Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2007 o 13:29, Unreal11 napisał:

Tykusiasty tykusie ;D a są inne mapy? czy tylko ta podstawowa?

Są inne ale jeszcze mnie tam nie było :P

Dnia 29.03.2007 o 13:29, Unreal11 napisał:

ps: Będe miał dylemat do kogo dołączyć ;/

Ha, a ja już wybrałem :{P

WIelbiciel DSII

Zrobiłbym jakbym miał tą zbroję :P A oni mają jeden quest trudny, bo trzeba się wybrać na przechadzkę do Wieży Mgieł po cośtam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2007 o 13:47, tykus napisał:

> ps: Będe miał dylemat do kogo dołączyć ;/
Ha, a ja już wybrałem :{P


Co wybrałeś?? może ja tam też dołącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 13:50, Unreal11 napisał:

Co wybrałeś?? może ja tam też dołącze.


Do przemytników śmigam ;) Tylko jak wspomniałem w poprzednim poście jest problem bo w jednym zadaniu trzeba się wybrać do Wiey Mgieł a tam trochę umaaków śmiga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 13:53, WIelbiciel DSII napisał:

A ci fanatycy to magowie czy wojowniki?


I jedno i drugie tak na dobrą sprawę. Są to ludzie, którzy przestali wierzyć w Śniącego i odeszli z tego obozu, ale że nie podobało im się w SO i w NO to założyli własny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka niedomówień masz, więc poprawię ;)

Dnia 29.03.2007 o 13:16, tykus napisał:

- u strażników przy kopalnii możesz zostać dowódcą (czy jakoś tak)


Dowódcą... czyli magnatem... wiem z doświadczenia...

Dnia 29.03.2007 o 13:16, tykus napisał:

- u przemytników chyba można być tylko wiernym pomocnikiem u nich


Zostajemy przemytnikiem, i teoretycznie nie jesteśmy pomocnikiem... w praktyce jednak biegamy po całej kolonii wykonując zadania nam przez "plażowiczów" na zlecone...


Obecnie jestem magnatem i przemytnikiem... pozostali tylko fanatycy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięx za poprawienie, w końcu ty tu jesteś magnatem ;) Ja za daleko nie zaszłem, trzeba to nadrobić ;) A nie miałeś problemu ze zdobyciem tego pierścienia z Wieży Mgieł? A czy byłeś u Łowców Orków, gdzie to w ogóle jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 14:07, tykus napisał:

Dzięx za poprawienie, w końcu ty tu jesteś magnatem ;)


No, trzymam władzę :P

Dnia 29.03.2007 o 14:07, tykus napisał:

Ja za daleko nie zaszłem, trzeba to
nadrobić ;) A nie miałeś problemu ze zdobyciem tego pierścienia z Wieży Mgieł?


Szkielety łatwiutkie, Wojownicy Cienie (czy jak im tam) jeszcze łatwiejsi... ogólnie nie było tak trudno, miałem 19 level.

Dnia 29.03.2007 o 14:07, tykus napisał:

A czy byłeś
u Łowców Orków, gdzie to w ogóle jest? ;)


Byłem, byłem i jednego zabiłem :P z polecania Siekacza... zabity przeze mnie łowca miał ciekawy przedmiot przy sobie... tym przedmiotem można walczyć, więc zalicza się do broni... heh

Wyjdź z SO wyjściem przy zawalonej wieży, przejdź koło strażnika (Pacho) który ostrzega nas o ziemiach orków. Idź tą dróżką przy nim, spotkasz stado orkowych piesków (jeśli jesteś słaby nie próbuj walczyć z nimi), biegniesz prosto i po pewnym czasie widzisz obóz. Najlepiej wypić napój przyśpieszenia wcześniej, by przebiec szybko tą drogę. Jak ja doszedłem do tego obozu to miałem na plecach orkowy orszak, więc szybko wspiąłem sie na wieże w obozie... a łowcy powybijali orków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Załózmy że wykonałem wszystkie zadania w SO i moge zostac Cieniem, ale ja chce dołączyć do Przemytników... czy Przemytnicy jak i inne gildie będą chciały mnie przyjąc?? Jeżeli wykonam wszystkie zadania dla SO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 14:24, hunter22 napisał:

Szkielety łatwiutkie, Wojownicy Cienie (czy jak im tam) jeszcze łatwiejsi... ogólnie nie było
tak trudno, miałem 19 level.

A ja mam 10, jestem Cieniem :P

Dnia 29.03.2007 o 14:24, hunter22 napisał:

Byłem, byłem i jednego zabiłem :P z polecania Siekacza... zabity przeze mnie łowca miał ciekawy
przedmiot przy sobie... tym przedmiotem można walczyć, więc zalicza się do broni... heh

Siekacz, kolejny z twórców ;)

Dnia 29.03.2007 o 14:24, hunter22 napisał:

Wyjdź z SO wyjściem przy zawalonej wieży, przejdź koło strażnika (Pacho) który ostrzega nas
o ziemiach orków. Idź tą dróżką przy nim, spotkasz stado orkowych piesków (jeśli jesteś słaby
nie próbuj walczyć z nimi), biegniesz prosto i po pewnym czasie widzisz obóz. Najlepiej wypić
napój przyśpieszenia wcześniej, by przebiec szybko tą drogę. Jak ja doszedłem do tego obozu
to miałem na plecach orkowy orszak, więc szybko wspiąłem sie na wieże w obozie... a łowcy powybijali
orków...

Spoko, od przemytników mam pierścień przyspieszenia, cały czas go używam, bo nie mam czasu na zwiedzaqnie widoków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 14:28, Unreal11 napisał:

Mam pytanko. Załózmy że wykonałem wszystkie zadania w SO i moge zostac Cieniem, ale ja chce
dołączyć do Przemytników...


No to leć do Przemytników, wykonuj zadanka i dołącz do nich...

Dnia 29.03.2007 o 14:28, Unreal11 napisał:

czy Przemytnicy jak i inne gildie będą chciały mnie przyjąc?? Jeżeli
wykonam wszystkie zadania dla SO??


Ja zostałem Cieniem, później Strażnikiem Kopalni, później Przemytnikiem, a teraz jestem Magnatem... a niedługo będę Ballem u Fanatyków... co z tego wynika? Nowe gildie można przyjmować jak się chce i kiedy chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh Gothiva to ja juz przeszlem 1 i 2 kazdą postacią bez kodów. Ogólnie fajna gierka tylko mam problem bo chodzi na nowym kompie ale psuje sie grafa. Hmmm może jakaś podpowiedz jakby tu naprawic ten błąd???

Próbowalem juz wszystkiego ale dp tego chyba bedzie potrzebny jakis program.


Pozdrawiam Seyfer

20070329144203

20070329144236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko jestem magiem ognia mam 13 lvl i jest 2akt w grze .gdzie mogę nauczyć sie 5 kręgu magii bo corristo powiedział że nie może nie już niczego więcej nauczyć ;( .
p.s. gdzie mogę kupić runę deszcze ognia bo chcę zrobić mord na orkach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 14:45, Pediator napisał:

a po powrocie z kopalni spotkała mnie miła niespodzianka ;)


Normalnie w Gothicu też ożna to zrobić, ale trzeba wpisać kody ;) W ogóle In Extremo użyczyło też swojej muzyki w trailerach pierwszego Gothica, w Nocy Kruka też można ich spotkać wpisując kody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować