Zaloguj się, aby obserwować  
Kaleka_Mentalny

Pure - Temat Ogólny

283 postów w tym temacie

Zastanawiam się nad kupnem tej gry bo jest bardzo ciekawa. Miałem przyjemność zagrania w demo w którym mi się wszystko dość długo wczytywało. Czy gra jest warta kupna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 12:34, kubson123 napisał:

Zastanawiam się nad kupnem tej gry bo jest bardzo ciekawa. Miałem przyjemność zagrania
w demo w którym mi się wszystko dość długo wczytywało. Czy gra jest warta kupna ?


Trudno polecić bo to zależy kto co lubi a gra jest dość droga. Najlepiej się właśnie przekonać grając w demo tak jak zrobiłeś albo poczytać recenzje np. ---> http://www.gram.pl/art_8A7rHO0_Pure_recenzja.html albo pooglądać filmiki na youtube lub xfire.
Ja już Pure przeszedłem i uważam że gra jest świetna. Muzyka jest genialna, grafika piękna.. :D szkoda tylko że gra jest taka krótka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że jest. Kupiłem wczoraj i spędziłem z nią ok. 4 i pół godziny. Jest bardzo dobra, są świetne triki, adrenalina, tylko mało utworów muzycznych. Ale gra wciąga. Polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 15:21, darth 16 napisał:

Pewnie że jest. Kupiłem wczoraj i spędziłem z nią ok. 4 i pół godziny. Jest bardzo dobra,
są świetne triki, adrenalina, tylko mało utworów muzycznych. Ale gra wciąga. Polecam.
:)


mało.. jest aż 31 kawałków, wydaje mi się że jak na grę to i tak bardzo dużo. A po za tym jaka świetna muzyka, D&B i taki electro rock xDD Muza sama w sobie podkręca do gry.

---> Pawlo09

Dnia 01.11.2008 o 15:21, darth 16 napisał:

Moim zdaniem gra nie była aż tak wielkim Hitem zagra się przez 1 miesiąc i się trochę nudzi.


Trochę w tym prawdy ponieważ gra jest krótka i jak się raz przejdzie to się już zazwyczaj nie gra kolejny. Ale żeby od razu nudna to może nie. Szkoda że taka krótka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało. Bo się często powtarzają. I nie powiedziałem, że muza jest zła. jet fajna, gitary sa git, ale powtarzalność jest wręcz dobijająca. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CIENIZNA

jesli w tej grze chodzi o tricki to moze jest i fajna - nie wiem to mnie nie kreci.

Jesli chodzi o wyscigi to jest to KATASTROFA. Gra tak prosta ze az prostacka. W pierwszym wyscigu w jaki zagrałem osiągnełem 1 miejsce - sorki ale dla mnie to dyskfalfikacja.

Dla mało wymagającym być moze sie nada - jesli szukasz fajnych wyscigów z fajnym modelem jazdy, dobrą fizyką, wciagającą techniką to omijaj ten tytuł z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!! Mam sprawe... W grze podczas wyscigow nie widze postaci (rzadnej)!!! Juz odinstalowalem i zainstalowalem gierke ponownie... Dupa... Wiecie przez co tak sie dzieje i jak to naprawic? Prosze o pomoc, bo chcialbym zobaczyc jakie super tricki robie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 09:33, agloc23 napisał:

Pomocy!!! Mam sprawe... W grze podczas wyscigow nie widze postaci (rzadnej)!!! Juz odinstalowalem
i zainstalowalem gierke ponownie... Dupa... Wiecie przez co tak sie dzieje i jak to naprawic?
Prosze o pomoc, bo chcialbym zobaczyc jakie super tricki robie... :/



Albo masz cos z gra :O
Albo z komputerem :D
Sprobuj zainstalowac nowe sterowniki do karty ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 09:33, agloc23 napisał:

Pomocy!!! Mam sprawe... W grze podczas wyscigow nie widze postaci (rzadnej)!!! Juz odinstalowalem
i zainstalowalem gierke ponownie... Dupa... Wiecie przez co tak sie dzieje i jak to naprawic?
Prosze o pomoc, bo chcialbym zobaczyc jakie super tricki robie... :/


Też miałem ten problem. Pomogło zainstalowanie nowych sterowników do karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, mianowicie nie wiem gdzie w tej grze można znaleść tryb freeride !!!
NAPRAWDE PROOSZE O ODPOWIEDŻ !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 18:37, dominik11kot napisał:

Mam taki problem, mianowicie nie wiem gdzie w tej grze można znaleść tryb freeride !!!

NAPRAWDE PROOSZE O ODPOWIEDŻ !!



Freeridy sa w zakładce(?) "trening" w menu... wybierasz tylko tryb i jezdzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 12:31, Sebat1 napisał:

Zamierzam sobie w najbliższym czasie kupić Pure i w związku z tym mam takie pytanie.
Czy rzeczywiście gra uruchamia się tak strasznie długo ?


Nom i też długo się wczytuje. I to nie jest związane z sprzętem, ja mam bardzo dobrego kompa a i tak długo mi się wczytuje. Ale to tam idzie przeżyć jeszcze. Świetnie wygląda w wysokich rozdzielczościach np. 1280 x 1024 xD Chciałem nakręcić filmik z Pure, taki z najlepszymi trickami i fajnie zmątowany. Ale trudno w tej grze coś takiego zrobić. Mi non-stop nie wychodziło :( Gra jest naprawdę dość trudna ale za to fajna... a muzyka.. już nagrałem sobie ją na telefon :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 13:08, Grizzly. napisał:

Nom i też długo się wczytuje. I to nie jest związane z sprzętem, ja mam bardzo dobrego
kompa a i tak długo mi się wczytuje. Ale to tam idzie przeżyć jeszcze.

A ile tak mniej więcej czekasz aż się gra uruchomi ?

Dnia 21.11.2008 o 13:08, Grizzly. napisał:

Świetnie wygląda w wysokich rozdzielczościach np. 1280 x 1024 xD

Nie no , z taka rozdzielczością to będę musiał na średnich ustawieniach grać. ;)

Dnia 21.11.2008 o 13:08, Grizzly. napisał:

Chciałem nakręcić filmik z Pure, taki z najlepszymi trickami i fajnie zmątowany. Ale trudno w
tej grze coś takiego zrobić. Mi non-stop nie wychodziło :( Gra jest naprawdę dość trudna ale
za to fajna...

Trudność to może być wada , jak będę miał problemy to sobie najwyżej na easy ustawie i gitara. ;P

Dnia 21.11.2008 o 13:08, Grizzly. napisał:

a muzyka.. już nagrałem sobie ją na telefon :D:D:D

To aż tak fajna muza jest w tej grze ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 13:22, Sebat1 napisał:


> Nom i też długo się wczytuje. I to nie jest związane z sprzętem, ja mam bardzo dobrego

> kompa a i tak długo mi się wczytuje. Ale to tam idzie przeżyć jeszcze.
A ile tak mniej więcej czekasz aż się gra uruchomi ?


Hmm...z minutke?

Dnia 21.11.2008 o 13:22, Sebat1 napisał:

> Świetnie wygląda w wysokich rozdzielczościach np. 1280 x 1024 xD
Nie no , z taka rozdzielczością to będę musiał na średnich ustawieniach grać. ;)


Zapewne ;)

Dnia 21.11.2008 o 13:22, Sebat1 napisał:



> Chciałem nakręcić filmik z Pure, taki z najlepszymi trickami i fajnie zmątowany.
Ale trudno w
> tej grze coś takiego zrobić. Mi non-stop nie wychodziło :( Gra jest naprawdę dość
trudna ale
> za to fajna...
Trudność to może być wada , jak będę miał problemy to sobie najwyżej na easy ustawie
i gitara. ;P


Tu bardziej chodzi o trudne sterowanie

Dnia 21.11.2008 o 13:22, Sebat1 napisał:


> a muzyka.. już nagrałem sobie ją na telefon :D:D:D
To aż tak fajna muza jest w tej grze ? ;]



Pewnie, muzyka jest genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2008 o 13:34, Ecko09 napisał:

Hmm...z minutke?

Łee... i o to tyle szumu w najnowszym CDA ? Przecież to tyle co nic.

Dnia 21.11.2008 o 13:34, Ecko09 napisał:

Zapewne ;)

Żartowałem , na wysokich ustawianiach powinno być git. ;P

Dnia 21.11.2008 o 13:34, Ecko09 napisał:

Tu bardziej chodzi o trudne sterowanie

Tym lepiej , trudność w sterowaniu to tylko kwestia odpowiedniego dostosowania w opcjach.

Dnia 21.11.2008 o 13:34, Ecko09 napisał:

Pewnie, muzyka jest genialna.

A pod jaki gatunek muzyczny to podchodzi ? Bo jak nie pod Rocka , albo chociaż Metalu to na pewno nic genialnego w udźwiękowieniu tej gry nie znajdę. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować