Zaloguj się, aby obserwować  
IPI-Tiiba-Kyra

Prawdy i mity o Tibi

7 postów w tym temacie

Tibia to darmowa gra MMORPG która nie posiada fabuły lecz jest owiana tajemnicami takimi jak na przykład Spike Sword na Rooku który znika lub mino mag obok Carlin Crypt na rooko czy tez legendarny ghoul z ktorego wypada scale armor który posiada najwytrwalszy rookstayer.

!!!Zasady!!!
1.To nie jest temat bezpośrednio o Tibi, ale o jej mitach, legendach itd!!!
2 Tutaj mozemy sie wypowiadać na temat ww spraw!!!
3.Tu dodajemy wszystkie !!!MITY KTÓRE ZOSTAŁY SPRAWDZONE PRZEZ NAS LUB PRZEZ KOGOŚ INNEGO!!!

Życze miłego sprawdzania mitów i ich opisywania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*************************************Mit o Spike Sword''dzie************************************


Spike Sword jest marzeniem wszystkich ludzi na rooku. Niedawno udało mi sie go chwilowo zniknąć.
Chciłbym sie podzielić tym jak to zrobiłem.

Musimy w odpowiedniej kolejności stanąć na 2 punktach na wyspie. 1 znajduje sie w jakini (obrazek 1). Musimy wejsc na Pole w Podziemiach -3 (2). Potem idziemy do nastepnej jaskini (3) i wchodzimy do Rot Hell''a na ten punkt (4) i idziemy zobaczyc jak SS zniknął za naszą sprawą.

Ale niestety nikt nie wie gdzie o sie teleportuje moze do Mino Maga albo do Ghoula albo wogóle opuszcza wyspe.
Tego niestety nikt nie wie.

Mam bana na koncie więc screeny są zrobione za pomocą Tibian Earth.

20070405160842

20070405160900

20070405160931

20070405160948

20070405161106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 16:12, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

*************************************Mit o Spike Sword''dzie************************************


Spike Sword jest marzeniem wszystkich ludzi na rooku. Niedawno udało mi sie go chwilowo zniknąć.
Chciłbym sie podzielić tym jak to zrobiłem.

Musimy w odpowiedniej kolejności stanąć na 2 punktach na wyspie. 1 znajduje sie w jakini (obrazek
1). Musimy wejsc na Pole w Podziemiach -3 (2). Potem idziemy do nastepnej jaskini (3) i wchodzimy
do Rot Hell''a na ten punkt (4) i idziemy zobaczyc jak SS zniknął za naszą sprawą.

Ale niestety nikt nie wie gdzie o sie teleportuje moze do Mino Maga albo do Ghoula albo wogóle
opuszcza wyspe.
Tego niestety nikt nie wie.

Mam bana na koncie więc screeny są zrobione za pomocą Tibian Earth.


jak jeszcze byłem na Rookogardzie to się zastanawialem skąd spike sword na tej wysepce... Teraz już wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 16:12, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

Mam bana na koncie więc screeny są zrobione za pomocą Tibian Earth.

Ban za tbi gg? :) Nie ważne, ale to pobrane jest z tibii.org pewnie tam jest napisane, identyczny tekst co twój. Spójrzmy prawdzie w oczy, tego by się normalny tibijczyk nie domyślił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tibia to została stworzona przez szatana! to przeklęstwo tak wciąga że musiałem se zrobić terapie! aby sie od niej odczepić ! już od wielu lat udaje mi sie w nią nie grać! i dobrze mi z tym! mam więcej czasu dla rodziny! i na inne sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 15:33, IPI-Tiiba-Kyra napisał:

1.To nie jest temat bezpośrednio o Tibi, ale o jej mitach, legendach itd!!!


Na temat w/w spraw można się równie dobrze wypowiadać w wątku ogólnym:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=807&u=2288
Nie znajduję powodu, dla którego o ciekawostkach nie można rozmawiać w tamym temacie.

To nie jest bezpośrednio zamknięcie tematu. No dobrze, w sumie to jest.

Pozdrawiam,
temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować