrał naprawdę słusznie :)

Co do Piotrka K. to przyznam, że całkiem pomysłowy, ale nie straszliwie zadziwiający jak już mam mówić szczerze.
Natomiast gramsjat roba006 dostał moim zdaniem takie miejsce również z tego względu, że jako jeden z pierwszych użył tak pomysłowo flasha, ale tematyka jak i reszta wykonania powiedziałbym średnie jedynie, a no i oczywiście reklama dźwignią handlu co świadczy to, że notorycznie używał ukrytej reklamy w temacie o gramsjatach - heh - wstawiając jego screeny i pytając sie co sądzimy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 00:00, Obi-wan Kenobii napisał:

(...) ale sądzę że ludzie głosowali na niego "bo tak wypada"


Raczej wątpię ale zawsze ktoś się taki znajdzie. Ode mnie Piotrek dostawał różne oceny ale tym razem uznałem, że był jednym z lepszych więc oceniłem GS''a tak jak oceniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz sie wykaze duza doza ''skromnosci'', ale co mi tam ;).

A nie przyszlo Wam do glowy, ze moje wizytowki/GSy zajmuja takie, a nie inne miejsca, bo... sa jednak dobre. I ludzie glosuja na nie, nie dlatego, ze ''tak wypada'', ale dlatego, ze widac, ze troszke nad tym tworem spedzilem? Wierzcie mi, jesli mam slaba prace to to widac i zajmuje wtedy slabsze pozycje. Ale co ja tam moge wiedziec. Nie ''siedze'' w glowach innych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 22:41, Obi-wan Kenobii napisał:

Żartujesz? Jego gramsajt nie był na tyle dobry aby zająć miejsce na podium. 4 pozycja dla tegoż
sajta to i tak za wiele.


Mi akurat gramsajt Piotrka bardzo się podobał. Miałby u mnie dychę, gdyby nie... no właśnie, gdyby to była wizytówka a nie GS. Pierwsze wrażenie jest świetne, ale gdy spróbujesz skomentować wpis, GS praktycznie sie sypie. Przy tworzeniu gramsajta trzeba zwracać uwagę także na "kompatybilność", bo to co na stronie głównej wygląda świetnie, przy komentowaniu wpisu wygląda fatalnie.

@stiffyone

Dnia 09.07.2007 o 22:41, Obi-wan Kenobii napisał:

a no i oczywiście reklama dźwignią handlu co świadczy to, że notorycznie używał ukrytej reklamy w temacie o gramsjatach - heh - wstawiając jego screeny i pytając sie co sądzimy =)


Jeden wielki LOL. To powiedział gość, który napisał w tym temacie najwięcej postów i najwięcej się tam udziela. Jeśli dla ciebie umieszczenie screenów 2 razy i zapytanie o zdanie to notoryczna ukryta reklama, to spójrz na siebie. Czasami lepiej zasięgnąć opinii z niezależnego źródła, :) a nie za bardzo wiem w jaki sposób miałoby mi to pomóc w zdobyciu pierwszego miejsca.

I to nie jest flash tylko gif. Jak znajdę odrobinę czasu i uda mi się wstawić flasha w nagłówku... oj, będzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2007 o 12:26, rob006 napisał:

oj, będzie się działo :D


Aj, już się boję ^^ A małe apropo co do Twojego sajta :> Zmieniłbym czcionkę, bo miejscami jest nieczytelna, co nie zmieniło faktu, że miałeś u mnei 10 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 12:26, rob006 napisał:

I to nie jest flash tylko gif. Jak znajdę odrobinę czasu i uda mi się wstawić flasha w nagłówku...
oj, będzie się działo :D


Oj boję się już - co do pisanie w tym temacie to może posądzisz również wszystkich prowadzących, ponieważ dużo piszą.

Ja bynajmniej nie reklamuje swojego GS''a w odwrotności do ciebie, bo nie tylko moim zdaniem pytanie się co sądzicie o moim Layoucie jest reklamą = spamem.

Oczywiście nie urażając twojej dumy, ale czekam aż uda się tobie wstawić flash''a :D

Sorry - mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...reklamujesz go gdzie tylko możesz"u mnie kilka....wejdź"i to wszędzie.Nawet na opisie gg.Bez urazy,ale kłamiesz.

rob006-no,czekamy.ale jesteś pewien,że ci się uda?
PS.Kiedy kolejna edycja?Przy swoim layu postanowię się trochę pobawić w photoiltre,ale na pewno będę znów ostatni;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:15, pan m. napisał:

Hmm...reklamujesz go gdzie tylko możesz"u mnie kilka....wejdź"i to wszędzie.Nawet na opisie gg.Bez urazy,ale kłamiesz.


Co??

Żartujesz chyba - kiedy ja ostatnio reklamowałem GS''a? - jakbyś nie zauważył temat o gramsajtach został już zmieniony, a ja mówię o teraz, a nie o kiedyś, więc nie wrzucaj mi tu "kiełbasy".

Co do opisu na gg to nie mam reklamy - zresztą miałem link, ale nie pisałem popatrz jaki mam ładny..., albo oceń mojego gramsajta.

Jeśli tak to wal dowodami z ostatniego tylko tygodnia proszę najlepiej, bo nie chcę jakiś syfów z ośmiu miesięcy, bo i tak bywało.

Co do teamatu to konkurs odbywa się co dwa tygodnie - trudne do zapamiętania, a i będzie bez narzuconej tematyki, bo i takie bywały przed samym konkursem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziecmi jestescie i dziecmi zostaniecie. Chcecie sie bic na slowa? Idzcie sobie do innej piaskownicy, a jak jednak chcecie brac udzial w tym watku/Konkursie to zaprzestancie tego.

PS. nie zycze sobie takich sytuacji w MOIM watku. Powtarzam to juz ktorys raz. Mam zaczac wyciagac _konsekwencje_? Nie ma problemu. Zabronie udzialu w Konkursie i sie skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:23, stiffyone napisał:

Oj boję się już - co do pisanie w tym temacie to może posądzisz również wszystkich prowadzących,
ponieważ dużo piszą.

Chodziło mi o temat o gramsajtach. Jesteś jedną z osób, która umieściła tam najwięcej reklam i twoja uwaga jest śmieszna, i że tak powiem, w twoim stylu. Jeśli wg ciebie moja wygrana jest skutkiem takiej "reklamy", to co mogę powiedzieć o tobie? Jesli uważasz, że wygrałem, bo mój GS nie był ładny, tylko przebajerowany, to proszę bardzo, ale zauważ, że jednak ludziom podobają się takie bajery. Poza tym te bajery zrobiłem sam. Sam na to wpadłem i sam zrobiłem, praktycznie w każdy element włożyłem jakis swój wkład i nie tłumaczyłem się później, że inni maja podobne GSy, bo skorzystali z tych samych materiałów.

Dnia 16.07.2007 o 14:23, stiffyone napisał:

Ja bynajmniej nie reklamuje swojego GS''a w odwrotności do ciebie, bo nie tylko moim zdaniem
pytanie się co sądzicie o moim Layoucie jest reklamą = spamem.

Doprawdy?
Jak myślisz o moim - już poprawiłem wszystko - napisy, czcionka i kolor i nagłówek także wygładziłem i zmieniłem kolor napisów.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=9717
Czemu piszesz coś, co twoim zdaniem jest spamem?

Dnia 16.07.2007 o 14:23, stiffyone napisał:

Oczywiście nie urażając twojej dumy, ale czekam aż uda się tobie wstawić flash''a :D

Na razie możecie byc spokojni. W ciągu najbliższych kilku miesięcy nie mam zamiaru zmieniać nic na gramsajcie (trzeba dać szanse innym na wygraną :)), więc (jeśli to w ogóle możliwie), ktoś ubiegnie mnie z tym flashem .:)

@Mr.M
Ja już z tą czcionką kombinowałem na wszystkie sposoby i czarny wypada najlepiej. Czytelność to ofiara poniesiona w imię wyższego dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:43, rob006 napisał:

Sam na to wpadłem i sam zrobiłem, praktycznie w każdy element włożyłem jakis swój wkład i nie tłumaczyłem się później, że inni maja podobne GSy, bo skorzystali z tych samych materiałów.

Już to gdzieś słyszałem - musisz się powtarzać?
Zapomniałem, że Wiedźmin to tez twój wymysł.

Dnia 16.07.2007 o 15:43, rob006 napisał:

I co myślisz, że pokonasz mnie własną bronią, bo odpowiedziałem na twoje pytanie i w dodatku widocznie nie umiesz odróżnić pomocy technicznej przy tworzeniu gramsajtów od reklamy - ja nie dostałem nawet jednego ostrzeżenia za reklamowanie GS''a - co innego za inne rzeczy w tym chyba najwięcej za obrażanie forumowiczów, bo mówię chociaż to co myślę, a i jeszcze jedno dostosuj się do słów prowadzącego i już nie odpowiadaj, bo to mój ostatni post na ten temat, a kolejny jak sądzę otrzymałby degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Joł, zwierzaczki :D mój gramsajt się nie zmienia, ale zapraszam do posłuchania pieśni z gatunku (jakże ostatnio modnej) twórczości religijnej w moim skromnym wykonaniu :) polecam...

i pozdrawiam :D

O CHOLERA, a ten temat nie służy do zapraszania na gramsajty :D haha... ale ubaw, no to ja zgłaszam mojego gramsajta do nagrody na najdorodniejszą świnkę tegorocznej hodowli... a przy okazji dodam, że można posłuchać jak śpiewam (nie ta świnka, ma się rozumieć a właściciel :D)

i raz jeszcze pozdro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.. Co to się tu w wątku porobiło??
Wchodzą po krót.. no dobra, po dłuugiej przerwie.. A tu żrą sie użytkownicy, zaraz zaczną sie mordować, modkowie reklamują GSy..
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować