Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

Quek Live

24 postów w tym temacie

Quek Live będzie w pełni darmową grą przez multiplayer

Kilka Informacji
Quake Live powstaje z myślą o wszystkich miłośnikach cyklu Quake, a w szczególności o tych, którzy do dzisiaj wspominają z rozrzewnieniem przygody zaznane w trakcie potyczek w ramach Quake 3: Arena. Rozgrywka nastawiona wyłącznie na zabawę sieciową zostanie wsparta prężnym serwisem społecznościowym, który będzie dostępny dla wszystkich graczy pod adresem http://www.quakelive.com/. Umożliwi on nie tylko tworzenie list przyjaciół, wymianę poglądów, czy organizację turniejów, ale także będzie źródłem cennych danych na temat naszych poczynań. Dzięki umowie z firmą IGA Worldwide możliwe będzie z kolei utworzenie specjalnej platformy reklamowej dla przyszłych sponsorów idei oraz firm, pragnących reklamować swoje produkty w niezbyt nachalny sposób.

Ja się już nie mogę doczekać

kilka screnów.

20080220143906

20080220143915

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:44, Sarturias napisał:

Grafika z Q3:Arena? Nie, dziękuję.


Grafika z Q3:Arena ponieważ Producenci chcą aby wszyscy mogli zagrać w tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:45, NuGGet napisał:

Kolejna badziewna podróbka Q3...


Mam do ciebie pytanie grałeś w Q3 bo jest wiele fanów tej gry mi się podoba nie wiem jak wy ale ja tam sobie grać będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:46, rafekx 12 napisał:

naprawde? to miło z ich strony ale w to raczej nikt nie zagra,ponieważ za dużo jest takich
gier w sieci.


No i nie każdy ma komputer żeby zagrać w takiego Unreal Tourament 3 pomyśl trochę a w Queka zagra prawię każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:45, Pawlo09 napisał:

> Grafika z Q3:Arena? Nie, dziękuję.

Grafika z Q3:Arena ponieważ Producenci chcą aby wszyscy mogli zagrać w tą grę.

Robiąc nową grę na nowej grafie nic im by się nie stało. I też wszyscy mogliby zagrać...

Dzisiejszy przeciętny komp pozwolił by na odpalenie z 5 Q3:A na raz, więc nie widzę problemu z odplaniem gry na duuuużo lepszej grafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:48, Sarturias napisał:

> > Grafika z Q3:Arena? Nie, dziękuję.
>
> Grafika z Q3:Arena ponieważ Producenci chcą aby wszyscy mogli zagrać w tą grę.
>
Robiąc nową grę na nowej grafie nic im by się nie stało. I też wszyscy mogliby
zagrać...


Rozumiem cię mogli by przynajmniej zrobić taką grafikę jak w ET ale tu chodzi o to aby był to stary dobry Quek 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2008 o 14:46, Pawlo09 napisał:

Mam do ciebie pytanie grałeś w Q3 bo jest wiele fanów tej gry mi się podoba nie wiem
jak wy ale ja tam sobie grać będę.

Zanim zagrasz to naucz sie poprawnie składać zdania, bo coś Ci nie wychodzi za bardzo...
A w Q3 grałem. Fani też pewnie zostaną przy Q3 zamiast przesiadać sie na jakieś badziewie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie a niedawno wytykałeś mi ortografie:) a wracając do tematu,teraz tak jest jeśli strzelanka nie ma w sobie tego czegoś[grafiki zazwyczaj] i nie jest po porstu fajnym Shooterem to nikt w to nie zagra.
P.S zmien nazwe tematu bo jest napisane z błędem.Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:54, rafekx 12 napisał:

właśnie a niedawno wytykałeś mi ortografie:) a wracając do tematu,teraz tak jest jeśli
strzelanka nie ma w sobie tego czegoś[grafiki zazwyczaj] i nie jest po porstu fajnym
Shooterem to nikt w to nie zagra.
P.S zmien nazwe tematu bo jest napisane z błędem.Pozdro


Przeczytałeś posta Earthshaker na pewno byś sam nie wykrył tego błędu i Q3 ma to coś w sobie a grafika nie jest aż tak zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:48, Sarturias napisał:

Dzisiejszy przeciętny komp pozwolił by na odpalenie z 5 Q3:A na raz, więc nie widzę problemu
z odplaniem gry na duuuużo lepszej grafie.

A ja powiem tak: chyba nie spotkałeś się jeszcze z taką grą osobiście. Znaczy w trybie Multiplayer, bo Singiel nie ma nic do gadania. Sprawa wygląda tak, że grafiki może praktycznie nie być - wiesz, że większość graczy ustawia sobie detale tak niskie, że nie widać tekstur? Po prostu mapa to wielokolorowa zbieranina ścian :-)
Jeśli myślisz, że to było kiedyś - poważnie podchodzący do sprawy robią tak ze wszystkim - z Quake''iem 4 też. Więc przedstawienie słabej grafiki jako wady to co najmniej słaba wada. A i nie każdy zmienia komputer co roku tak aby mieć "dzisiejszy komputer".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 14:50, NuGGet napisał:

A w Q3 grałem. Fani też pewnie zostaną przy Q3 zamiast przesiadać sie na jakieś badziewie...


Badziewie? Po prostu Quake III z reklamami. :<

Po drugie - w Polsce w dodatku jest problem z dostaniem Q3A.

Po trzecie - fani to grają w Quake I. <;

Ninger

Słuchajcie go, dobrze gada - w strzelankach sieciowych nie liczy się grafika. Tylko skuteczność, adrenalina i fragi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w ta gre bedzie dużo ludzi grało, weźmy za przykład CS1.6 jak on ma grafikę a ile osób w niego gra :D
W takich grach nie liczy się grafika, a gameplay i to jest najważniejsze w tej grze :P A jak dlamnie grafika fajna przypomina stare czasy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:19, rafekx 12 napisał:

ale zobacz ile takich gier jest w sieci... Czym akurat sie ta wyróżnie że "będzie w nią
grało dużo ludzi"?


Ym... jest Quakiem? Tego typu darmowych strzelanek o jakości Quake III i tym typie rozgrywki nie ma ani jednej. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie niczym nadzwyczajnym a czym wyróżniają się tamte gry :P a i tak multum ludzi gra w takie gry i zawsze się znajdą sie grupy ludzi którzy w takie gry będą grac i tak to już jest jedni grają w cs, hl, ut3 a inni będa grac w tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować