Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 28.03.2007 o 18:22, Atukam72 napisał:

I jeszcze ostatnie pytania: Ile zajmuje ten mod i czy ma takie same wymagania co gothic?


Około 170 mb, po rozpakowaniu około 300 mb. Grając w Gothic''a z modem nie zauważyłem większych zmian podczas gry... mam trochę mocnego kompa i nie widzę różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:22, Atukam72 napisał:

I jeszcze ostatnie pytania: Ile zajmuje ten mod i czy ma takie same wymagania co gothic?

171mb, w zasadzie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tykus to ty szukałeś dobrego sprzedawce ryżówek?
jak tak to jst on w karczmie w NO i nazywa sie Silas za ladą sprzedawcy trza wejść drabiną do góry xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:04, Pediator napisał:

tykus to ty szukałeś dobrego sprzedawce ryżówek?
jak tak to jst on w karczmie w NO i nazywa sie Silas za ladą sprzedawcy trza wejść drabiną
do góry xD


Nie, nie ja :P Tam już dawno wykradłem wszystko ;)
Ale przy okazji - skąd mogę wziąć większą ilość wiczych skór dla przemytników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:05, tykus napisał:

> tykus to ty szukałeś dobrego sprzedawce ryżówek?
> jak tak to jst on w karczmie w NO i nazywa sie Silas za ladą sprzedawcy trza wejść drabiną

> do góry xD

Nie, nie ja :P Tam już dawno wykradłem wszystko ;)
Ale przy okazji - skąd mogę wziąć większą ilość wiczych skór dla przemytników?

no jak to . idź do lasu a tam jest łohohohohoho wilków naprawdę .są grupki po 7 wilków chyba nawet. czarnych , czerwonych i zwykłych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 18:56, KrzychW napisał:

Znalazłem skarb pilnowany przez dwa Gobliny Zabijaki , składający się ze sporej ilości złotych
przedmiotów.Był wśród nich Graal Życia , który zachowam ,bo może się przyda ,


A gdzie jest ten skarb? Graal życia jest potrzebny do zadanka, które daje nam jeden z przemytników...

Dnia 28.03.2007 o 18:56, KrzychW napisał:

ale mam pytanie
dotyczące złotych talerzy , pierścieni, kielichów itp.Czy potrzebne będą do jakiegoś questu?


Niektóre są potrzebne m. in. relikwie Innosa, wymieniony wcześniej graal...

Dnia 28.03.2007 o 18:56, KrzychW napisał:

Chętnie bym je sprzedał , bo z kasą u mnie nie najlepiej.


Ja tam misy i kielichy posprzedawałem... jakby co to sobie je odkupię :P U dwóch znanych mi kupców to sprzedałem, więc będę wiedział gdzie się zgłosić...

Dnia 28.03.2007 o 18:56, KrzychW napisał:

I druga sprawa.U kogo można kupić sól potrzebną do rosołu dla Cienia z obozu przy kopalni?


Sól leży na stole na tej skarpie co jest jak sie wchodzi od strony lasu do obozu przy kopalni... chodzi tam dwóch strażników. Kupić ją można także bodajże w "Karczmie Siekacza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej ludzie potrzebuję wiedzieć gdzie jest ser dużo sera? mam 4 kawałki sprzątnąłem gomezowi 2 ze stołu i jeden od jego kucharzy i jeden nie wiem skąd;] potrzebuję w sumie 5 kawałków dla kowala z obozu strażników kopalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:05, tykus napisał:

Ale przy okazji - skąd mogę wziąć większą ilość wiczych skór dla przemytników?


Przeszukaj (o ile masz dostęp) skrzynie w zamku Gomeza... znalazłem tam odpowiednią ilość skór do tego zadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:08, pendejo napisał:

hej ludzie potrzebuję wiedzieć gdzie jest ser dużo sera? mam 4 kawałki sprzątnąłem gomezowi
2 ze stołu i jeden od jego kucharzy i jeden nie wiem skąd;] potrzebuję w sumie 5 kawałków dla
kowala z obozu strażników kopalni.

nie opłaca się kowal z NO nauczy cię kowalstwa za jakiś tam miecz . kowal znajduję się tam gdzie był topielec z pod tamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:07, Pediator napisał:

no jak to . idź do lasu a tam jest łohohohohoho wilków naprawdę .są grupki po 7 wilków chyba
nawet. czarnych , czerwonych i zwykłych xD


Tak, ale przeżyć w takiej horsdzie jest trudno, a ja dopiero 10 level mam :P I chętnie bym te skóry wykupił albo wykradł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:09, hunter22 napisał:

> Ale przy okazji - skąd mogę wziąć większą ilość wiczych skór dla przemytników?

Przeszukaj (o ile masz dostęp) skrzynie w zamku Gomeza... znalazłem tam odpowiednią ilość skór
do tego zadania...


A, dzięki, przeszuka się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2007 o 19:10, Pediator napisał:

nie opłaca się kowal z NO nauczy cię kowalstwa za jakiś tam miecz . kowal znajduję się tam
gdzie był topielec z pod tamy

nie jakiś tam miecz tylko mściwą stal, a jak mi powiesz skąd ten miecz wytrzepać w pierwszym rozdziale to jesteś dobry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko obozu strażników, idąc drugim wyjściem (nie tym, które pilnuje komar) znajdują się w grocie skalnej drzwi. Po prostu wystarczy wyjść z obozu strażników i iść przy górach. odkrył już ktoś może co kryją te drzwi, bo wytrychem się ich otworzyć nie da...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 19:31, mroczny mrok napisał:

Niedaleko obozu strażników, idąc drugim wyjściem (nie tym, które pilnuje komar) znajdują się
w grocie skalnej drzwi. Po prostu wystarczy wyjść z obozu strażników i iść przy górach. odkrył
już ktoś może co kryją te drzwi, bo wytrychem się ich otworzyć nie da...:(


Jest to "pomieszczenie" Melkora, to zadanie wiąże się z zostaniem magnatem... nie będę psuć niektórym niespodzianki i nie napiszę nic więcej... po wizycie tam, obejrzeniu, poczytaniu... heh zauważyłem, że Melkor jest "troszkę dziwny" :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde ściągnąłem go sobie, ale wystąpił jakiś błąd i nie dość że mi nie działa to jeszcze go usunąć nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować