• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

Pomocy!!! Bill robi mnie w konia!

Pytanie

Nie wiem jak to się stało ale na moim Windowsie XP nie było Movie Makera... Ok, ściągnę z internetu z dodatkiem service pack 2, ok ściągnięte, "instalacja" trwała dość długo, na koniec proszę uruchomić ponownie komputer ok, ta k zrobiłem, włączam START/wszystkie programy i... nie ma! włączam Program Files i jest folder Movie Maker, a w nim tylko parę jakiś plików i to wszystko! Wiecie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.07.2007 o 11:14, Daviochlebak napisał:

Nie wiem jak to się stało ale na moim Windowsie XP nie było Movie Makera... Ok, ściągnę z internetu
z dodatkiem service pack 2, ok ściągnięte, "instalacja" trwała dość długo, na koniec proszę
uruchomić ponownie komputer ok, ta k zrobiłem, włączam START/wszystkie programy i... nie ma!
włączam Program Files i jest folder Movie Maker, a w nim tylko parę jakiś plików i to wszystko!
Wiecie o co chodzi?


A masz oryginalnego WIndowsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2007 o 11:14, Daviochlebak napisał:

Nie wiem jak to się stało ale na moim Windowsie XP nie było Movie Makera... Ok, ściągnę z internetu
z dodatkiem service pack 2, ok ściągnięte, "instalacja" trwała dość długo, na koniec proszę
uruchomić ponownie komputer ok, ta k zrobiłem, włączam START/wszystkie programy i... nie ma!
włączam Program Files i jest folder Movie Maker, a w nim tylko parę jakiś plików i to wszystko!
Wiecie o co chodzi?

ściągnij go ze strony Microsoft i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.07.2007 o 11:30, Daviochlebak napisał:

> A masz oryginalnego WIndowsa?
no mam!

Start-->Wyszukaj-->Wpisz Windows Movie Maker--> ciesz się z programu (o ile go masz na kompie xD)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować