Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dobra, koniec tego off topu.
Wy też tak macie w świątyni Pradawnych i jaskini, że PŻ bezimiennego jest na minusie?! A pozostaje tylko 2, żeby żył :/ To jest jakiś bug?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 14:07, tykus napisał:

> czyli czas zapłaty to jakiś krótki mod

Bo to nie jest właściwy Czas Zapłaty tylko prolog :P Właściwy mod ma dopiero wyjść. Tu masz
więcej info i screenów, poszperaj sobie http://themodders.org/forum/index.php?showforum=72


aha.. ale nawet w ten prolog sobie nie pogram bo wyskakuje mi błąd i nie moge grac w G 1 i 2 odkąd mam nowe sterowniki do karty graficznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 14:29, Widow4 napisał:

aha.. ale nawet w ten prolog sobie nie pogram bo wyskakuje mi błąd i nie moge grac w G 1 i
2 odkąd mam nowe sterowniki do karty graficznej


Ale G dobrze współpracuje z nowymi sterownikami, ja zawsze grałem bez problemów na najnowszych. Jaka masz kartę graficzną i jaki błąd ci wyskakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi dać save''a przed wyborem Mistrza w świątyni Pradawnych? Tylko bez buga... albo jak się wpisuje kod na zmianę atrybutów? Kiedyś go miałem, ale teraz nie mogę znaleźć (pamiętam, że sam na niego spadłem przypadkowo próbując mieszać różne kodu xD ). Wolałbym to drugie, bo lubię swój ekwipunek i swoją rudę i swoje umiejętności, ale jak ktoś ma save to też będę wdzięczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 20:01, Ćpunek01 napisał:

Może ktoś mi dać save''a przed wyborem Mistrza w świątyni Pradawnych? Tylko bez buga... albo
jak się wpisuje kod na zmianę atrybutów?


Edit abilities albo Edit attributes, już nie pamiętam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 06:54, Don Gringo napisał:

Po wykonaniu wszystkich zadań w Świątyni Pradawnych jak się z tamtąd wychodzi? KenUdz wspominał
o teleporcie, gdzie on jest? Proszę o pomoc.


Teleport jest w tymiejscu w ktoym zaczynalo sie swoja przygode w swiatyni, tam gdzie spotkalo sie smoka-pradawnego. Tam jest brama ktora sie otworzy po tym jak chyba dostaneisz zgode od szefa pradawnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 07:41, buguser napisał:

> Po wykonaniu wszystkich zadań w Świątyni Pradawnych jak się z tamtąd wychodzi? KenUdz
wspominał
> o teleporcie, gdzie on jest? Proszę o pomoc.

Teleport jest w tymiejscu w ktoym zaczynalo sie swoja przygode w swiatyni, tam gdzie spotkalo
sie smoka-pradawnego. Tam jest brama ktora sie otworzy po tym jak chyba dostaneisz zgode od
szefa pradawnych

Bardzo dziękuję. Dzięki Tobie uratuję kolonię przed niecnymi planami Uriziela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 14:20, Don Gringo napisał:

Bardzo dziękuję. Dzięki Tobie uratuję kolonię przed niecnymi planami Uriziela :-)


To sie ciesze razem z toba. Milego grania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z instalacjąMrocznych Tajemnic mianowice , gdy próbuje zainstalować Mroczne Tajemnice do folderu z Gothicem 1 to podczas instalacji pisze że deinstaluje exe po czym instalacja się wiesza.Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. gdy wchodze do obozu lowcow orkow to mi sie zawiesza gra i wyskakuje okienko z naglowkiem Acces Violation czy cos podobne. co mam zrobic? czy to moze byc wina gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 11:13, Lord chicken napisał:

Mam pewien problem z instalacjąMrocznych Tajemnic mianowice , gdy próbuje zainstalować Mroczne
Tajemnice do folderu z Gothicem 1 to podczas instalacji pisze że deinstaluje exe po czym instalacja
się wiesza.Co robić?


a player kitta zainstalowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 11:13, Lord chicken napisał:

Mam pewien problem z instalacjąMrocznych Tajemnic mianowice , gdy próbuje zainstalować Mroczne
Tajemnice do folderu z Gothicem 1 to podczas instalacji pisze że deinstaluje exe po czym instalacja
się wiesza.Co robić?


Przydałby się jakiś screen z opisywanym problemem... wtedy może sie rozwiązanie znajdzie. Po samym opisie mogłbym podać wiele przyczyn i rozwiązań, więc mógł zarzucić na forum screena... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:00, wybrany4567 napisał:

Mam problem. gdy wchodze do obozu lowcow orkow to mi sie zawiesza gra i wyskakuje okienko z
naglowkiem Acces Violation czy cos podobne. co mam zrobic? czy to moze byc wina gry?


Miałem podobny problem, tylko że w drodze do obozów Fanatyków wyskakiwał mi taki błąd... ale znalazłem rozwiązanie (przynajmniej w mojej sytuacji). W drodze do Fanatyków mozna przechodzi sie miedzy dwoma stożkowatymi skałami, właśnie gdy tam przechodziłem wyskakiwał błąd. Kilka razy próbowałem i nic... na początku myslałem że sie tam nie dostane.. rozwiązanie było prostsze niż można było się spodziewać, po prostu wyminąłem jedną skałę "poboczem" i ominąłem to wywalajace do windy miejsce... piszą o swoim problemie chce ci nasunąc na myśl rozwiązanie twojego... po probuj wejść do obozu łowców orków inną drogą. Nie napisałeś ktoredy wchodzisz i masz game over. Za pewne wchodzisz bramą ;) Po eksperymentuj na początku z felernym wejściem.. pewnie wchodzą przez środek bramy gra się kaszani, więc spróbuj wejsc nie środkiem :P Najlepiej to przejść przez płot, poszukaj dogodnego miejsca...


Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest runa teleportu do Starego Obozu (ściślej do Magów Ognia)? W normalnym Gothicu była w starej wieży Xardasa w skrzyni, a w Mroczych Tajemnicach jej tam nie ma. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 18:22, Don Gringo napisał:

Gdzie jest runa teleportu do Starego Obozu (ściślej do Magów Ognia)? W normalnym Gothicu była
w starej wieży Xardasa w skrzyni, a w Mroczych Tajemnicach jej tam nie ma. Proszę o pomoc.

Jest w starej wiezy xardasa tylko że tam jest teleport dokąd chcesz (multi teleport) w jednej ze skrzyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować