Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2008 o 09:48, dawidos170 napisał:

Jakby nie było 3870 to konkurent 8800 GT a nie 9600 GT :) Generalnie ATI wygrywa bez
AA i Anizo a z anizo i aa remisuje albo prezentuje się trochę gorzej od 9600GT ;)

Tak jakoś nie sprecyzowałeś odpowiedzi , więc którą kartę wybrałbyś do grania oczywiście w rozsądnych rozdzielczościach 1280x1024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 10:02, kindziukxxx napisał:


> Jakby nie było 3870 to konkurent 8800 GT a nie 9600 GT :) Generalnie ATI wygrywa
bez
> AA i Anizo a z anizo i aa remisuje albo prezentuje się trochę gorzej od 9600GT ;)

Tak jakoś nie sprecyzowałeś odpowiedzi , więc którą kartę wybrałbyś do grania oczywiście
w rozsądnych rozdzielczościach 1280x1024


Sam mam HD3850 ale raczej polecę 9600GT w wersji podkręconej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 09:29, dawidos170 napisał:

> ...


Jak bardzo chcesz można zejść nawet poniżej 500 zł za Palita oraz Palita Sonic ( podkręconego
) i Gainwarda również podkręconego ( z bardzo fajnym chłodzeniem - w sensie wyglądu )

hhhhmmmmmmmnnnnn tańsza jest ale wiesz jak jest znowu jakaś za 300 złotych to na pewno jakaś słabiusięńka no nie wiem muszę sie jeszcze zastanowić ale dziekuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 10:24, Dekerinho6 napisał:

> > ...
>
>
> Jak bardzo chcesz można zejść nawet poniżej 500 zł za Palita oraz Palita Sonic (
podkręconego
> ) i Gainwarda również podkręconego ( z bardzo fajnym chłodzeniem - w sensie wyglądu
)
hhhhmmmmmmmnnnnn tańsza jest ale wiesz jak jest znowu jakaś za 300 złotych to na pewno
jakaś słabiusięńka no nie wiem muszę sie jeszcze zastanowić ale dziekuję za pomoc


Kosztuje około 490 zł. I nie jest słaba - tylko firma inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba odpowiedni temat na zadanie tego pytania.
Zatem: Planuję zakup nowego komputera, ale ze względu na nieco ograniczone fundusze nie kupię najlepszego z najlepszych, ale coś w stylu 2 gb ram, GF 8600... i tu pojawia się moje pytanie - Czy Geforce 8600 jest na prawdę słaby, tak jak to krążyły plotki w internecie?
Moje oczekiwania co do komputera - Gothic 3, Assasin''s Creed, Crysis, Stranglehold, Call of Duty 4, Wiedźmin i parę innych nowych gier - mają działać płynnie na dość sporych detalach (nie mówię, że od razu ultra gites malines jakieś tam najwyższe, tylko takie średnio-wysokie albo wysokie)... Czy jest to możliwe z kartą GF 8600 (nie znam się dokładnie na modelach typu GT, GTX czy inne takie, więc nazwę podaję ogólną)?
Dodam jedynie, że mi by wystarczyło pograć z 25-40 fps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 12:37, Hageusz napisał:

Czy Geforce 8600 jest na prawdę słaby, tak jak to krążyły plotki w internecie?


Jest

Dnia 29.03.2008 o 12:37, Hageusz napisał:

Dodam jedynie, że mi by wystarczyło pograć z 25-40 fps...


GF 8600GT nie chodzi w parze z 40 fpsami w żadnej z wymienionych gier na detalach większych niż średnie ( a zapewne i tak jestem łaskawy bo może się okazać,że w niektórych nawet tego nie udźwiginie ) Lepszy wybór to Radeon HD 3850 albo 8800GS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.03.2008 o 11:07, dawidos170 napisał:

Kosztuje około 490 zł. I nie jest słaba - tylko firma inna.

A to w zasadzie różnicy mi wielkiej nie robi 509 czy 490 złotych no nie wiem jeszcze sie zastanowię co zrobić na razie dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 13:41, Dekerinho6 napisał:


> Kosztuje około 490 zł. I nie jest słaba - tylko firma inna.
A to w zasadzie różnicy mi wielkiej nie robi 509 czy 490 złotych no nie wiem jeszcze
sie zastanowię co zrobić na razie dziękuje :)


A 455 zł za Palita zwykłego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 15:05, dawidos170 napisał:

>
> > Kosztuje około 490 zł. I nie jest słaba - tylko firma inna.
> A to w zasadzie różnicy mi wielkiej nie robi 509 czy 490 złotych no nie wiem jeszcze

> sie zastanowię co zrobić na razie dziękuje :)

A 455 zł za Palita zwykłego ?

Znaczy wiesz nie chodzi mi o jakiegoś no nie wiem jakiego dobrego :P tylko chodzi mi o dobrego w miarę dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 15:26, Dekerinho6 napisał:

> A 455 zł za Palita zwykłego ?
Znaczy wiesz nie chodzi mi o jakiegoś no nie wiem jakiego dobrego :P tylko chodzi mi
o dobrego w miarę dobrego :)


Kwestia jak dużo gotówki możesz wydać :) Ja bym brał Asusa polecanego przez kolegę wyżej ale podaję inne propozycje ( sam mam ASUSa ale HD3850 - of na poziomie 20 % na GPU i 15 na pamięciach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 15:48, dawidos170 napisał:

> > A 455 zł za Palita zwykłego ?
> Znaczy wiesz nie chodzi mi o jakiegoś no nie wiem jakiego dobrego :P tylko chodzi
mi
> o dobrego w miarę dobrego :)

Kwestia jak dużo gotówki możesz wydać :) Ja bym brał Asusa polecanego przez kolegę wyżej
ale podaję inne propozycje ( sam mam ASUSa ale HD3850 - of na poziomie 20 % na GPU i
15 na pamięciach )

Jak na razie dzieki za pomoc na pewno coś wybiorę pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy za 550 zł można dostać jakąś podkręconą wersję 9600GT? Najlepiej coś w stylu Zotac AMP! - znajomy szuka karty, a na skapiec.pl ciężko szuka się poszczególnych modeli.
EDIT Tylko jedno ale - karta musi mieć wyjście wideo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 01:09, ziptofaf napisał:

Mam pytanie - czy za 550 zł można dostać jakąś podkręconą wersję 9600GT? Najlepiej coś
w stylu Zotac AMP! - znajomy szuka karty, a na skapiec.pl ciężko szuka się poszczególnych
modeli.
EDIT Tylko jedno ale - karta musi mieć wyjście wideo.


Oj, wydaje mi się, że trudno będzie, jak kiedys patrzyłem, to 9600GT wahają się w cenach od 600zł wzwyż... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 01:16, DoMiNo1992 napisał:

Oj, wydaje mi się, że trudno będzie, jak kiedys patrzyłem, to 9600GT wahają się w cenach
od 600zł wzwyż... ;)

Ja na razie znalazłem za 530 podkręconego Palita (zwykłe wersje jakieś 470 zł), ale jest...brzydki. Kumpel go pewnie nie zechce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 01:09, ziptofaf napisał:

Mam pytanie - czy za 550 zł można dostać jakąś podkręconą wersję 9600GT? Najlepiej coś
w stylu Zotac AMP! - znajomy szuka karty, a na skapiec.pl ciężko szuka się poszczególnych
modeli.
EDIT Tylko jedno ale - karta musi mieć wyjście wideo.


Zip odpowiedź jest tylko jedna - GALAXY. Kosztuje około 530 zł bodajże ale wygląda ok. - http://tnij.com/fh3Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 10:07, dawidos170 napisał:

> Mam pytanie - czy za 550 zł można dostać jakąś podkręconą wersję 9600GT? Najlepiej
coś
> w stylu Zotac AMP! - znajomy szuka karty, a na skapiec.pl ciężko szuka się poszczególnych

> modeli.
> EDIT Tylko jedno ale - karta musi mieć wyjście wideo.

Zip odpowiedź jest tylko jedna - GALAXY. Kosztuje około 530 zł bodajże ale wygląda ok.
- http://tnij.com/fh3Y


czyzby ktos korzystal z mojego sklepu??? To jest sklep w ktorym ja wlasnie biore rzeczy tylko nie przez neta a strone robilem ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2008 o 10:28, MLODY2K6 napisał:

czyzby ktos korzystal z mojego sklepu??? To jest sklep w ktorym ja wlasnie biore rzeczy
tylko nie przez neta a strone robilem ja :D


Heh w ceneo jest jako jeden z najtańszych z tym towarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galaxy 9600GT jest fabrycznie podkręcona. Kosztuje poniżej 550 zł i ma dołączony niezły program do podkręcania i regulacji obrotów Xtreme Tuner. Test karty http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=3785

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować