• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nevrac

Nvidia GeForce FX 5200

Pytanie

Proszę o pomoc w ściągnięciu (NAJNOWSZYCH) sterowników do Nvidia GeForce FX 5200. Starałem sie szukac sam w internecie ale jakoś mi to szukanie nie wychodzi. proszę o umieszczenie linku z adresem strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 18.06.2008 o 13:22, Nevrac napisał:

Proszę o pomoc w ściągnięciu (NAJNOWSZYCH) sterowników do Nvidia GeForce FX 5200. Starałem
sie szukac sam w internecie ale jakoś mi to szukanie nie wychodzi. proszę o umieszczenie
linku z adresem strony.

Najnowsze masz tu http://www.nvidia.pl/object/winxp_175.16_whql_pl.html. Ale ja osobiście używam tych dołączonych do karty, bo nowe sterowniki na starej karcie mogą powodować problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2008 o 13:25, sig. napisał:

> Proszę o pomoc w ściągnięciu (NAJNOWSZYCH) sterowników do Nvidia GeForce FX 5200.
Starałem
> sie szukac sam w internecie ale jakoś mi to szukanie nie wychodzi. proszę o umieszczenie

> linku z adresem strony.
Najnowsze masz tu http://www.nvidia.pl/object/winxp_175.16_whql_pl.html. Ale ja osobiście
używam tych dołączonych do karty, bo nowe sterowniki na starej karcie mogą powodować
problemy.

To jest napewno do FX 5200?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja też je ściągałam i mi pisało że nie mam zainstalowanej karty graficznej (a miałam zainstalowaną ) i musiałam instalować stery z płyty którą dostałam z grafiką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2008 o 13:32, Majkiss napisał:

Ja też je ściągałam i mi pisało że nie mam zainstalowanej karty graficznej (a miałam
zainstalowaną ) i musiałam instalować stery z płyty którą dostałam z grafiką :/

Ja nie mam sterów własnie. Ale kiedyś taki 1 kumpel mi podał strone sciągnąłem i były ok (lepsze). Tylko nie pamiętam jego nicku ;/ wiem że jeszcze wchodzi na gram.pl ale nick miał łatwy.... 4 duże litery były a po każdej kropka... tyle z jego nicku pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2008 o 13:25, sig. napisał:

> Proszę o pomoc w ściągnięciu (NAJNOWSZYCH) sterowników do Nvidia GeForce FX 5200.
Starałem
> sie szukac sam w internecie ale jakoś mi to szukanie nie wychodzi. proszę o umieszczenie

> linku z adresem strony.
Najnowsze masz tu http://www.nvidia.pl/object/winxp_175.16_whql_pl.html. Ale ja osobiście
używam tych dołączonych do karty, bo nowe sterowniki na starej karcie mogą powodować
problemy.

Co Ty mi dałeś!?! Zainstalowałem i grafika normalnie gorsza niz 2d! dibia ma lepszą grafe. musiałem je odinstalować a teraz wogóle nie mam sterowników... Ahhh prosze o jakąś pomoc w przywruceniu poprzednich sterowników (gdzie ich szukac jesli są0 albo normalną strone do Nvidię GeForce 5200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2008 o 20:14, Nevrac napisał:

musiałem je odinstalować a teraz wogóle nie mam sterowników... Ahhh prosze o jakąś pomoc
w przywruceniu poprzednich sterowników (gdzie ich szukac jesli są0 albo normalną strone
do Nvidię GeForce 5200

http://www.nvidia.pl/object/winxp-2k_archive_pl.html tutaj masz archiwum sterowników, na pewno znajdziesz takie które ci będą odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2008 o 20:43, sig. napisał:

> musiałem je odinstalować a teraz wogóle nie mam sterowników... Ahhh prosze o jakąś
pomoc
> w przywruceniu poprzednich sterowników (gdzie ich szukac jesli są0 albo normalną
strone
> do Nvidię GeForce 5200
http://www.nvidia.pl/object/winxp-2k_archive_pl.html tutaj masz archiwum sterowników,
na pewno znajdziesz takie które ci będą odpowiadać.

Boże... ja nie wiem jakie... kiedyś pamiętam dobrą miałem Nvidia GeForce 5200 i działała podał adres mi W.S.A.D na gg ale miałem format gg nie mam a jak do niego pisze to nie odpisuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

patrzac na informacje w plikach .inf sterownika na 99,9% te sterowniki powinny obslugiwac GF 5200 (byc moze nie sa najnowsze ale przynajmniej dzialaja) http://www.nvidia.pl/object/winxp_2k_71.89_pl.html :)

PS. nvidia rozne bajki wpisuje jesli idzie o obslugiwane karty graficzne przez sterownik na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.06.2008 o 13:22, Nevrac napisał:

Proszę o pomoc w ściągnięciu (NAJNOWSZYCH) sterowników do Nvidia GeForce FX 5200. Starałem
sie szukac sam w internecie ale jakoś mi to szukanie nie wychodzi. proszę o umieszczenie
linku z adresem strony.

Załóż sobie konto na poczcie o2.pl to ci wyślę moje stery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.06.2008 o 11:18, W.S.A.D napisał:

> Proszę o pomoc w ściągnięciu (NAJNOWSZYCH) sterowników do Nvidia GeForce FX 5200.
Starałem
> sie szukac sam w internecie ale jakoś mi to szukanie nie wychodzi. proszę o umieszczenie

> linku z adresem strony.
Załóż sobie konto na poczcie o2.pl to ci wyślę moje stery.

Dobra udało mi się w koncu znaleźć... ale musiałem 2 razy sciągac bo raz był zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.06.2008 o 13:18, Nevrac napisał:

Dobra udało mi się w koncu znaleźć... ale musiałem 2 razy sciągac bo raz był zły

czyli mam rozumieć że ci działa i mogę kłódeczkę dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.06.2008 o 16:19, sig. napisał:

> Dobra udało mi się w koncu znaleźć... ale musiałem 2 razy sciągac bo raz był zły

czyli mam rozumieć że ci działa i mogę kłódeczkę dać?

Proszę bardzo. Sprawdziłem. Sterowniki działaja lepiej niż poprzednie. Ale trochę się natrudziłem... xD A więc zamykaj temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować